Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pol bomo pa delovne brigade orgnizeral :bravo:

 

Ma kaj to - PIKNIK na parceli!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko bo, boste obve??eni! :P

 

Sicer pa se mam fajn med dopustom (naslednji dnevi bodo precej raznoliki), zaenkrat pa u?ivam v dru?enju s samimi pozitivnimi osebami (ki niso zakompleksani dol do nafte, se nad nobenim ne iz?ivljajo in podjebavajo ter stresajo svoje frustracije po drugih)! Med Mazda?i vas je malo tak?nih, na to se pije! :jupiii::danzoman::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med malico sva s sodelavcem govorila, da bo mel en Bla? fantov??ino pa je tafirb?na sodelavka, ki je vlekla na u?esa prec nasedla in naju zasli?evala. :hudicek: Saj nisva rekla, da na? Bla?, bo pa zanimivo, ko ga bo kaj povpra?ala. On je pa tudi ?e psihi?no pripravljen na to foro. :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, sem zrihtal pralni stroj... kontrolno plato sem zamenjal in ker sem bil glih pri volji sem ga ?e mal natunal :hudicek:

 

Tako namesto deklariranih 1200 obratov centrifuga jih zdaj rukne od 1400-1500 (sicer tega ne rabim ampak vseeno) :jupiii: So pa humoristi tile pri Gorenju, kjer prakti?no prodajajo isti pralni stroj in ga pri slab?ih modelih samo malo "pohabijo" in je zato cenej?i notri so pa prakti?no isti elementi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, sem zrihtal pralni stroj... kontrolno plato sem zamenjal in ker sem bil glih pri volji sem ga ?e mal natunal :hudicek:

 

Tako namesto deklariranih 1200 obratov centrifuga jih zdaj rukne od 1400-1500 (sicer tega ne rabim ampak vseeno) :jupiii: So pa humoristi tile pri Gorenju, kjer prakti?no prodajajo isti pralni stroj in ga pri slab?ih modelih samo malo "pohabijo" in je zato cenej?i notri so pa prakti?no isti elementi.

 

Ja saj Mazda dela isto z 2.0 MZR CD ma?ino :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss evo ena podjetni?ka ?ilica...tuning pralnih strojev :bravo: , kupi se najcenej?ega, stuna? da je tak kot najdra?ji :):bravo:

 

in to brez calgona!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam bi se pa dobro sli?alo ime firme nekaj v stilu tiste humoristi?ne serije iz devedesetih.

 

More Power d.o.o.

Tuning bele tehnike in ostalih hi?nih aparatov

 

Vam zmanjkuje ?asa, pralni stroj ne opravi dela dovolj hitro, su?ilec slabo su?i, mikrovalovka ne greje dovolj, krompir v pe?ici rabi celo stoletje, da se spe?e. Dovolj! potrebujete le klic na 555 MorePower in va?ih te?av bo v trenutku konec. ?e pokli?ete v naslednje pol ure vam stunamo ?e vibrator (za ve?je in dalj?e orgazme) in tehtnico

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam bi se pa dobro sli?alo ime firme nekaj v stilu tiste humoristi?ne serije iz devedesetih.

 

More Power d.o.o.

Tuning bele tehnike in ostalih hi?nih aparatov

 

Vam zmanjkuje ?asa, pralni stroj ne opravi dela dovolj hitro, su?ilec slabo su?i, mikrovalovka ne greje dovolj, krompir v pe?ici rabi celo stoletje, da se spe?e. Dovolj! potrebujete le klic na 555 MorePower in va?ih te?av bo v trenutku konec. ?e pokli?ete v naslednje pol ure vam stunamo ?e vibrator (za ve?je in dalj?e orgazme) in tehtnico (ni? ve? te?av s te?o - vedno prikaz idealne te?e za nasme?ek na obrazu).

 

Sam bi se pa dobro sli?alo ime firme nekaj v stilu tiste humoristi?ne serije iz devedesetih.

 

More Power d.o.o.

Tuning bele tehnike in ostalih hi?nih aparatov

 

Vam zmanjkuje ?asa, pralni stroj ne opravi dela dovolj hitro, su?ilec slabo su?i, mikrovalovka ne greje dovolj, krompir v pe?ici rabi celo stoletje, da se spe?e. Dovolj! potrebujete le klic na 555 MorePower in va?ih te?av bo v trenutku konec. ?e pokli?ete v naslednje pol ure vam stunamo ?e vibrator (za ve?je in dalj?e orgazme) in tehtnico (ni? ve? te?av s te?o - vedno prikaz idealne te?e za nasme?ek na obrazu).

 

Pla?ilo na neverjetnih 12x na roko :policaj:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uradniki nasprotujejo angle?kim imenom firm, tko da raje malo posloveni :)

 

udrija?e manija?e s.p. :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kul - vsaj ena RX8 po dolgem cajtu! :danzoman:

 

Dans sem oprav ?rnga zmaja, posledi?no - sveti se k (zamorski) zmaj! :rozico::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eri speku "slavne" Marin?kove ćevape....res dobri, dobri, res isto kot Napolijevi (baje jih za njih dela), je bilo pa v njegovi mesnici ob 9.00 zjutraj ene 10ljudi v vrsti, drugi mesar komaj sprot dela in pakira ?evape. Ma pa tud dobre kriminatle, tiste peko?e kobasice in mariniranga pi??anca, kajmak in lepinje tud ok tko da..?e ?e kdo ni probu go for it. Se spla?a. Na pikniku so bli vsi zelooo zadovoljni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dooooolgem cajtu bil spet na mopedu!

Pa ki sm bil glih na Va?ah, sm ?ou naprej ?ez Morav?e, Menge?, Brnik pa na Jezersk.

Gor pa gu?va k pr norcih - so mel "ov?arski bal".

 

Par slikc s telefonom:

 

post-563-1313330831_thumb.jpg post-563-1313330846_thumb.jpg

 

post-563-1313330877_thumb.jpg post-563-1313330889_thumb.jpg

 

Aja, pa Vesele ?tajerke so ble tam :D

 

post-563-1313330915_thumb.jpg

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.