Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jutri prvo delam na vikendu fasado, nato spe?em "?evape" na ?aru, tako da je bilo danes potrebno po zadeve. Sem mislil iti po ?ihtu ampak sem ?util nekaj na vodi da naj grem ?imprej...in sem ?el seveda k Marin?ku v Be?igrajski Dvor, kjer sem vzel paket ?evapov, takoj ko sem jih dobil pa je ?efe rekel po telefonu konec ?evapov, zmanjkal, folk pa jokal na telefonu... :blink: ...ta mesar bi lahko samo od tega ?ivel. Seveda sem vzel ?e 2 pleske in vratovino :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mel smo se fajn na poti in obiskal; Banjaluko, Jajce, Jablanico, Mostar, Neum, Budvo, Dubrovnik in otok Mljet! Zlasti Mljet se mi je ful vtisnil v spomin (bo Dej?i prilepu kake fotke Golfa kabrio, ki smo ga najeli, hehe). :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo pa se lahko pohvalim kaj mi je spet ratalo ;):cheers:

 

PREJ

Objavljena slika

 

POTEM

Objavljena slika

 

qwerty, ti bi mogu pridit u Bosno, bi mel ogromno dela s temi lu?mi :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uglavnm velik oprijetih majic :jupiii::hohoho: pa tud motorje sm vidu vmes.

Objavljena slika

 

?arman je mel razstavljen njegov motor, za katerega smo tud v na?i firmi delal predelave delov motorja. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes na Racelandu s testnim Twingom RS postavil najbolj?i ?as in dobil za nagrado brezpla?en time attack, s svojim avtom pa sem bil tretji v klasi samih Cliov RS (s tem, da je bil pred menoj en isti kot moj z nekaj dodelavami ter en nov 200 konjski, vsi ostali zadaj). :ouje: Fajn je bilo in fajn je ?lo. :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.