Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ne, kar svoje noge pretegnil, tamala ni tako zagreta za dolge ture. :D

 

Se pa zdele malo ra?unalni?arja po?utim, ker sem mislu da sem totalni antitalent, pa sem vseeno nekaj sam po?timal. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zagon iz nule ni nikol 1 sekunda pa da se na glavo postavi? - ?e ima? pa v sleepu se pa tud vsak PC z SSD-jem zbudi v sekundi ali dveh.

 

Iz nule je pa v povprecju med 5-6s :) Odkar ga imam je skos na hibernaciji. Sem pa mel na laptopu ssd in pozabi da bo in se iz hibernacije v par sekundah... resuming windows... pa dela 5-6s... welcome... pa vse ikone zlozt... v glavnem ne grem vec nazaj :D

 

 

mene ni prepri?u ko mi ga je kolegica posodila za neki ?asa ... znajdu se nism n? na njem, mal hitreje se je res use skup odperal, ko sm isku programe sm se spet po glavi tovku, najbolj me je pa ?okiral ko se zadeva ni ve? hotla odzivat tko kokr bi jest hotu, programov ni brisal dolo?enih oknov ni hotlo zapirat in ?e in ?e ... uglavnm sm na koncu reku ne hvala in ?e zmeraj ostajam zadovoljni uporabnik windows sistemov ^_^

 

Programe ma kot telefon vse na kupu, za brisat ma svoj program v sistemu ko sam poklikas pa ostalo sam nardi, okna se zapira kot na youtube ko mas zgorn desn kot take dve puscice ko skupi kazeta ce je maksimiziran program. Sem si jz tut belil glavo s tem ampak zdej... se moji kolegi ko so apple haterji bi se skos sam spilal neki z njim :D sploh zdej ko je COD Black Ops 2 gor ;)

 

qwerty, to s tihostjo in malo porabe baterije bo? z vsakim 1 dan starim prenosnikom govoril. Kaj bo pa ?ez eno leto pa... :zvizga:

 

Stric ga ima letnik 2011, 1300 pa nekaj ciklov baterije (vsak dan filal) pa je rekel da ne opazi razlike med prvim dnem ali zdej. Drzi od jutra do vecera... kar tudi jz vidim... od 6ih na sihtu mi lavfa internet, muska in maili do 15.00, doma pac tut mal brskam pa moja kej pogleda, zvecer se vedn film pogledama in ostane vedno nekje 25-20% baterije in kao avtonomija se 2.30h :)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moram se pohvalit naredu sem servis na mazdi 5 pri Doktorju .P.super ordinacija - delavnica :prstgor: doktor pa pravi mojster za Mazde :D pohvala tudi Bo?tjanu za strokovno montiranje novega MP3.super zdaj je lep?a vo?nja ob puslu?anju muzike :prstgor: lp ale? B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prehodil 8km po naravi :) na sve?em zraku, med drevjem, zvon?ki, celo srnicami :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zve?er pogledal posnetek iz zagreb?ke arene, kjer sta razturala 2 cellos. :notworth:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa v?eraj pre?ivel lep dan s polnim avtobusom penzionistov. ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po totalno odpaljenem smu?arskem ski closening vikendu v Saalbachu sem danes v torek kon?no spet pri?el k sebi :D:punk: .....cene gor pa ubita?ne, vse x2 oz. x3 kot pri nas...ampak ko vidi? da vse to nazaj vlo?ijo, in ne tako kot pri nas v svoje bmw-je pa audije in vikende, gre? ?e 1x na ?ank naro?it :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se pohvalim, da sem svojemu laptopu "podalj?al pogodbo". Lani sem dobil bolj?i procesor (Turion 64 x2 2,2Ghz) in se je za?el zdaj pregrevati, verjetno tudi ker ohi?je mojega laptopa ni bilo narejeno za toliko mo?nej?o zverino. No pa sem dal lepo nazaj starega (Turion 64 2.0 Ghz, enojederen) in laufa, obenem pa za 10? naro?il drugega dvojedernega tokrat le 2.0 Ghz. Bolje 10? pa ?e bo delal le pol leta kot jurja za nov laptop.

In potem preverim, kupil sem ga ?e leta 2007. Pa so mi rekli Acer je jajc. V tem ?asu sem enkrat sicer menjal mati?no ker je tre??ilo vanjo, eno tipkovnico (ena ?rka se je iztrelila ven), dodal 2 Gb RAMa, vrgel DVD enoto ven in dal tja stari disk, primarni je ?e nekaj ?asa SSD. Pomoje sem ?e navezan nanj. Glede na to koliko elektronike je dandanes "treba" zamenjati po dveh letih se mi zdi tole kar uspeh.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam dva leptopa znamke Packard Bell+ iz let 2007 in 2008 - pri enem sem zamenjal baterijo in to je to. Oba pa izgledata kot bi glih kar bila iz trgovine pa sta non stop v uporabi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam imam tudi v sluzbi enega Della (Latitude D520 se mi zdi) ... Dobil sem ga septembra 2006, ko sem se zaposlil v sedanji firmi... in je se vedno v uporabi... Kar je bilo zamenjano, je baterija... in SSD disk... Se vedno ima samo 2 GB RAM-a... pa na njem laufajo Windows 8.1 brez problema ... :) ... Resda je v uporabi bolj kot sekundarni racunalnik... pac za tiste zadeve, ki delujejo samo v Windows okolju ... je pa prizgan vsak dan med sihtom... Nanj se povezujem preko RDP... sem in tja ga pa vzamem s seboj, ce mislim, da ga bom rabil na terenu ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.