Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Hoferjeva pnevmatska vrtalka se je izkazala  :notworth:

?eprav vedno za zategovanje uporabljam momentklju?, mi hoferjev pnevmatski ?raufar ni uspel vedno odtegit vseh matic. Pa preden ga najdem in pripravim, imam na roke ?e kar nekaj odvitega. 

 

?e kdo kupi tisto hoferjevo ?udo, prodam u pola cjene :prstgor:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav vedno za zategovanje uporabljam momentklju?, mi hoferjev pnevmatski ?raufar ni uspel vedno odtegit vseh matic. Pa preden ga najdem in pripravim, imam na roke ?e kar nekaj odvitega. 

 

?e kdo kupi tisto hoferjevo ?udo, prodam u pola cjene :prstgor:

Za zategovanje mam tudi sam momentklju? (autodata pi?e da je traba zategnit 105 Nm). Za odtegnit sem pa imel to hoferjevo ?udo in je vse odtegnil. ?e eno pametno dvigalko rabm.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalu bom sam sebe. 7 cut mi je rekel pojdi na buzet, sonce je bilo in slovenci so zavzeli jug, guzva bo. In res s crnega kala pogled na stojeco kolono na viaduktu....zaprt tunel kastelec, vsi dol na socerb, mi pa na socerbu kontra v smer nasih Jelovic in zadaj do Petrinje. Tu smo naleteil na en avto M6 karavan LJ neke temne barve rahlo izgubljene v divjini. Padli mimo in svojo pot

 

2:20 do doma :) standarden cas

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma praznovali 50 in sem poslikal vozni park

 

post-24-0-38291800-1427704380_thumb.jpg

post-24-0-29031700-1427704384_thumb.jpg

 

zbranih je bilo 8 Mazd razli?nih modelov in letnikov

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.vrelegume.rs/vesti1/vlada-japana-urucila-kljuceve-150-vozila-premijeru-srbije-donacija/

?e prav avtomobili ne gredo v prave roke, bo ve? Mazdi na ulicah. Ta ?tevilka je v Srbiji Mazdina prodaja za celotno leto. :rispekt: za japonsko vlado!

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...sem tam ?e nekaj let ...tehni?ni kader In v svetu vrtca...vem kako.grejo te stvari..ps.mislim da bi blo malo predale? se vozit na obalo...he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lumpi mi je s 4-IMI piksnami pobarvu celega Clia, itak na modro.

Pol bo imel pa dons kr dost dela s ?trihanje, sm z njim zmenjen da viperja na roza barva kr na avtoshowu

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lumpi mi je s 4-IMI piksnami pobarvu celega Clia, itak na modro.

1.4

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol bo imel pa dons kr dost dela s ?trihanje, sm z njim zmenjen da viperja na roza barva kr na avtoshowu

 

 

Pa sej kar OK izgleda :)  :jezicek:

 

skitched-20150401-140637.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.