Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Parkrat grem ?e delat, potem pa spet na Slano vodo za nekaj dni, za 2 dni v gri?e in za 3 dni s frendi na polno za?urat, oujea! :danzoman::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo nazaj iz morja, skos 30+ stopinj in sonce. Prvi? sem mel tko... Super je blo, bi ?e kr bil...

 

Sam me je ?isto zjebal 2 tedna me niti enkrat niso iz ?ihta klical, tut to prvi?... niti enkrat... sem ?el zdej s strahom mejle gledat, da mi niso kako odpoved dal :D, pa tut na mejlih ni blo n? groznga... zdej bi se pa obrnu pa kr ?el nazaj na morje :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo nazaj iz morja, skos 30+ stopinj in sonce. Prvi? sem mel tko... Super je blo, bi ?e kr bil...

 

Sam me je ?isto zjebal 2 tedna me niti enkrat niso iz ?ihta klical, tut to prvi?... niti enkrat... sem ?el zdej s strahom mejle gledat, da mi niso kako odpoved dal :D, pa tut na mejlih ni blo n? groznga... zdej bi se pa obrnu pa kr ?el nazaj na morje :D

 

Zdaj se ti bo za?elo in se bo? lahko preselil v jamrjalnik

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni sicer da bi se hvalil s tem, ampak v?eraj po kar nekaj mesecih :blush: je bila moja mazdica oprana s "trdo vodo" - vmes jo je prala izklju?no nebe?ka voda ki nima raztopljenih kamnin in je posledi?no barvi manj ?kodljiva.

 

Pa ?e generalko pred dana?njim pakiranjem za na morje sem izvedel in moram priznat, da me je mazda pozitivno presenetila. Pri podrtem o?jem delu naslonjala zadne klopi je ?lo za test v prtlja?nik (do vi?ine ?ip) ogromen otro?ki vozi?ek s ko?aro, bicikel (velikost gi?tela L), 80 litrski kufer, tavelka hladilna torba in ?e vedno je ostalo dovolj prostora za opremo za na pla?o, fotografsko opremo...

Me kar skrbi ko bom moral avto menjat zaradi kilometrov ker ziher ne dobim tako pripravne zadevce, kot je moja mazdica :wub:

 

Lp

M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pod tole sliko si moral komentar napisat potem pa ?e na njihov email naslov poslat. ?e si pa nisi dobu jih prek fbja mal spomni :)

 

no to pa nisem naredil ker sem FB ga pa ne spremljam :ne vem:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele sem res "spal" za volanom (pomoje prvi? v ?ivljenju), ampak sem bil tok dec, da sem vsakega ki me je ujel, takoj spustil naprej, no ni vrag, naletel sem na Golf 6 TDI, KR tablice, ki mu nikakor ni zneslo it po omejitvah (govorim po naselju namesto tistih 50, se pelje nekje 35kmh cca., jao)! Se prav nekateri dejansko tko vozijo kot sem jaz enkrat za hec (ni se mi niti slu?ajno nikamo mudilo, celo sem bil krepko prezgoden)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na? "hi?ni" mehankar Simon (itak ga vsi poznate) me je spet presenetu z odli?no storitvijo in pa ugodno ceno! Rihtal smo zglobe, optika, itd. :danzoman::bravo::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na? "hi?ni" mehankar Simon (itak ga vsi poznate) me je spet presenetu z odli?no storitvijo in pa ugodno ceno! Rihtal smo zglobe, optika, itd. :danzoman::bravo::jupiii:

 

Ti bo? pa po?as ?e toliko vlo?il da benz ra?unica pade pod dizlom :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole sem odla?al lepe mesece, tako da sem totalno "skuril" profil na gumah! :blush:

 

Sicer pa kak?na je investicija niti ne ve?, precej mala! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s skupnimi mocmi je koncno ratal :)

 

http://www.mediaprofessio.com/

 

ostalo je se par detajlov

 

JOOMLA ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
    • Z veseljem! zoom zoom!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.