Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes vozil M3, tapravo in ne Mazda3. :harhar:

 

Ups, nisem je vozil, raj?i sem bil le sovoznik, je pa E36, 1994 letnik, me je voznik zapelju od Medvod proti KR in zadeva leti k sto mater (precej podoben ob?utek kot je imel Lumpi v starih dobrih ?asih 2.5 V6 & T). Serija E30 mi je pa ?e bolj v?e?. :zvizga:

 

Cao

 

Po?teno, vozil si se vsaj zame s pravim BMWjem in to se po mo?nosti M, E36 mi ima res svetovno obliko, E30 je pa sploh :punk: ' tako da ja zakon :cheers:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Po?teno, vozil si se vsaj zame s pravim BMWjem in to se po mo?nosti M, E36 mi ima res svetovno obliko, E30 je pa sploh :punk: ' tako da ja zakon :cheers:

 

LP

 

Oldschool :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..in baje naj omenjen stroj pri 280.000 prevo?enih ne bi pil ni? olja :ninja:

 

 

Js se mam pa za pojvalit, da sm med drugim (kon?no) nabavu lopato za kidanje in je zdj polna pripravljenost na zimo :danzoman:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..in baje naj omenjen stroj pri 280.000 prevo?enih ne bi pil ni? olja :ninja:

Js se mam pa za pojvalit, da sm med drugim (kon?no) nabavu lopato za kidanje in je zdj polna pripravljenost na zimo :danzoman:

 

Pazi, da ti jo Slivka ne ukrade :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes vozil M3, tapravo in ne Mazda3. :harhar:

 

Ups, nisem je vozil, raj?i sem bil le sovoznik, je pa E36, 1994 letnik, me je voznik zapelju od Medvod proti KR in zadeva leti k sto mater (precej podoben ob?utek kot je imel Lumpi v starih dobrih ?asih 2.5 V6 & T). Serija E30 mi je pa ?e bolj v?e?. :zvizga:

 

Skrajni ?as, da boste zdaj vedeli zakaj se eni smejimo ko napi?ete M3 in mislite "le" Mazdo 3. :P

 

Glede na to, da je bila l94 je bila ?e 3.0 in manj kot 300hp, pa ?e to gre gotovo opazno bolje kot Lumpijva 323, facelift s 3,2 in E46 sta pa ?e bistveno hitrej?a. Je ?ur, ko da voznik v 6. in avto ?e vedno pospe?uje brez te?av. Pa tudi zvok notri ni tako nadle?no plehnat kot zunaj. Vsaj pri E46. :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skrajni ?as, da boste zdaj vedeli zakaj se eni smejimo ko napi?ete M3 in mislite "le" Mazdo 3. :P

 

Glede na to, da je bila l94 je bila ?e 3.0 in manj kot 300hp, pa ?e to gre gotovo opazno bolje kot Lumpijva 323, facelift s 3,2 in E46 sta pa ?e bistveno hitrej?a. Je ?ur, ko da voznik v 6. in avto ?e vedno pospe?uje brez te?av. Pa tudi zvok notri ni tako nadle?no plehnat kot zunaj. Vsaj pri E46. :prstgor:

 

dej ne hval m3 k je ?klop , no M3 je druga pesem ampak meni pa vseeno bol sede R8 ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dej ne hval m3 k je ?klop , no M3 je druga pesem ampak meni pa vseeno bol sede R8 ;)

 

Zej, ko si ze v extremih mi bolj sede GT-R :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon, zato jaz vedno pi?em, da imam Mazdo6 in ne M6, ker tisto je neka druga dimenzija avta, treba priznat. :D

 

Ampak smo pa na Mazda forumu, tako da je razumljiva tudi kak?na okraj?ava. :cheers:

 

P.S. Takrat ko je imel Lumpi dobro u?timanega stroja "naj bi imel" okrog 5,5 sekund od 0 do 100, nisem bil pa zraven pri meritvah, tako da me ne dr?at za jezik. :P

 

Sem pa pogledal na avto-net in imajo takile M3 ?e skoraj ljubiteljsko ceno in bi za ta denar takoj vzel 350Z, ?e bi ?e iskal zverinsko mo? in pa v primeru 350Z za moj okus dobil ?e super lep zunanji dizajn. :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi vema kaj dela zadni ?vaba M3 in kaj dela ?ele M3CSL. :jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Praznovanje 4.RD od male ?verce je dobro uspelo, kasneje smo ga pa ?e fajn za?ural v Celju (pa brez eroti?nega sejma, hehe). :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Praznovanje 4.RD od male ?verce je dobro uspelo, kasneje smo ga pa ?e fajn za?ural v Celju (pa brez eroti?nega sejma, hehe). :harhar:

 

zmaj upam da ni bil danes tigerr- he he :D lp.ale? :cheers:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dale? od :macek: , sem pa tudi danes popoldan potem prehodil 15km ob Kamni?ki Bistrici in je bilo super, v ?enski dru?bi. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dale? od :macek: , sem pa tudi danes popoldan potem prehodil 15km ob Kamni?ki Bistrici in je bilo super, v ?enski dru?bi. :D

 

zmaj super :prstgor: tako treba lp ale? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ne spro??ena debata, brez vnaprej na?rtovanih tematik. :vesel:

 

Kamni?ka Bistrica in pot ob njej me nasplo?no total pomirja. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super pre?ivet dana?nji dan - sva s tamalo obele?ila njen 4.rd, ki ga ima danes. :) Maribor ostaja moje najljub?e mesto v SLO. :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.