Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

To je zato ker en cilinder manjka, moj ima 998 ccm, 16 ventilov, 4 bate in neverjetnih 55 KM.

 

 

tuki je pa 993ccm, glede konjev sm se zmotu, jih je 53 :P so pa res 3-je bati pa 6 ventilov :D

 

js bi bolj reku, da manjka ?e 6 ventilov, ?e ena gred in turbo :P

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priznam da mene skozi bolj mika na fegi?a dat gor ?e 2 pol?a, al pa kompressor, pa d avidmo kdo bo koga jebal po dolini, samo pol je treba dat gor bremze vsaj od sunnya, ?e bol? primere, pene gume in ne te tabularje kot so zdej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od Sunnya grejo itak direkt, pa avto je 200 kil la?ji tko, da zadostujejo, preverjeno. Pri Primeri majo pa luknje v diskih druga?en razmak, pa vpra?anje, ?e ni ?e vi?ina kaj druga?na.

 

EDIT: Prej?nji mesec registriral Hondo, danes pa ?e Yamaho. Pa ji kupil novo olje, filtre, sprej za ketno in doma naredil servis. Pa je spet za celo sezono mir (?e ne prodam in ?e ne upo?tevam, da je zadnja guma na koncu :D ).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Real Madrid tudi brez prvega zvezdnika zmagal v finalu Kraljevega pokala. :punk:

 

zato je ekipa zmagala, izredno so igral, oziroma par ?printov in ekzekucija (no proti taki mariborski barci niti ni bilo te?ko)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da mojster ?e nima svoje www strani, sem bil dovolj pogumen in odprl novo temo na forumu, ker se velikokrat pojavlja vpra?anje, kje pa je ta Pelko, a pa je dober, a ga je te?ko najti, a ima kdo njegovo telefonsko, itd. :D

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=11906

 

P.S. - Upam, da vam je besedilo v?e?, ker napisano je iskreno in brez pretiravanja ter olep?evanja. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da mojster ?e nima svoje www strani, sem bil dovolj pogumen in odprl novo temo na forumu, ker se velikokrat pojavlja vpra?anje, kje pa je ta Pelko, a pa je dober, a ga je te?ko najti, a ima kdo njegovo telefonsko, itd. :D

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=11906

 

P.S. - Upam, da vam je besedilo v?e?, ker napisano je iskreno in brez pretiravanja ter olep?evanja. :punk:

 

Zmaj meni se zdi dobro napisano :prstgor: super :D lp ale? B):cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da mojster ?e nima svoje www strani, sem bil dovolj pogumen in odprl novo temo na forumu, ker se velikokrat pojavlja vpra?anje, kje pa je ta Pelko, a pa je dober, a ga je te?ko najti, a ima kdo njegovo telefonsko, itd. :D

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=11906

 

P.S. - Upam, da vam je besedilo v?e?, ker napisano je iskreno in brez pretiravanja ter olep?evanja. :punk:

 

med posti se bo zgubilo - dajte v sticky pod tehni?ne te?ave. ?e seveda novi admin pusti :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, super, pa ko bo kdo spra?eval po Pelku, se mu da enostavno samo link na tistole temo, ?e ?e ne bo sam na?el. :D

 

Zdele se pa opravljam k Simonu po eno zelo lepo belo 4-vratno Mazdo6 2.generacije. :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hamilton in bolid letos v odli?ni formi, a dana?nja dirka pa ni bila preve? zanimiva. :zvizga:

 

zmaj se bo treba navadit na tako Formulo 1 :party0035: lp ale? :D:cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zmaj se bo treba navadit na tako Formulo 1 :party0035: lp ale? :D:cheers:

 

al pa nehat gledat... formulo sem gledal redno sigurno zadnjih 30 ali celo ve? let in letos se mi je tole drkanje s kosilnicami zdi delanje norce iz gledalcev in navija?ev. Tako, da hvala lepa za ro?e. <_<

 

 

p.s. aja danes sem se malo prekr?il v abstinenci in sem zdr?al celih 10minut pa nato obupal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvak je ?e nekdo v Mercedesu, to se je vedelo zadnje 3 dirke. Potem pa en primer njunega dvoboja zaradi safety carja pa spet vsi vzhi?eni.

 

Vettel je pa car, scat ga peljejo vsi, sedaj ?e ekipa :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodal stare michelin pilot sport 3, kon?no dobil nove (DOT 0114)Dunlop sport maxx tt, dobil nazaj na novo pofarbano feltno in IZGUBIL komplet ventil za v feltno.

 

Dogovoril za popravilo "ki ni nastalo pred lastno bajto, ker ni? ni padlo na avto in dejansko je udrtina samo v moji glavi", samo ?e pa grem z roko ?ez bok pa se ?UTI ! in ga bom lepo pla?al sam(zav. je NO GO), ker se itak vse kar se pred hi?o zgodi zgodi samo, ko ni nikogar zraven.

 

Skratka zadovoljen in vesel kot 100 mater, take "malenkosti" pa me res ne smejo vre?i s tira. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodal stare michelin pilot sport 3, kon?no dobil nove (DOT 0114)Dunlop sport maxx tt, dobil nazaj na novo pofarbano feltno in IZGUBIL komplet ventil za v feltno.

 

Dogovoril za popravilo "ki ni nastalo pred lastno bajto, ker ni? ni padlo na avto in dejansko je udrtina samo v moji glavi", samo ?e pa grem z roko ?ez bok pa se ?UTI ! in ga bom lepo pla?al sam(zav. je NO GO), ker se itak vse kar se pred hi?o zgodi zgodi samo, ko ni nikogar zraven.

 

Skratka zadovoljen in vesel kot 100 mater, take "malenkosti" pa me res ne smejo vre?i s tira. :angry:

 

Pa sem te ravno mislil pobarati, kako ka?e s tisto nalepko. Pa raje ne bom. Ne danes...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sem te ravno mislil pobarati, kako ka?e s tisto nalepko. Pa raje ne bom. Ne danes...

 

Pa dej no bod faca. :unsure:

 

 

 

 

 

 

Staram se, mam pripravljeno, samo poslat mi nekako ne uspe(beri pozabljam). :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dej no bod faca. :unsure:

Staram se, mam pripravljeno, samo poslat mi nekako ne uspe(beri pozabljam). :blush:

 

Mojster saj bo vse ob svojem ?asu :D lp ale? B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kera zavarovalnica te pa "jebe"?

 

?e je ?koda pred bajto, v kateri ?ivi?-si prijavljen, zavarovalnica ne pla?a, ker je to zavarovano za 3 osebo(?e fotr tebi skipa kaj na vagn dobi? bp), ?e ho?em zase je treba dopla?at.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.