Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtoznaci nimate pojma, ta stroj obstaja ze 10+ let, pa se pol avtomatik je-ni kuplunge saltat je pa treba. :dudek:post-3-1348120619_thumb.jpg

Ker hud stroj in brez pike rje !

post-3-1348120792_thumb.jpg

Benz pod "ugodno"

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtoznaci nimate pojma, ta stroj obstaja ze 10+ let, pa se pol avtomatik je-ni kuplunge saltat je pa treba. :dudek:

 

pa re? da nima tud 4 gume...joke

 

VW? 1.2?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SMART? :aaaaa:

 

hehe....to je sme?n avto...ko sem delal na Mercedezu in jih pripravljal tudi za prodajo...sem moral na avtomatski avtopralnici brisalce vklopit in izklju?it kontakt da so bili ob robovih ?ipe pa pazit da mi avto ni vrglo ven iz traku :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uspel dose?t 4mestno ?tevilko postov in lahk kon?no spreminjam osebno titulo po lastni ?elji :jupiii:

 

?e vedno si baby :jezicek:

?estitke

 

P.S. LOJZ TE LOVI :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud jest prezivu kolegovo fantovsno ... Blo kr zlo pestro . :D:D:cheers: :mi pijemoo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ne smo ga u dom?alah dol snel pa ga je mogu met dec pol okol vratu :rolleyes::D

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ne vem, ?e sem tud tle banan, bo to moj testni post

 

Se bom ?e jaz pohvalu, ?e dovolte.

Sem jih enkrat tukaj ?e sli?al od ?efa, ker sem se hvalu, pa bom vseeno, malo s trahom povedal, da imam v zidanci vse grozdje spre?ano in za enkrat ka?e, da bo letnik izvrsten, super dbesti?en......

Modra frankinja je ?e v cisterni konzervirana, beli pino tud, ?ardone tud, kraljevina in la?ki rizing tud, mu?kat tud itd.....le del ?ametne ?rnine ?e ?aka na trti.

Juhuhu, na zdravje!!!!!!!!!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ne vem, ?e sem tud tle banan, bo to moj testni post

 

Se bom ?e jaz pohvalu, ?e dovolte.

Sem jih enkrat tukaj ?e sli?al od ?efa, ker sem se hvalu, pa bom vseeno, malo s trahom povedal, da imam v zidanci vse grozdje spre?ano in za enkrat ka?e, da bo letnik izvrsten, super dbesti?en......

Modra frankinja je ?e v cisterni, beli pino tud, ?ardone tud, kraljevina in la?ki rizing tud, mu?kat tud itd.....le del ?ametne ?rnine ?e ?aka na trti.

Juhuhu, na zdravje!!!!!!!!!!!!

 

pol je pa ta modra frankinja ko smo jo lansko leto u fermi dobil za novo leto sigurn tvoja k je bla tok dobra :vino::prstgor:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.