Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Prvi? mi uspel v celoti staro vinjeto spravt dol..in takoj zatem ?e drugi?. Strgalo za steklokerami?ne plo??e iz Kika za 1? dela ?ude?e :D

 

Objavljena slika

 

?e ma kdo ?eljo spravit za spomin naj kr re?e..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi? mi uspel v celoti staro vinjeto spravt dol..in takoj zatem ?e drugi?. Strgalo za steklokerami?ne plo??e iz Kika za 1? dela ?ude?e :D

 

Objavljena slika

 

?e ma kdo ?eljo spravit za spomin naj kr re?e..

 

ja to pa mal fena pa se olupi, hitro daj na bolho, ma? ?e nekaj ur

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in ugotovu da je tud dobrih 100 konj lahko preve? v takih pogojih? :P

 

Huh, se 45 konjev in prednji pogon je dost :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari PORO?AJ kako je bilo :D me malo zanima kak?ne proge so in itd..lp ale? B)

 

V glavnem vreme zelo slabo....dve top progi zaprti zaradi megle....spodaj rahlo de?evalo, zgoraj sne?ilo. Bolj malo ljudi...zgoraj dobre proge, spodaj pa moker sneg, po?asen...je blo treba res pazit. Za malo drajsat je bilo....meni je vse skupaj top izpadlo ker je bila slu?bena zadeva in seveda konkretna ?urka po tem :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V glavnem vreme zelo slabo....dve top progi zaprti zaradi megle....spodaj rahlo de?evalo, zgoraj sne?ilo. Bolj malo ljudi...zgoraj dobre proge, spodaj pa moker sneg, po?asen...je blo treba res pazit. Za malo drajsat je bilo....meni je vse skupaj top izpadlo ker je bila slu?bena zadeva in seveda konkretna ?urka po tem :)

 

stari hvala bo treba po?akat na BOLJ?E VREME :D LP Ale? B)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4x4 mal snega pa ena kamikaza za volanom,ki se pelje normalno po OMEJITVAH.

Ostali"dirka?i -dreka?i" pa med 30 - 40 km/h,da kozla?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kadar imam obiske, ponavadi garazo prepustim tej osebi in je 6-ka parkirana na placu 20m od hise. Sesti cut mi je dejal, naj jo dam na drug plac in ce bi bila tam kot ponavadi, bi genau na njeni strehi pristalo drevo, vsaj 40cm premera, kar pomeni, da je usla zanesljivi poti na odpad! :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kadar imam obiske, ponavadi garazo prepustim tej osebi in je 6-ka parkirana na placu 20m od hise. Sesti cut mi je dejal, naj jo dam na drug plac in ce bi bila tam kot ponavadi, bi genau na njeni strehi pristalo drevo, vsaj 40cm premera, kar pomeni, da je usla zanesljivi poti na odpad! :rozico:

 

ZMAJ to je bila VELIKA SRE?A za tvojo MAZDO :D lp ale? B):cheers:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot kaze se ni bil cas za njeno slovo, to me zelo veseli. :punk:

 

Kar se je danes dogajalo po na?i ob?ini, moram pa IZDATNO pohvalit PGD Kamnik, ker so res ekipa na mestu in odzivni. :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet elektrika v moji doma?i vasi. V vmesnem ?asu sem pa ugotovil, kako je fajn imet ljubico v drugi ob?ini. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet elektrika v moji doma?i vasi. V vmesnem ?asu sem pa ugotovil, kako je fajn imet ljubico v drugi ob?ini. :zvizga:

 

torej je bil vzrok o izpadu posameznih faz? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e govoriva o elektriki in ne kak?nih drugih aktivnostih, potem ima? prav, ker danes dela elektrika po vseh eta?ah, itd. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet elektrika v moji doma?i vasi. V vmesnem ?asu sem pa ugotovil, kako je fajn imet ljubico v drugi ob?ini. :zvizga:

 

ZMAJ super :prstgor: ker brez ELEKTRIKE je kot bi se ?as ustavil :blink: pohvala elektro slu?bi :D lp ale?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes spoznal direktorja SIGAS-a in sva se malo menila glede bodo?ega sodelovanja. Res fajn mo?akar in totalna faca! :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ima nekdo o?itno probleme z mano in pohvale no?e sprejet v ?ivo bom pa kar semle napisala. Moorm povalit vajprja, ker je najbolj?i med DJ-i, ki vrtijo po Ljubljani :D drugi so tko bl ?voh, k ple?e?, pol pa tk ne znajo prehodov ustimat, in umes pol kr ne ve? kaj bi.. Tko da ja, vse pohvale! :notworth: in upam, da ce ?e mene ignorira, da te pohvale ne bo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se zahvaljujem za pohvale :prstgor: Dostkrat se pa zgodi da hote ali nehote padem notr in vse skup vzame kr dost enerije, da so vsi zadovolni in zadovoljeni :danzoman: :mi pijemoo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.ebay.de/itm/Digital-D-TIG-180P-...=item485e37bf5b

 

Takega sem ravno dobil za 321?

Prej?nji teden so na licitacijah dosegali 370-410?

Si nisem mislo, da ga bom ravno v nedeljo, ki je najbolj neugodna za licitacije, dobil po tak ugodni ceni. O?itno "hajmverkeri" v nedeljo zve?er po?ivajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.ebay.de/itm/Digital-D-TIG-180P-...=item485e37bf5b

 

Takega sem ravno dobil za 321?

Prej?nji teden so na licitacijah dosegali 370-410?

Si nisem mislo, da ga bom ravno v nedeljo, ki je najbolj neugodna za licitacije, dobil po tak ugodni ceni. O?itno "hajmverkeri" v nedeljo zve?er po?ivajo.

 

Jst mam WTL ki ima tud CO2 - sm dal 850? zanj v LJ. Sam je 200A.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.