Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Klical so me z LPP, da je ?e izdelana moja tablica po naro?ilu, katero sem naro?il ?ele v ?etrtek, 28.4.2011 - to pa je brziiiina! :danzoman:

@Si?i, ribe so ?e fajn za videt, sam kaj pa je tamav naredu na u?ku, k tole ne zgleda ni? fajn? :(

 

Hav ma??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Grega, niso mi upo?teval da pla?ujem pre?ivnino za otro?i?a, to pa nanese (uradnih) 1500 ? na leto. U resnici dam ?e kar nekaj ve?, tako da naj se kar malo popravi njihova ra?unica! :hudicek::whatever:

 

?ak mal a pre?ivnina gre na konto dohodninske olaj?ave? A ni tko, da se ti ?teje le kot vzdr?evani ?lan, ?e jo prijavlja? nase.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi? u lajfu mam v lasti avto preko 100KW! :danzoman:

 

ki dela... :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov akumulator je na poti, za desert, ?e se ?e razmetava sem si naro?il ?e KLIK.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap to ponavad kar fajn motovira... "hudej?a" sodelavka, bolj?a motivacija.. :D

 

a slab?a produktivnost :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tanov Firefox 4,0 mi v slu?bi laufa kot strela. :bravo:

 

re?e se k zmaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poiskal sem neki za Han?ota, ko sva u?eri debatirala, ?e ma moj 4-cilindra? ve? navora od njegovga V6 al ne;

 

http://www.zeperfs.com/en/duel546-997.htm

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.