Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

No tako, pa smo ga do?akali, fanta Martina. Rodil se je danes ob 16:15. ?e mere za poznavalce 36,5 cm ?ez glavo, 3650 neto te?e, 53 cm dol?ine. Oba z mamico se po?utita OK.

S tastarej?im sinom mava zdej sama doma ?urko, prej so bli ?e obojni star?i, sestre, bratje :cheers::vino:

Jutri pa kolegi pridejo, dobr da mam frej na ?ihtu :mi pijemoo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tako, pa smo ga do?akali, fanta Martina. Rodil se je danes ob 16:15. ?e mere za poznavalce 36,5 cm ?ez glavo, 3650 neto te?e, 53 cm dol?ine. Oba z mamico se po?utita OK.

S tastarej?im sinom mava zdej sama doma ?urko, prej so bli ?e obojni star?i, sestre, bratje :cheers::vino:

Jutri pa kolegi pridejo, dobr da mam frej na ?ihtu :mi pijemoo:

 

Se en boymaker. Cestitke :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tako, pa smo ga do?akali, fanta Martina. Rodil se je danes ob 16:15. ?e mere za poznavalce 36,5 cm ?ez glavo, 3650 neto te?e, 53 cm dol?ine. Oba z mamico se po?utita OK.

S tastarej?im sinom mava zdej sama doma ?urko, prej so bli ?e obojni star?i, sestre, bratje :cheers::vino:

Jutri pa kolegi pridejo, dobr da mam frej na ?ihtu :mi pijemoo:

 

Cao

 

Cestitke :cheers:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke :cheers::cheers:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tako, pa smo ga do?akali, fanta Martina. Rodil se je danes ob 16:15. ?e mere za poznavalce 36,5 cm ?ez glavo, 3650 neto te?e, 53 cm dol?ine. Oba z mamico se po?utita OK.

S tastarej?im sinom mava zdej sama doma ?urko, prej so bli ?e obojni star?i, sestre, bratje :cheers::vino:

Jutri pa kolegi pridejo, dobr da mam frej na ?ihtu :mi pijemoo:

 

 

 

?estitke!

Tale bo pa ko?arka?: 53 cm in samo 3,65 kg... Mora biti suh kot prekla. No, samo da je zdrav. In kak?en je imel APGAR?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tako, pa smo ga do?akali, fanta Martina. Rodil se je danes ob 16:15. ?e mere za poznavalce 36,5 cm ?ez glavo, 3650 neto te?e, 53 cm dol?ine. Oba z mamico se po?utita OK.

S tastarej?im sinom mava zdej sama doma ?urko, prej so bli ?e obojni star?i, sestre, bratje :cheers::vino:

Jutri pa kolegi pridejo, dobr da mam frej na ?ihtu :mi pijemoo:

 

?estitke star?ema, predvsem materi in o?etu. :cheers:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

IQ ne presega dana?nje temperature? :ne vem:

 

Slivka, kaj se pa ti jezi?, a ne pozna? znamenitih izjav g. Sebastjana Cimiroti?a. :harhar:

 

Jaz pa sem kljub dana?njemu izjemno vetrovnemu vremenu ?e naprej odli?nega razpolo?enja. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem za ?estitke :) mali se dr?i super, mamica pa je ?e mal ?voh. So jo po porodu pod splo?no anastezijo ?ival pol ure pa precej krvi je zgubla, sam gre dons ?e na bol?.

Matr, iz ?urke so mi pa vsi pobegnl ?e predno je zmankal :vino: tko da bo treba ?e kak?no :D

 

?estitke!

Tale bo pa ko?arka?: 53 cm in samo 3,65 kg... Mora biti suh kot prekla. No, samo da je zdrav. In kak?en je imel APGAR?

 

Hm, nisem ravno iz zdravstvenih vod, kaj je to APGAR? Drga? pa niti ni tok suh, vsaj na pogled ne :D pa zanimivo je to, da sta bla ob rojstvu oba te?ka popolnma enako :)

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, nisem ravno iz zdravstvenih vod, kaj je to APGAR?

 

http://www.bambino.si/ocena-po-apgar-ju.html

 

 

P.S.: Cestitke tudi z moje strani... :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.bambino.si/ocena-po-apgar-ju.html

P.S.: Cestitke tudi z moje strani... :cheers:

 

2-2-2-2-2 pomeni v kasnej?ih letih h-h-h-h-hiperaktivnost..... <_<

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2-2-2-2-2 pomeni v kasnej?ih letih h-h-h-h-hiperaktivnost..... <_<

 

Ocena APGAR je trikrat zapored in ne pet krat. To pa zato, ker delajo test eno minuto po rojstvu, pet minut po rojstvu in 10 minut po rojstvu. Pri vsakem testu pregledajo 5 vitalnih znakov, funkcij, odzivov, videz,... ki imajo ocene 0, 1 in 2. Ocene pa se?tejejo skupaj.

 

?e ima otrok oceno APGAR 2,2,2 to pomeni, da za?ni razmi?ljati o trugici...

?e je prva ocena APGAR manj kot 7, otrok potrebuje zdravni?ko pomo?. ?e je tudi druga ocena manj kot 7, je stanje ?e kar resno. ?e pa so vse tri ocene manj kot 7, lahko pri?akuje? dalj?e zdravljenje ali celo trajne zdravstvene te?ave.

?e pa ima APGAR 10,10,10 pa pomeni, da je... Ja, da je zelo ?ivahen... Res zelo ?ivahen...

 

 

"mamica pa je ?e mal ?voh. So jo po porodu pod splo?no anastezijo ?ival pol ure pa precej krvi je zgubla,"

Kako pa je s hemoglobinom?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.