Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Saker z liposukcije, vo?nja domov je bila neprecenljiva. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se peljem danes domov okrog 21h iz Rudnika in seveda ?ez center pa mimo Kongresnega trga pa Name pa vidim mlade ljudi, kako ga bojo danes ?urali in PILI, pa s fla?kami okoli in tako in sem se kar malo ponosno po?utila, ker jaz grem pa domov telovadit :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba extra pohvalit enega mladega Mazda?a, ki je zelo uspel v poslovnem svetu, a to verjetno ?e veste;

 

http://www.moskisvet.com/clanek/kofein/spo...i-milijone.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne to pa ne k se znotraj dolo?enega kroga glasbeniki zelo dobro poznamo in ni ?anse da se kaj takega zgodi. Pa? v?asih je tudi to mo?no da nekdo ne pozna trga.

 

A tak in?trument. Meni ob besedi in?trument prvo pride na misel merilni in?trument. :)

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 tedna redne telovadbe pa napredek wuhu :vesel:

 

POHVALNO!

 

Tudi jaz ?e en mesec redno treniram in gledam, kaj od hrane me?em vase in kaj mimo mene :)

 

Treba extra pohvalit enega mladega Mazda?a, ki je zelo uspel v poslovnem svetu, a to verjetno ?e veste;

 

http://www.moskisvet.com/clanek/kofein/spo...i-milijone.html

 

Zmaj, koga moram kontaktirati, da zvem, kdo tole je in kaj za boga sploh so to bitcoini?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

... in kaj za boga sploh so to bitcoini?

 

 

Na https://si.bitstamp.net/help/what-is-bitcoin/ bos verjetno nasel nekaj informacij... Ali pa na forumu www.bitcoin.si

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V zadnjih dneh naredil kar nekaj kilometrov pes po sejmu v Barceloni... Ce je verjeti trackerju, sem vceraj naredil dobrih 17.000 korakov oz. okoli 13 km... Prejsnji dan pa nekaj malega manj... Danes sem pa tudi ze presegel "goal", ki je postavljen na 10.000 korakov... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.