Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Najprej moram (spet) pohvaliti mojega ne-?rnega ne-nemca. Ta avto je prostorsko ?udo zaradi svoje klasi?ne dolge oblike.

Po Ikeji (saj res sem rekel da bom slikal kaj sem prepeljal) sem v?eraj v enem ?usu prepljal/preselil pisarno v bajto

 

pisalna miza 140 x 80 - razstavljena, a ?iroka ko svinja

predalnik na kolesih cel, s predali - posebej zunaj

nizka omara 140 x 60 - cela

pisarni?ki stol na kolesih - cel

cel pc

lcd monitor

2 printerja

hifi stolp

miljon kablov

4 ruterje

notebook

ves pisarni?ki material in ko?are, predale...polno

srednje velika omara 90 x 120 s steklenimi vrati (vrata seveda dol)

regal za 300 CDjev :)

 

Hvala #2

 

Preko anten med hi?ami star?ev in mojo sem sedaj poleg interneta prevezal tudi telefon, tako da je 1 ?tevilka pri star?ih, 2 pa pri nas, imamo sedaj fiksen telefon in fax :bravo:

 

Vse se DA, samo do t2 sem moral sko?iti po dodaten PSTN vmesnik, ker rabi vsaka bajta enega

 

Siol/ telekom pa zna le dopise po?iljat, se opravi?ujemo, ni paric, predolga razdalja......bla bla bla

 

Za ajvarja - sedaj je mobitel VEDNO dosegljiv, nisem ve? v kleti!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v moji mazdi pa sem se preselil iz nemcije pa je 4 vratna

s tem, da smo bli trije noter, edin kolo sem pustil tam, drugo pa vse noter...gasterbajter scena je bla big time

(se palma je bla noter, kitara, ojacevalc, 40" lcd itd itd)

ce bi mel karavan bi vzel se kolo, crn KTM mal mi ga je skoda, sam kaj ces

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej moram (spet) pohvaliti mojega ne-?rnega ne-nemca. Ta avto je prostorsko ?udo zaradi svoje klasi?ne dolge oblike.

Po Ikeji (saj res sem rekel da bom slikal kaj sem prepeljal) sem v?eraj v enem ?usu prepljal/preselil pisarno v bajto

 

pisalna miza 140 x 80 - razstavljena, a ?iroka ko svinja

predalnik na kolesih cel, s predali - posebej zunaj

nizka omara 140 x 60 - cela

pisarni?ki stol na kolesih - cel

cel pc

lcd monitor

2 printerja

hifi stolp

miljon kablov

4 ruterje

notebook

ves pisarni?ki material in ko?are, predale...polno

srednje velika omara 90 x 120 s steklenimi vrati (vrata seveda dol)

regal za 300 CDjev :)

 

Hvala #2

 

Preko anten med hi?ami star?ev in mojo sem sedaj poleg interneta prevezal tudi telefon, tako da je 1 ?tevilka pri star?ih, 2 pa pri nas, imamo sedaj fiksen telefon in fax :bravo:

 

Vse se DA, samo do t2 sem moral sko?iti po dodaten PSTN vmesnik, ker rabi vsaka bajta enega

 

Siol/ telekom pa zna le dopise po?iljat, se opravi?ujemo, ni paric, predolga razdalja......bla bla bla

 

Za ajvarja - sedaj je mobitel VEDNO dosegljiv, nisem ve? v kleti!!!

 

 

 

Tukaj si bil pa se nisi ni? oglasil :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure, kok si uspel namerit dol?ine prtlja?nega prostora, me zanima kdo od naju ma dalj?ega! :P:D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na LJ obvoznici verjetno re?il kamionđiji tovornjak s tovorom...mater se mu je dimilo zadaj, smrdelo po za?gani gumi, folk pa mimo vozil kot da ni ni?...no pri njegovi kabini sem mu potrobil in nekako nakazal da zadaj nekaj ni ok...in je ?ez par 100m ustavil....je bil pa svak par minut za mano in je povedal da je ?e ratal zastoj in da se je nekaj zelooo kadilo ampak kamioni ni niti videl...samo kot ka?e je ?ofer to sam pogasil potem :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D koncno smo bli na probni voznji z ?trausovo raketo avtek gre super :bravo: samo malo se ga je treba na fino nastavit luft pa vzig zaj je to vse na oko te pa pridema na kako srecanje :mi pijemoo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nikoli nisem imel enega avta tako dolgo... prejle sem gledal poraba.com, pa sem ugotovil, da 6ko vozim ?e ?ez 50k km...

 

kar je najhuj?e, sploh ne ?utim potrebe po drugem avtu... ker ima 6ka vse kar rabim... :(:blush::ljubezen:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nikoli nisem imel enega avta tako dolgo... prejle sem gledal poraba.com, pa sem ugotovil, da 6ko vozim ?e ?ez 50k km...

 

kar je najhuj?e, sploh ne ?utim potrebe po drugem avtu... ker ima 6ka vse kar rabim... :(:blush::ljubezen:

 

Samo res,ej.Se vozim z "premium" makinami in so mi v?e?,samo,ko se vsedem v mojo 6-ko sem ?isto zadovoljen.Ni nekih bistvenih razlik;edino malo ve? hrupa je sli?ati v mojem. sramezljiv

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bo predstavljena na forumu?

 

Tako je obljubu Peri?nik, konji pa naj bi krepko posko?ili s teh 90 ali pa celo manj, ker baje je 8v motor! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je obljubu Peri?nik, konji pa naj bi krepko posko?ili s teh 90 ali pa celo manj, ker baje je 8v motor! :P

 

?e bo dobu un 168KM motor pa eno pravo podvozje gor, bo prava zmaga :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav iz Litve, japonskim avtom prijazni drzavi - vsak 3 je japonc, ne pretiravam, mazde levo, desno, predna?i pa Subaru 4WD

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.