Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?e kr zdj raj za?elim mnogo u?itkov! :bravo: ?e se pa ?e kak RS rekord spotoma podre pa ?e tolk bol? :prstgor:

 

Ah kje, itak so vmes nesre?e, kolona... Je pa res, da bom kak krog ?el malo hitreje.

 

haha..kr kul :bravo:

 

men sicer nordsajse ne pomen dost, bom pa sel na monzo :jupiii:

 

Itak, ljubitelj Alf in podobnega. :D Meni je ring veliko ravno zato ker je tam ?e od leta 1927 in na njemu testirajo vse znamke, so 24h dirke, legendarne f1 dirke.. Ne vem, ne da se povedati, v glavnem to mi je top. :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe ni zmaj n? pomagu, sam dobr se sli? :D ?ist tko sm ?ou na tehni?nga v Mursko soboto, in je za?uda te?iu sam za un zatemnjen trak na vetrobranskem steklu, ampak to je pa tud use :)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans smo zdru?eni mazda?i postavl enmu Mazda?kemu fotru - mlaj 18m visok, nazdravje ata TurboLumpi! :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no smo vse po?timal glede kluba, zdej samo ?e ?akamo majce in nalepke (naj bi bilo oboje najkasnej jutri ali petek). :cheers::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no smo vse po?timal glede kluba, zdej samo ?e ?akamo majce in nalepke (naj bi bilo oboje najkasnej jutri ali petek). :cheers::jupiii:

 

ouje :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjeli ali ne, pravkar sem (na I-varjevo pobudo) pisal Denisu na Radio1, da vidim ?e nas iz?rebajo za piknik! :aaaaa::cheers:

 

Treba je bilo zbrati mal poguma in napisat meil, je pa tale Avdi? enostavno LEGENDA, eden redkih radijcev, ki se mu res nasmejem. :rispekt::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjeli ali ne, pravkar sem (na I-varjevo pobudo) pisal Denisu na Radio1, da vidim ?e nas iz?rebajo za piknik! :aaaaa::cheers:

 

Treba je bilo zbrati mal poguma in napisat meil, je pa tale Avdi? enostavno LEGENDA, eden redkih radijcev, ki se mu res nasmejem. :rispekt::bravo:

 

mah kje, sej nimamo sre?e :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej po pravic povedan, ?e bolj privo??im kak?ni dru?ini, ki nima financ pa ?eli pripravit praznovanje za otroke ali kej takega, naj tak?nim omogo?ijo piknik. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se je kuplo vse kar so videle o?i, ne spla?a se vam zamudit ju3?njega piknika na Ribnikih Preserje! :cheers::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

edino pravilno :bravo:

 

od mnogih telefonov najpolj pogre?am sony Xperia ray....ki pa bi lahko il trpe?nej?i ?e se usede? z njim v ?epu na ?karpo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredu servis na rolandu, zdej dela tako kot prej, samo ti?je. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prov vesel sem, da je piknik uspel do te mere, ?IVELI MAZDA?I! :cheers::jupiii::rozico:

 

Se mi zdi, da je bil to kar dobr dokaz, da nas noben troll/negativc ne more razdvojit :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.