Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jaz imam dva leptopa znamke Packard Bell+ iz let 2007 in 2008 - pri enem sem zamenjal baterijo in to je to. Oba pa izgledata kot bi glih kar bila iz trgovine pa sta non stop v uporabi.

 

U pa baterija ja. Ta je tudi druga by kitajc, ?epravg ga skoraj ne odklopim iz ?troma.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam imam tudi v sluzbi enega Della (Latitude D520 se mi zdi) ...

 

 

Latitude D620 je :) ...

 

Objavljena slikaObjavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam mojega ?e od januarja 2009, je pa HP Elitebook 8730W, dodani rami in ena baterija zamenjana ( po menjavi je nimam ve? vstavljene ko je na dockingu). Uporaba cel dan v slu?bi in popoldan ter vikendi doma tudi mala dva risanke. Je pa postal kar po?asen ko mu nalo?im kaki Sketchup pa ?e nekaj programov poleg. Za?ela je ?tekati tipka A pa ?e po kari drugi mora? malo bolj po mo?ko vdarit.

 

Morda pride letos ?as menjave ampak ?e ne vem kaj vzeti, da je uporabno v slu?bi na dveh monitorjih in na poti lahko za nosit. Zraven pa da ima SSD in ?e klasi?en disk za ostale podatke, ?im manj kablov pri pisarni?ki uporabi....

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dons ?e ob 10h zaklu?u iz ?ihtom :jupiii::jupiii:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalit moram uporabnika foruma, ki ima 6-ko s precej ve? HP kot jaz, pa mi mo?ak zelo pomaga pri enem projektu. :pepsi:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem naredil dobro delo in dostavil svoj nekdanji ra?unalnik DRU?TVU VEZ-JE, ki ga bodo na novo nalo?ili s programi in izro?ili socialno ogro?enim otrokom ali mladostnikom, tak?nim ki si tovrstne ki?te ne morejo privo??it. :party0035:

 

?e ?e koga mika podobna poteza, jih lahko dobi na gsm: 041 771 956, tam se vam bo javil g. Jan. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zacel dogajat.

 

Sli v mesto na kavo, ujeli zanimivo tekmovanje mladih Vasilij Zbogarjev, nato nazajgrede se tekmo kolesarjev :D

Nato sem porezal maslino in 2 uri kadil po vasi njene veje v kaminu. Na koncu vrgel gor se oglje in spekel kosilo.

 

Nato bicikel do plaze kjer sem grel hrbet.

Danes pa ob 08:00 pri ribicih s colna dobil direktno se dihajocih 5 skarpen, 4 morske liste, 2 burbona za 400kun.

 

Dan se pa sele zacenja :vesel:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko bote vidl lonec bote vedl zakaj sem premenil plan iz Kranj v Vrsar in sel za 3 dni dol :D praznoval smo 4 rojstne dneve, pozrl 40kg pujceka, 10kg cevapov, 8kg kuretine,... Blo nas je pa 6 avtodomarjev :D norooo :cheers:

Prosli so nas ce se preselimo v drug del kampa kjer je manj ljudi ker smo mel glasbeni stolp, musko, disko kuglo,... :D

 

Mazdica pa vseh 500+ km peljala kot za hec :) Poraba 5.0 smesna ce racunam avtocesto do kopra pa na smarje pa ob obali cez porec pa do vrsarja nazaj pa skos 140-150kmh avtocesta. Porto sole kamp :)

post-771-1395000511_thumb.jpg

post-771-1395000528_thumb.jpg

post-771-1395000571_thumb.jpg

post-771-1395000610_thumb.jpg

post-771-1395000627_thumb.jpg

post-771-1395000645_thumb.jpg

post-771-1395000658_thumb.jpg

post-771-1395000669_thumb.jpg

post-771-1395000682_thumb.jpg

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

No danes izkoristil soncen dan ter se dopoldne odpravil proti Postojni, tam sem se obiskal koco Mladiko,... cca v 3urah prekolesaril dobrih 52KM :ouje: no nekaj KM pa se nabira :hohoho:

 

Pri koci Mladiki

 

Objavljena slika

 

Pa ena rusevina pri vojnem pokopaliscu v PO

 

Objavljena slika

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da pohvalim Angle?e in eno njihovo spletno trgovino.

-V ponedeljek zve?er naro?im obe zadnji ?eljusti za miato za 110? s po?tnino. Prodajalec ima preko 93.000 feedbacka in popolnoma 100%! ?eljusti imajo pa za tak denar 2 leti garancije, v Motomatu pride pa ena 150?, ?e jim da? svojo nazaj. :notworth:

-V torek gre paket na pot

-V ?etrtek ob 13ih so ?eljusti ?e pri meni.

 

Enkrat za spremembo, da pride reees hitro tudi iz Uk, pa ni Royal mail ampak DPD. Po drugi strani, tudi Japonci so kul, v 9 dneh sem dobil eno revijo. Pa da vidim koliko ?asa bom ?akal procesor iz Amerike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ko sem Focusa kupoval (2019) je bila polnoopremljena Revolution Top za okoli 34k-36k. Tamočni bencin z vsem. Pa če se ne motim, samo AT, ker mi ni bilo všeč. Placa not pa nima več kot Focus. Pol bi raje ST-ja pelja za podobn dnar.
    • - "Jaz in moja Tinkara sva kot Romeo in Julija. Imava se rada, ampak drugi nimajo razumevanja za najino ljubezen in se morava skrivati." - "Pa saj smo vendar v 21. stoletju in res ne vem, pred kom bi morala skrivati vajino ljubezen?" - "Ja, pred mojo ženo in njenim možem..."
    • Mlada ženska pri zdravniku. – "Gospod doktor, zadnjica me ves čas peče, prav pri vhodu." – "Gospodična, dokler boste zadnjici rekli “vhod”, vas bo vedno peklo..."
    • Francoz, Nemec in Slovenec se prepirajo, kateri jezik je najtežji. In reče Francoz: - »Mon dieu, seveda francoski. Napišemo monsieur in izgovorimo məsjö.« Anglež mu oporeka: - »Ne, naš jezik je najtežji – mi napišemo dvigalo in rečemo lift.« Nazadnje pa svoj lonček pristavi še Nemec: - »To je pa ja preprosto, seveda smo zmagovalci Nemci. Mi napišemo: Entschuldigen Sie bitte, ich habe Ihren letzten Satz nicht richtig verstanden, wären Sie so nett und den Satz bitte wiederholen* in rečemo Aa?«                 *(»Oprostite, prosim, vašega zadnjega stavka nisem prav razumel, bi bili tako prijazni in ga ponovili?«)
    • še bolš, samo za gledat macola   null
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.