Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jzt pa nazaj v civilizaciji po pol leta, kon?no kupu nov tv :D In hvala bogu nima nobenih skypov, wifijev in interneta...samo obi?na TV tko kot v?asih, ne rabim dajat 500? za to da se bom po skypu prek tvja pogovarju... ma pa USB player in snemalnik in to je to :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes smo na terenu sprobavali Tojoto LC in njene sposobnosti vstopno izstopnih kotov. S prednjim odbija?em smo na poti navzdol izpod 30cm snega izruvali kar lepe kup?ke zemlje ko smo preko bre?in med njivami padali na nos. Pesene?enje zame je bilo, da je odbija? pre?ivel brez kakr?nihkoli po?kodb, ?eprav je njegov izgled pastik fantastik.

 

Toyota land Crouser je eden bolj?ih terenskih vozil, kar jih lahko najde?. Sicer ga vztrajno polnijo z elektroniko in nobel tapiserijo, ki ti v blatnij brezpotjih hitro zgublja vrednost, a vseeno je ?e vedno odli?no podvozje, pa tudi konstrukcija, ki kljub vsemu odli?no opravi svoje delo. In tudi odbija?i so iz nekaj razredov bolj?e plastike kot pri ostalih vozilih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toyota land Crouser je eden bolj?ih terenskih vozil, kar jih lahko najde?. Sicer ga vztrajno polnijo z elektroniko in nobel tapiserijo, ki ti v blatnij brezpotjih hitro zgublja vrednost, a vseeno je ?e vedno odli?no podvozje, pa tudi konstrukcija, ki kljub vsemu odli?no opravi svoje delo. In tudi odbija?i so iz nekaj razredov bolj?e plastike kot pri ostalih vozilih...

 

Upam da ima Hilux tudi branik iste kakovosti. Barva je zelo kvalitetna, mora bit fajn debela veja, da naredi prasko, pa ?e ta se je dala spolirat, da se ni? ne vidi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Siol box me je total navdu?u, celo tamali je v?e?, ko lahko znova ali pa kasneje gleda ?iv ?av. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da ima Hilux tudi branik iste kakovosti. Barva je zelo kvalitetna, mora bit fajn debela veja, da naredi prasko, pa ?e ta se je dala spolirat, da se ni? ne vidi.

 

Ene dve leti nazaj smo dobili v uporabo testno LC, top opprema za dobrih 70K?. V gozdu smo ugotavljali, da je to hudirjevo ?irok avto - enkrat sem ?el celo ven spredaj gledat ali gre desno kolo mimo skale, ?ele nato pa ugotovil, da je ima avto v ta namen posebno kamero ki nadzira smo prednje desno kolo. ?eprav smo pazili kolikor se je le dalo, se je na laku vseeno poznalo od vej, ampak le toliko da se je dalo z lahkoto spolirat. Terenska vo?nja ni glih za ljudi ki se jim avto preve? smili, lak je pa zagotovo prvi ki nastrada.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ene dve leti nazaj smo dobili v uporabo testno LC, top opprema za dobrih 70K?. V gozdu smo ugotavljali, da je to hudirjevo ?irok avto - enkrat sem ?el celo ven spredaj gledat ali gre desno kolo mimo skale, ?ele nato pa ugotovil, da je ima avto v ta namen posebno kamero ki nadzira smo prednje desno kolo. ?eprav smo pazili kolikor se je le dalo, se je na laku vseeno poznalo od vej, ampak le toliko da se je dalo z lahkoto spolirat. Terenska vo?nja ni glih za ljudi ki se jim avto preve? smili, lak je pa zagotovo prvi ki nastrada.

 

Se strinjam s tabo. Avto se ti ne sme smilit, ampak je pa treba vseeno po pameti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

j...s ISucks zadevo k ne morm sliko gor nalozit. sj vem da se morm pohvalit ampak ne morm se k ne morem sliko nalozit. Potem je ajvar tko zrihtal da ne morm prazn post pustit. bom pa vsaj neki nakladal. i si bom duso olajsal. no to pa sodi pod to rubriko.

 

in Jures ne in ne tudi z opero ne gre spljoh. :)

 

P.S.

olajsal sm si duso.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gospod fotr mi je obljubu 10000 ? cekinov kot pomo? pri ?tartu bodo?ga posla. Neki je za za?etek. :party0035::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A misli?, da sem tok neumen, da bom vsem na forumu povedu, da nameravam sprivatizirati celoten SLO javni sektor. :harhar::hohoho:

 

Ups, zdej sem pa izdal unikatno poslovno idejo. sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gospod fotr mi je obljubu 10000 ? cekinov kot pomo? pri ?tartu bodo?ga posla. Neki je za za?etek. :party0035::D

 

 

To je zato, da si bos najprej crnega bemflna nabavil :D:P ... sele potem se gres lahko "poslovneza" :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe ... ne fora je da sm glih ksn tedn ali dva nazaj brau en clank o teh poslovnih idejah ki jih imamo ljudje in smo pol fulj skrivnostni ... in da naceloma ni tok slabo da komu kej reces ... da vids kaksn je odziv pa te fore ... ne pravim da MORAS povedati .. sem pa zgolj vprasal ker sm firbcn :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?aflu celo ulco z fotrom... zdaj pa nazaj spat (u?eri no?na bla :wacko: )

 

vem kako je to, tud jest meu no?no in ko sm pr?u iz ?ihta je blo treba fajn use skidat sam da mi ni nuben pomagu mi je pa zato dru?bo delala na?a mrcina

Objavljena slika

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.