Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

No ?e se ?e ravno gre o tak?nih in druga?nih investicijah..ravnokar zvedu, da marca ?torklja prinese mazda?a in ne mazda?ice :punk:

 

(pa ne da bi imel kaj proti puncam, sin je le sin :D )

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ?e se ?e ravno gre o tak?nih in druga?nih investicijah..ravnokar zvedu, da marca ?torklja prinese mazda?a in ne mazda?ice :punk:

 

(pa ne da bi imel kaj proti puncam, sin je le sin :D )

 

?estitke, saj ve? ni va?no samo da je zdrav sin!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, poba je le poba. Na?a dvomese?nica se zna tud za dva ?ihta skupaj na dan dreti. ?enske so o?itno ?e od rojstva ?ist preve? ?ustvene.

 

dokler je en, ko sta 2......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ?e se ?e ravno gre o tak?nih in druga?nih investicijah..ravnokar zvedu, da marca ?torklja prinese mazda?a in ne mazda?ice :punk:

 

(pa ne da bi imel kaj proti puncam, sin je le sin :D )

 

ja pa, a nisi mogu dvoj?kov kresnt? :P ?estitke! :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, poba je le poba. Na?a dvomese?nica se zna tud za dva ?ihta skupaj na dan dreti. ?enske so o?itno ?e od rojstva ?ist preve? ?ustvene.

 

 

Bla bla bla,..sploh ni res :D

 

 

Moja dva ?mrla sta dons ?e 1 leto stara,..aaaaaaaa ne dohajam da sem lan takle ?as gledala na uro, kdaj se bo ?e se sploh bo za?elo kej dogajat...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans pred 17-imi leti sem pridobil vozni?ko dovoljenje. Bo treba to proslavit z enim prijetnim ve?ernim izletom. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo fajn proslavil kolegovo 30-letnico, pri tem mislim, da je Evita ?e bolj u?ivala kakor jaz. :dudek::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da dodam zadnjemu postu, sedaj vem zakaj liter domacega olivnega olja ( pa ne gre samo za ta produkt) stane 4x vec kot v stacuni. O okusu ne bi ker sele sedaj vem kaj je res dobro olje

Res zanimiv vikend, cela familija je 2 dni nabirala olive, jih cistila in pripravljala za stisk, in to samo z ene nase vrtne, res da velike.

 

Zelo utrujeni smo dan zakljucili v oljarni, kjer delajo te dni noc in dan, kljub temu nas je barba Miro odpeljal na poucen krog kako oliva preko stiskalnice pride na kruh :bravo:

Da se nismo prevec zmatrali smo cez dan plavali in spekli cevape, morje je se super.

post-2637-1382891502_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

so me dons prov lepo somazda?i presenetl na ?ihtu tko da lohk sam re?em lepo je biti mazda? :bravo::bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V avtopralnici Gatis-co v ?empetru koristil usluge z Mazdinim popustom. Ko sem pokazal kartico, so me najprej trapasto gledali, nato so klicali po telefonu na vse strani, nazadnje pa kot prvi iz Mazda kluba pri njih dobil kar 17% popusta :D (kljub "predpisanim" 10%).

 

Nekaj podobnega je bilo tudi na tehni?nih pregledih Avto-Krka v ?empetru. Najprej trapasti pogledi in ?epetanje na drugi strani okenc, nato telefoni, nazadnje pa: "Ja, veste, ste prvi, pa nismo vedeli..." In dobil tudi tam 10% popusta na storitve.

 

Tako da tudi na Gori?kem orjemo ledino (dobro, da imam tak stroj... :P ) Mazdinega kluba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka legenda - ?e dobro da si pogumen mo?ak in ne kak?en cagavi fanti?, ki si ne upa stegnit jezika. :cheers::D

 

Danes jedel ocvrte marele s kajmakom, zanimiva zadeva in dobesedno lasten izum, verjetno. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jo peljal pa v?eraj v ?empeter kot Slivka, je bila zeelloo umazana, ko sta jo prala z baromatom, se je eden od delavcev ?e enkrat odlo?il da jo po?prica po gumah in pragovih ter splakne, da ne bi bilo morebiti slu?ajno kakih prito?b :D Nisem pa koristil nobene klubske ugodnosti. -_- Slivka: za katero opcijo pranja si se odlo?il, oz. kaka je najbolj smiselna? Tudi podvozje ali ne? Za pozimi ko je slano sklepam da ja, za zdaj pa?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e obljubi?, da je to zadnja traparija, ki si jo vpra?al, ti jo z veseljem pozabim.

 

?e vsaj be?no in vsaj malo pozna? moj BT, ti je najbr? jasno, da se meni VEDNO spla?a prati tudi podvozje...

 

Zdaj si me pa mal razo?aral. Doslej sem bil prepri?an da ti to spuca? tako , da jo v gmajni s "trebuhom" mal podrgne? ?ez kak?en rob. :P

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.