Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes na Racelandu s testnim Twingom RS postavil najbolj?i ?as in dobil za nagrado brezpla?en time attack, s svojim avtom pa sem bil tretji v klasi samih Cliov RS (s tem, da je bil pred menoj en isti kot moj z nekaj dodelavami ter en nov 200 konjski, vsi ostali zadaj). :ouje: Fajn je bilo in fajn je ?lo. :aaaaa:

 

to vidi? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes na Racelandu s testnim Twingom RS postavil najbolj?i ?as in dobil za nagrado brezpla?en time attack, s svojim avtom pa sem bil tretji v klasi samih Cliov RS (s tem, da je bil pred menoj en isti kot moj z nekaj dodelavami ter en nov 200 konjski, vsi ostali zadaj). :ouje: Fajn je bilo in fajn je ?lo. :aaaaa:

 

:jupiii::jupiii: bravo!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TX! Tole s Twingom RS je bilo sploh presene?enje, na koncu ko so talali nagrade in mi re?ejo, da je bil moj ?as najbolj?i. :aaaaa: Smo imeli pa? testnega in ga je vsak peljal nekaj krogov. Je pa fuuul dober avto?ek, zavija kot gokard. B) Kdor ima ?anso naj si ga gre v kak Renault salon sposoditi. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma res sem bil presene?en, se vidi da ima 10cm kraj?o medosno pa sam avto je 20cm kraj?i kot moj aja pa kak cm ?ir?i je tudi. Edini minus je ABS, zaradi katerega sem v eni ?ikani vedno izgubil kako stotinko ker nisem vedel a se bom ustavil ali ne (prehitro prime in potem le ?aka? kaj se bo zgodilo) in sedalni polo?aj, ki je previsok in premalo oprijema na sede?u. Sedi se visoko, sede?i te ne dr?ijo ni? tako, da sem se z eno nogo opiral ob vrata, z drugo ob armaturo pa ?e z eno roko se skoraj bolj dr?al za sosednji zic kot volan. :blush:

 

Sem pregledal izpiske in ugotovil, da sem naredil rekordnih 45 krogov, pa to?no se vidi da so v vsaki seriji zelo podobni ?asi. :) Moj najbolj?i ?as je pa 57,547

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo, 57,547 je kar konkreten rezultat kokr sem nazadnje gledal rezultate RL-ja. :jupiii:

 

Jaz pa moram za u?eri Ajvarja pohvalit, ker nekatere stvari tudi po?tima samo z o?mi, takoj je videl v ?em je trik, ko se mi je podiral zadnji sede? in zakaj se to dogaja, se pravi je zadevo analiziral brez da uporabi roke! :aaaaa::blink:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele sem se konkretno aktiviral in je Statut kluba 99,5% dokon?an, sestavljen je tudi Eti?ni kodeks, skratka ju3 ?e bo ?lo vse po na?rtih, sledi Ustanovni zbor Mazda kluba z najo?jimi ?lani, potem pa procedura na UE itd. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S kolegi Mazda?i smo danes naredil kar konkreten premik z mrtve to?ke v smislu bodo?ega Mazda kluba (?e gre vse po planu in ne bo potrebno kaj dopolnit se ju3 za?ne postopek registracije dru?tva)! :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se pohvalim, na Limbarski gori sem od o?tirke dobil pir zastonj :cheers: . Prislu?ila sva si ga z na?im desetmese?nim mal?kom - on je od zadaj navijal :jupiii: jaz pa spredaj sopihal :wacko: ko sem ga v prikolici z biciklom vlekel gor.

 

Spust je bil (pre)vro?. Za diske. Moram kupit ve?je.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo nova pridobitev...

 

Objavljena slika

 

Naredil generalko... Menjal jermen, valj?ke, bat, clilinder, le?aje, dihtunge, zavorne plo??ice, plastike porihtal, avspuh spoliral, fergazer nastavil, zajlo za gas menjal,... :cheers:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.