Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Mal prej sem se menil za nek biznis s konkretnim potencialom, pa je oseba na drugi strani tel. linije o?itno mislila, da ima s totalnim "?olar?kom" posla, no v parih stavkih je ugotovila da temu ni tako in se je njen pokroviteljski ton hitro kon?al. Zdej pri?akujem (pod mojimi navedenimi pogoji) kako se bo stvar razvijala dalje. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri z Zelenice po Bornovi poti (?ez tunel) in na sedlo Prevala. S kolegom sva delala pot kakor prvopristopniki - ponekod padala v cel sneg do pasu in je zadeva namest urco, trajala dobre tri. Je pa bila vseeno prava zimska idila. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na petrolu Rovinj na slovenske karton?ke dobil vseh ?eljenih 8 no?ev :cheers:

 

pizda... a res? Hrvatom po?iljajo no?e pr nas nas pa pu??ajo s trdim.... bil v zadnjem tednu na 10 pumpah in odgovor je enak prej?njemu (Jur?ek press).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pizda... a res? Hrvatom po?iljajo no?e pr nas nas pa pu??ajo s trdim.... bil v zadnjem tednu na 10 pumpah in odgovor je enak prej?njemu (Jur?ek press).

 

mi smo ?e zdavni vse zbral :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pizda... a res? Hrvatom po?iljajo no?e pr nas nas pa pu??ajo s trdim.... bil v zadnjem tednu na 10 pumpah in odgovor je enak prej?njemu (Jur?ek press).

 

tudi tle mi je pokazal ?akalno l?isto na 5h straneh, sam noben ne pride iskat, pa sem jih dubu :harhar:

Loh naslednji? vpra?am zate, mi da? kartone

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovaki so mi poslali spodnje. :notworth:

 

Dear friends,

 

RacingWheels Agency offers you free rides and trainings on Slovakia Ring Race Track. We are only one, who offers Open Pit Exit system in trainings and possibility to use two cars with one start number! Afterall, price for one car is only 150 euro for whole day and additional fee for a next car. Traditionally, in the afternoon we provide short attractive race with stand start for 3 laps.

 

Date: March 16, 2013 at Slovakia Ring in Orechova Poton

 

Number of cars in this method is restricted to 55. Dont hesitate, and register right now to RacingWheels Day. Deadline for prepayment is March 10.

 

 

REGISTRATION »HERE«

 

Pricelist:

• one car with one driver for whole day (pure 8 hours racing):150,- ?

• additional driver in the same car (administrative fee, training course):30,- ?

• second car with one driver with the same start number:10,- ?

• rent a box for whole day (electricity, water, compressed air):90,- ?

 

Details as well as the application can be found at: http://www.racingwheels.sk/racingwheels/8-...ay-Slovakiaring

 

See you on Slovakia Ring March 16, 2013

 

Cordially,

The RacingWheels Team

agency@racingwheels.sk

post-3-1360513761_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no?e mamo use k so kukr tolk kulturni ... use se originalna verzija sepravi belgijske (zaradi ogromnega povpra?evanja so kasneje za?eli to delat kitajci - meaning quality went to sh1t !) na sre?o fotr petrolov bencinec in je vse prvleku kar se je dal hitro ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pre?ivel prijetn zimski dan; mal dru?enja s tamalo (nardila sva enga ?udnega sne?aka - glej fotko, in ga poimenvala Alojzius), osvojil manj?i gri?, ter glede na to da se mi okrog izbire fotke za koledar obeta poraz je nastal par novih (tnx to ?meeyan). :D

 

Edino kar nism bil dans aktiven glede ? spola, to pa bom popravu ?e v roku dveh dni ko sm zmenjen z eno "fri?no", kasneje pa gremo ?e v ma?-kurce z dru??ino. :party0035::cheers:

post-185-1360519050_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no?e mamo use k so kukr tolk kulturni ... use se originalna verzija sepravi belgijske (zaradi ogromnega povpra?evanja so kasneje za?eli to delat kitajci - meaning quality went to sh1t !) na sre?o fotr petrolov bencinec in je vse prvleku kar se je dal hitro ...

 

Jebesh te no?e, kolega jih dela doma, z ro?aji iz rogov al pa lesen, vsi ro?no delo in unikati.

Ravno danes sem pri njemu vzel enega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebesh te no?e, kolega jih dela doma, z ro?aji iz rogov al pa lesen, vsi ro?no delo in unikati.

Ravno danes sem pri njemu vzel enega.

 

Samo verjetno niso po 4? do 7? :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pizda... a res? Hrvatom po?iljajo no?e pr nas nas pa pu??ajo s trdim.... bil v zadnjem tednu na 10 pumpah in odgovor je enak prej?njemu (Jur?ek press).

 

 

Jaz sem jih dobil tako, da sem klicaril na eno bliznjo crpalko (Kranj, Labore)... in je potem prodajalka sama vprasala, ce me poklice, ko bodo imeli... in me je dejansko poklicala... nazadnje za stojalo, ki mi je se manjkalo... Ker sem imel tudi poln k. ustavljanja na skoraj vsakem Petrolu, kjer sem se mimo peljal ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr je folk te?ak s temi no?i. V ?etrtek se mi je fajn mudil, moral sem tankat, na petrolu not pa cel kup bab ki so se zmi?ljevale katere no?e bi rade mele one, pa katere no?e bi rade mele njihove prjatlce pa katere no?e bi rade mele prjatlce od njihovih prjatlc, pa... Naj se gre petrol svoj top ?op nekam drugam, ne pa tam, kjer ljudje kupujemo gorivo. Take trapaste akcije bi moral prepovedat v novi ustavi! :angry2:

 

(Ups, tole je pa za v razkurnik oz. razpizdnik) sramezljiv

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.