Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ja prjatu prepozn si bil... to mora? pred sedmo uro zjutri gor, ko ?e kase ne odprejo :hudicek: Pravi Gorenjci vedo za ta podatek. :harhar:

 

Pre?ivel odli?en vikend na morju - voda sicer okoli 21°C tako da je bilo morje prakti?no brez kopalcev, kar je bilo pa sploh nadidealno :hudicek: Ve? pa v jamralniku.

 

Ve? de :P tkrt sem biu ?e v drimlendu :bravo: Je okol 11ih padla odlo?itev za izlet :danzoman:

Aja,pogumni so se tut v blejskem jezer?ku kopal. Po testu sode? je mela voda tut tm tm okol 19-21 stopinj :notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je ko?no tip-top, ?e zadnja malenkost od danes zjutraj porihtana :bravo: Upam da bo zdej mir....no sam ?e nekaj mi mi?ika, moram Ajvarja poklicat :)

 

?e je to pu??ica levo al desno pol je nomalno da dela-ne dela-dela-ne dela-dela-ne dela..... :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je to pu??ica levo al desno pol je nomalno da dela-ne dela-dela-ne dela-dela-ne dela..... :hudicek:

 

hahahaha dobra, dobra....pri teh pu??icah se da naresti tako da tist pred in za mano sploh ne ve kam bi ?el...levo-desno-levo-desno-levo-desno-levo-desno ...a jest naravnost :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke Dejan!

 

Jaz pa se imam relativno fajn na delovnem mestu, ?e posebi glede na to, da je sreda na koledarju! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj je zdaj vsak mesec garantirana in neka varnost. Dandanes smo ?al lahko sre?ni s tem. :vskalo: Pizda in pol se ?udijo, da je tolk fu?arjev. ?e bi bil jaz predsednik vlade al pa dr?ave bi bli ?alabajzarji zadnji na katere bi se spravil ker dosti ljudji samo zaradi tega lahko gre na morje, si kaj privo??i itd...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj je zdaj vsak mesec garantirana in neka varnost. Dandanes smo ?al lahko sre?ni s tem. :vskalo: Pizda in pol se ?udijo, da je tolk fu?arjev. ?e bi bil jaz predsednik vlade al pa dr?ave bi bli ?alabajzarji zadnji na katere bi se spravil ker dosti ljudji samo zaradi tega lahko gre na morje, si kaj privo??i itd...

 

?alabajzarjem extra de luxe na morju ?e pe?ejo ?evap?i?e :ph34r:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alabajzarjem extra de luxe na morju ?e pe?ejo ?evap?i?e :ph34r:

 

Upam, da to ni letelo na kakega dolgolasega uporabnika, ?e bo to kak napa?en prebral bojo padale ovadbice. :hohoho:

 

Da ne bom offtopic in se pohvalil: skidal sem v ?tali. Zdaj se pa spra?ujem, ?e je to delo na ?rno ?eprav, naredil sem zastonj ampak glede na to, da me doma hranijo je to neko pla?ilo, torej ?alabajzarija. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj je zdaj vsak mesec garantirana in neka varnost. Dandanes smo ?al lahko sre?ni s tem. :vskalo: Pizda in pol se ?udijo, da je tolk fu?arjev. ?e bi bil jaz predsednik vlade al pa dr?ave bi bli ?alabajzarji zadnji na katere bi se spravil ker dosti ljudji samo zaradi tega lahko gre na morje, si kaj privo??i itd...

 

sej ja, hvala bogu bo tut fu? po?as nazaj aktiven :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest mam pa tak ?iht da ?e za?nem "fu?at-mutit" grem v ?uzo za 10 let :hohoho:

 

bos vsaj imel za jest pa za spat. :)

 

 

 

vcerej sm se prvic peljal po lontra strani na avtocesti. se mi je zdelo da se peljem po new yorku kao 4pasovnica. hahaha

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmontiral 4 metrsko tendo in ?e eno zunanjo lu?ko tko, da je terasa kon?no prpravljena za kak?en tarok ve?er pa kako ro?tiljado.

 

Aja sej res... a ma kdo kak nasvet, kje dobit dober a poceni plinski ?ar.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.