Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

S Peri?nikom greva zdele mal proslavit moj RD (se od takrat ?e nisva ni? vidla). Greva na kraj?i izlet z njegovo makino, itak! :jupiii::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eri speku "slavne" Marin?kove ćevape....res dobri, dobri, res isto kot Napolijevi (baje jih za njih dela), je bilo pa v njegovi mesnici ob 9.00 zjutraj ene 10ljudi v vrsti, drugi mesar komaj sprot dela in pakira ?evape. Ma pa tud dobre kriminatle, tiste peko?e kobasice in mariniranga pi??anca, kajmak in lepinje tud ok tko da..?e ?e kdo ni probu go for it. Se spla?a. Na pikniku so bli vsi zelooo zadovoljni.

 

Kje pa je ta mesarija, da jo sprobam... trenutno sem ?ist zadovoljen z AVE izborom mesa za ?evape ampak bi blo ?e kej druzga za sprobat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa je ta mesarija, da jo sprobam... trenutno sem ?ist zadovoljen z AVE izborom mesa za ?evape ampak bi blo ?e kej druzga za sprobat.

 

AVE je tudi meni dober ?e ne najbolj?i kar jih na policah dobi?.

 

Marin?ek pa je v Be?igrajskih dvorih...to?no nasproti ZD Be?igrad..ne more? falit. So bili pa malo manj slani ampak meni in ostalim je sedlo, ker ?e je preve? slano,za?injeno mi totalno pokvari okus mesa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marin?ek pa je v Be?igrajskih dvorih...to?no nasproti ZD Be?igrad..ne more? falit. So bili pa malo manj slani ampak meni in ostalim je sedlo, ker ?e je preve? slano,za?injeno mi totalno pokvari okus mesa.

 

Aha, sej se mi je zdelo, da je to ta sam nisem bil ?ist ziher. Tnx za info.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam... za vraga... so pa stla?il 500 konjev v miati... :blink::o

 

twin turbo.....ampak to se ne da voziti, skoz je plesal ob dotiku na pedal....slikat pa ni pustil...le zakaj ne ...poraba 12....

post-2637-1313535629_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je to za ta dnar, zdej pa na dopust. Vreme zgleda da bo odli?no. Upam sam da bojo kake fletne babe na pla?i. :D

 

Se en teden kugle tle pa prosimo spet za dez. Prah, vroce.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nedelo grem ?ist nepri?akovano v Belgrade, garant bo fajna ?urka pa jedl bomo k zmaji! :ljubezen::bravo:

 

Bravo! mi verjetno spet za novo leto. BG je zmaga, obvezno na Splav, gurmanske pleske 300g :bravo: na kri?i??u 100m od hotela Slavija + Jelen pivo, pa kulturno kosilo na Skadarliji, ter Kalamegdan pogledat. :bravo: ...pa ko boste na Knez Mihajlova na pivu, pazi da si kdo vrat ne zlomi ko se boste obra?al za HUUUUDIIIMIIIIII BEOOOGRAAĐAANNKAAAMIIII...mi?ke za dol past :):bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.