Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Po dolgih 6ih mesecih kon?no registriral mx5 in kljub ne-najbol?emu vremenu naredil nekaj km brez strehe.

 

Je bilo pa ?e takoj na tehni?nem zanimivo; registrska, ni?ina, plini, na koncu je bil avto nekomu ?e tolk v?e?, da me je prosil, ?e se lahko za volan usede :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr sem ?ist poklic zgre?il. Moral bi bit trgovec, ne pa nek ?tromar kar sem. V nedeljo prodal moje najdra?je bicikl, danes dobil aro za mazdo ?e preden sem jo resno za?el prodajat. Zares imam dar prepri?evanja in bi z lahkoto bil ne samo trgovec, pa? pa politik. Ja tak, ?ist taprav, z volvotom.

Aja, pa ?e kotli?ek v strani??u sem danes zamenjal, tako da se ve, da nima samo Ajvar potenciala med vodovodarji. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvalit na?e ORLE, ki nam bodo ta wikend zagotovo ?e dodatno polep?ali. VSA ?AST!  :ouje:  :ouje:  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvale zav triglav, ki je uvedla posebno 'kategorijo' za motoriste. Po lanski brezplacni delavnici na Vranskem so sedaj potrdili trud z letnim zavarovanjem za 90?. Od tega kar 3 opcije.

 

Pametna gesta, ki se jim obrestuje. Za primerjavo ostali niso bili pod 150?, imam pa kategorijo nad 72kw....torej max points :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.