Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Morm se pohvalt da mi je prvi? v 2h letih zelo prav pri?el 4X4 pogon in sicer ko sem iskal plac v kampu in ga tud najdu je blo tam mivke do gle?nja, pa se odlo?im kar z avtom tja zapeljat. kaj bom robo pe? nosil.

Mi za?ne folk mahat da nam ven pr?u in ne vem kaj, pa si samo mislim nimate pojma kaj je skrito pod plehom, zapeljem tja, fully loaded, OBRNEM in lepo parkiram kot da NI mivke.

Pa prideta dva bli?nja blizu pa pravita kako sem lahko vse to tako z lahkoto naredu, ker je par dni prej ?e en "terenc"(ziher sam sprednji al pa zadnji pogon) not ostal . :hudicek:

Sem samo reku jebiga, sneg al mivka vse je v tehniki. :hudicek:

 

 

PS. Zajebana je suha cesta. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva se hval?, lih v nedeljo sem videl enega Audija :hudicek: parkiranega v bregu ob obali. Res parkiran tako kot bi hotu re?t "ker lahko!". B)

 

?e bi mel AWD bi tut jaz take bedarije po?el. :hohoho:

 

To niso bedarije ampak je izkori??anje kuplenega-pla?anega, in ne samo vla?enje s sabo. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Ajvar - Ziher si prej eno uro po kampu iskal plac, kjer bi lahko pokazal kaj zmore tvoj avto. :hudicek::hohoho:

 

Res ne vem, kdaj bodo tudi pri Mazdi spoznali, da rabijo AWD karavana. Vse dobre znamke to ?e imajo, npr das auto ma kar dva razli?na pasata (in to s TDI ma?inam).

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Ajvar - Ziher si prej eno uro po kampu iskal plac, kjer bi lahko pokazal kaj zmore tvoj avto. :hudicek::hohoho:

 

Res ne vem, kdaj bodo tudi pri Mazdi spoznali, da rabijo AWD karavana. Vse dobre znamke to ?e imajo, npr das auto ma kar dva razli?na pasata (in to s TDI ma?inam).

 

sej so ga ?e mel leta 88 :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prou?evali smo vodovje reke Nadi?e in izvajali mini canyoning po strugi. :aaaaa::)

 

dones pa toploto vode v Kamni?ki Bistrici :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Otroka mam tako pojavo; "ati, a piva pa ne bova kupila?" me vpra?a v trgovini, ko greva mimo pir?kov :aaaaa::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

juhu v?eraj do?ivel ponovni krst ;)

 

Objavljena slika

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahah faca mala :D in bravo uklopko

 

Glih dans je stara 32 mescev, pa ?e pri tej starosti razmi?lja ?e namest mene. :aaaaa::hohoho:

 

@Uro? - tole je garant fotomonta?a, ti pa nekje v senci, pa kake dekline te masirajo! :jezicek::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

@Uro? - tole je garant fotomonta?a, ti pa nekje v senci, pa kake dekline te masirajo! :jezicek::hudicek:

 

hehe ?al ti ne morem dokazati s kak?nimi ?ulji ;) ker jih nisem staknil!

?tartal smo iz pokljuke ,preko vodnikovega doma do Planike,3glav,Doli?,ko?a 7ih jezer in pa po poti Komar?a.

lepo je bilo ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez Marijo Reko je letel kokr da :aaaaa: ampak na?alost ni bil taprav volan u rokah :(

 

Sm se tudi jaz nalezu in ?ez Tuh. dolino prtisnu ?rnozmajsko Maydo, da je bil kar nekajkrat viden TCS znakec. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.