Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

po ve? kot letu uporabil funkcijo"Ozna?i vse objave kot prebrane". :jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ti nekdo bistveno pomembnej?i in vplivnej?i od tebe, posku?a vsilit svojo logiko in na?in razmi?ljanja, pa se mu le nasmiha? in v prijaznem tonu lepo dalje vztraja? na svojem, NEPRECENLJIVO. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Kranju ja, pove?ini so zlo prjazni in je vse ok.

Se ?e psihi?no prpravlam na to, da bo treba po?as kej za naprej gledat..je blo sicer v hecu re?en, da baba vzame kanar?ka, tamau viperja, js bom pa pe? ostal :D

 

Drugace tudi preverjeno 2x. Najboljsa varuska, igraca in predvsem zivljenski prijatelj. Otrok je vedno cist :), varovan, vesel in pokrit z oddejo :lol:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmazal 10ko za ?alo. :D

 

Nov sluzben avto s plinom :D

 

?e ej motor velik, ni treba ?e velike slike !!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov sluzben avto s plinom :D

 

ne vrjamem da je to slu?ben avto? no morda je od direktorja da bi se pa ti vozil okoli pa ...ne vem ne vem :ninja:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vrjamem da je to slu?ben avto? no morda je od direktorja da bi se pa ti vozil okoli pa ...ne vem ne vem :ninja:

 

Je je :) namesto espace renoja... preracunano enako denarja gre :) ker je plin... je pa A8 2003 quattro :) 1800kg tezka krava :)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pele oz. dr. Pelko se mi je dans pohvalu, da po novem zna on osebno obnavljati zavorne cilindr?ke, ki jih je prej vozil k nekomu na Vi?. S tem pa se bo tudi cena za vas prepolovila, kar je odli?na novica. :rulam:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pele oz. dr. Pelko se mi je dans pohvalu, da po novem zna on osebno obnavljati zavorne cilindr?ke, ki jih je prej vozil k nekomu na Vi?. S tem pa se bo tudi cena za vas prepolovila, kar je odli?na novica. :rulam:

 

Zakaj ni prej povedu, do sm ze tut sam veckrat prakticiru :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pele oz. dr. Pelko se mi je dans pohvalu, da po novem zna on osebno obnavljati zavorne cilindr?ke, ki jih je prej vozil k nekomu na Vi?. S tem pa se bo tudi cena za vas prepolovila, kar je odli?na novica. :rulam:

 

Res topla voda, tega ne delam ?e 15 let. :D

 

Sej vem old skul.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredu v google en das epic trip, ki sem ga dal v diy in caka na odobritev.

 

Azurna

Route de napoleon

Verdunski kanjon

Provansa

Route des grandes alpes

Bonnet 2880

St. Tropez

Cinque terre

Toskana

Cesenetico

 

Ce se bo dalo gremo ta trip s familijo letos poleti al pa vsaj mi2 z mopedom

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

opral dva avta, pojedel kosilo, pokosil travo (letos prvic), popravil ograjo, naredil giro z motorjem, pojedel ve?erjo, zdaj pa grem v trgovino, potem pa spat :P

 

ko bi le celo leto bilo tako vreme kot danes ali pa lep?e! :D:P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.