Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Cao

 

No danes izkoristil soncen dan ter se dopoldne odpravil proti Postojni, tam sem se obiskal koco Mladiko,... cca v 3urah prekolesaril dobrih 52KM :ouje: no nekaj KM pa se nabira :hohoho:

Ti prav zavidam. Meni pada plan za planom takoda letos ?e nisem sedel na bicikel in ni? ne ka?e da bo kaj bolje. Najbolje da prodam oba bicikla.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa da vidim koliko ?asa bom ?akal procesor iz Amerike.

 

ribli?n en mesec, no vsej js sm u takem ?asu dobu sklopko iz US :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lucky you..js sm kolektorje iz US ?aku 10 mescov pol pa raj preklicu vse skup :ninja:

 

:blink: no za razliko od angle?a, ki robo ?akam ?e 2 leti :zvizga: in ja, ni me sram oddat brezpla?ne reklame za www.fordprobestore.co.uk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se ti ni zdelo vredno po enemu mesecu ?e te?iti?

 

Bom videl koliko ?sa bo tole iz USA res potovalo. Zadnje ?ase me kar presene?ajo vsi po spisku.

 

So ble razne komplikacije in na za?etku se mi tud ubistvu ni mudil, ker je bil v planu najprej zadn lonc in homologacija, ?ele pol ostali dodatki. In ker je blo napovedan, da bo dostava iz US mal trajala, sm za vsak slu?aj pred?asno naro?u, pa na konc vseen nism do?aku..sam vredu, se nima smisla zdj sekerat, najprej se bo zrihtala ma?ina pa kat, ostalo pa ?e mal po?aka :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So ble razne komplikacije in na za?etku se mi tud ubistvu ni mudil, ker je bil v planu najprej zadn lonc in homologacija, ?ele pol ostali dodatki. In ker je blo napovedan, da bo dostava iz US mal trajala, sm za vsak slu?aj pred?asno naro?u, pa na konc vseen nism do?aku..sam vredu, se nima smisla zdj sekerat, najprej se bo zrihtala ma?ina pa kat, ostalo pa ?e mal po?aka :)

 

pa si dobu vsaj cash nazaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena malenkost se je spet za pohvalt.. bolj to?no velika 54cm-najnovej?i/najmlaj?i mazda? Tim, rojen na prvi spomladanski dan, ki si ga baje deli z Ayrtonom Senno in ?e zdj ka?e jezik vsem lojzom :P

post-5512-1395422968_thumb.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse cestitke ATA Vajper! Da bo zdrav, vesel in kmalu nagajal starsema. Cestitke tudi mamici

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem! :)

 

Zaenkrat je bil nekam sumljivo priden in se ni niti malo ogla?al ali cvilil..pomoje mu je ?e zdj jasn, da se po otro?je ne bo nikamor pr?lo in more bit diplomatsko lisac :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal se pa morm, vsaj dons..pa vsaj v tej temi :ouje:

 

No, pa tud ?efica je za pohvalt, ker se je kr konkretno namu?la v zadnjih dveh dnevih :prstgor:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cestitke obema.!:-)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal se pa morm, vsaj dons..pa vsaj v tej temi :ouje:

 

No, pa tud ?efica je za pohvalt, ker se je kr konkretno namu?la v zadnjih dveh dnevih :prstgor:

 

 

Dveh dnevih? Ja, kaj ste pa po?eli?

 

Sicer pa ?estitke! ?e ni strogo varovana voja?ka skrivnost: in koliko je teh 54 cm te?kih? Obseg glavice? APGAR?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.