Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Sem prepri?an, da nimam ve? najbolj zanemarjenega avta na forumu, ker sem ga temeljito s?istil in sicer zaenkrat le od znotraj (to je zame tisti manj prijetni del), jutri sledi pa ?e konkretna ?ehta z zunanje strani.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj prvi? zaplaval v morju... sicer le za 10min, ker je mela voda le 13?C ampak za prvi? letos bo dost.

ej Boss kaj si bil na Slovenski obali  :D ker jaz sem tudi v?eraj namakal noge v morju  ;)  lp :rolleyes:  :lol:  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj prvi? zaplaval v morju... sicer le za 10min, ker je mela voda le 13?C ampak za prvi? letos bo dost.

V tem lenem ?asu se temperatura vode pri plavanju ponavadi podaja v dol?inskih enotah (cm, ali ?e bolj?e, mm) :D

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to je le 10min:)

Ve? ni ?lo... ma je blo malo mrzlo :blush:

ej Boss kaj si bil na Slovenski obali  :D ker jaz sem tudi v?eraj namakal noge v morju  ;)  lp :rolleyes:  :lol:  

Ja, v Strunjanu pri hotelu Salinera.

V tem lenem ?asu se temperatura vode pri plavanju ponavadi podaja v dol?inskih enotah (cm, ali ?e bolj?e, mm) :D

Sej to je bil najve?ji strah, zato sem ?el raje prej ven - nikol ne ve?, a se na toplem spet nazaj postavi. :ne vem:

Sehr kalte Wasser

 

200112100-001.jpg

 

tam tam nekje :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmer dost .....da si nadle?en za med nekaj haha

 

saj ve? majhna trska dobr brska ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a bere? poleg The Dark Tower?  :harhar:

A si ti v firmi z dvema ?rkama in enim angle?kim znakom potem?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem sre?al 3 Cerar-je; najprej varoval ?efa na?ih ministrov, potem obiskal ?efa MK, kasneje pa ?e njegovega ?efa (se pravi fotra Cerarja). :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.