Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Zdele za kosilo taprava Kranjska klobasa (Arvaj), zraven pa bavarsko p?eni?no pivo in za sladico bom imel Prekmursko gibanico.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Globalizacija?

 

Notranjec, ki v avtu uporablja Arabski plin, je klobaso iz Holandskih pra?i?ev, predelanih na Gorenjskem, zraven pije pivo iz Ruske p?enice, zvarjeno na Bavarskem. Za posladek pa bo pojedel sladico po Prekmurskem receptu iz ?panskih orehov, Egiptovskega maka, jabolk iz Ju?noafri?ke republike in skute iz Nizozemske...

 

In naj ti tekne!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

The mother of Giro! Bravo

Hvala?. Je kr zaj.ban klanc, ja.... Sploh iz Ovara. Ceprav mi je tud tist iz Sutria dal mislit (verjetno zato, ker je bilo pred njemu ze slabih 90km pa vec kot 3000 visincev?).

 

Se pa definitivno splaca it pogledat une konce, lepo je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala?. Je kr zaj.ban klanc, ja.... Sploh iz Ovara. Ceprav mi je tud tist iz Sutria dal mislit (verjetno zato, ker je bilo pred njemu ze slabih 90km pa vec kot 3000 visincev?).

 

Se pa definitivno splaca it pogledat une konce, lepo je.

Sem ga dal 2x skozi na dveh kolesih (sam da je vmes agregat)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jestu bi skuril motor :P

 

 

Jesta s kolesom tam sploh nikoli ne bos videl :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest ko smo pri kolesarskih izletih. Tega kolesa verjetno ne mores dati na prtljaznik na strehi? (Te?a)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest ko smo pri kolesarskih izletih. Tega kolesa verjetno ne mores dati na prtljaznik na strehi? (Te?a)

 

Zakaj ne... saj ni nic tezji od navadnega kolesa (ne kaksne specialke) ... Moj tastar je tudi ene toliko tezak kot tale elektricni. Z baterijo vred naj bi imel nekje okoli 20 kg... baterijo se sname dol in je takoj kaksno kilco ali dve manj :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem mislil samo teza sama ampak g force, bremzanja itd. No ce se da baterija dol potem je to to.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker sem toliko bral o vasih kolesarskih podvigih me je malo motiviralo in mi uspelo sprovocirat Oskarja da sva sla kolesarit. Prisla sva z Gameljnj okoli Smarne in nazaj, vse skupaj ene 25 km in (tole nama ni najbolj v ponos) prisla nazaj crknjena da joj. 0 kondicije. Pa spet me je prijelo da bi imel kako domaco zival, ko je tale prisla pogledat zakaj sta dva cudaka bolj rdeca v obraz kot moj avto. ^^

 

 

post-8965-0-01039700-1503096994_thumb.jpg

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker sem toliko bral o vasih kolesarskih podvigih me je malo motiviralo in mi uspelo sprovocirat Oskarja da sva sla kolesarit. Prisla sva z Gameljnj okoli Smarne in nazaj, vse skupaj ene 25 km in (tole nama ni najbolj v ponos) prisla nazaj crknjena da joj. 0 kondicije. Pa spet me je prijelo da bi imel kako domaco zival, ko je tale prisla pogledat zakaj sta dva cudaka bolj rdeca v obraz kot moj avto. ^^

Dbest d smo ti dali motivacijo za kolo:)

 

Poznam ta filing z pomanjkanjem kondicije; ko sem 4 leta nazaj za?el s5 kolesariti (po skoraj desetletju ?portnega abstiniranja), sem za prvo furo sel iz Lj do Dom?al... 35km ravnine. Skoraj sem umrl:)

 

Ampak... Trma,trma,trma in z vsakim prevozenim kilometrom je la?je,bolj?e. In vsaj meni je top filing k vidim svoj napredek pri stvari,ki me veseli.

Tko da, naj te "0 kondicije" ne odvrne od kolesa,kmalu je bolje.:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes prvi? odkolesaril po Doj?i, pa ugotovil da niti ni tako lahko dr?ati dlje ?asa 25kmh povpre?ne hitrosti. Gume imam pa? MTB in to precej ?iroke, a jaz sem bolj vajen cestne specialke, ker tam pa je ?lo do 50kmh brez te?av (je bilo ?e treba pazit na omejitev, da me radar ne ujame, hehe).

 

Sem pa zadost trmast, da niti po razgibanem terenu in v klance nisem ?elel prestavit iz najvi?je (24) prestave, pa je nekak ?lo. Aja, nimam elektrike pod ritjo, hehe. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S fotrom sem stavil, da se da peljati tako enakomerno (po predpisih, obvezna maksimalna dovoljena hitrost in brez, da bi bil ovira na cesti - pospe?evanja v stilu pol?a ipd odpadejo) da pollitrska plastenka napolnjena do polovice ne bo padla - kdor je gledal Initial D, ve o ?em govorim. Postavila sva plastenko v prtlja?nik in po cca 80km (?kocjanska jama - Ljubljana) odpreva prtlja?nik in plastenka stoji na istem mestu kot na za?etku - stava dobljena. :lol: 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za mano je kolesarsko zelo zelo produktiven mesec, ubistvu najbolj do sedaj... v 24ih treningih avgusta naredil skupno 1270 km (prvic po juniju 2014 vec kot 1000km v enem mesecu) , od tega kar nekaj precej zaj.banih tur.... in danes po 15ih letih bil s5 na kolesarski rundi?

 

I feel very olympic???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

V?eraj do?ivel enga najbolj?ih oz kar najbolj?i car meet do sedaj, povrhu vsega je biu ?e celo mednarodni MX-5 meet kar mi je ga?o povedal ?ele na pol poti kar je blo sploh presene?enje. Dan je biu definitivno fenomenalen, zelo dobro organizerano pa tud kultura ljudi na samem meetu presenetljivo zelo dobra, nobenga ?ganja gum, nobenga nabijanje blokade v trikrasne, kak?nega prerivanja in zmerjanja sploh nisi opazu nikjer, ljudje so se enostavno dr?al pravil ki jih je postavil organizator, najmo?nej?i alkohol ki si ga lahko kupil je biu nek mad?arski "radler" druga?e pa tudi jaz nisem opazil nikjer alkohola nasploh, ljudje ki so pri?li so bili zelo rasposanjeni idino komunikacija v angle??ini jim ne gre ravno najbolje, ampak smo se vseeno vse zmenil pa kak?no rekli  B) najbolj me je presene?alo da so ljudje odlo?ili "odve?no te?o" ( rezervne gume, dvigalke in podobne stvari ) zraven avtomobila in jo pustili tam ko so ?li vozit na progo, slalom ali pa na poligon varne vo?nje. Dogajalo se je vglavnem cel dan, dovh?as nam sploh ni bilo in smo bili skos v pogonu, edino kar mi je falilo je biu kak?en ?tant z kak?nimi obeski, majicami in podobnimi spominki ki bi jih lahko kupil. Za drugo leto naj bi se isto organizeralo idino na drugi lokaciji tako da bi bili vsako leto na drugi progi, z ga?otom sva sicer ?e dobila namige katere proge imajo v planu ampak bom rekel pustimo se presenetit  :prstgor:

tuki pa za okus ?e par slik  :bravo:

post-5644-0-71281000-1505058662_thumb.jpgpost-5644-0-56816000-1505058666_thumb.jpgpost-5644-0-36986400-1505058676_thumb.jpgpost-5644-0-90672700-1505058683_thumb.jpgpost-5644-0-77515700-1505058687_thumb.jpgpost-5644-0-92218200-1505058694_thumb.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Peljal 3ko v njegovo rojstno mesto; Dingolfing, pa obenem ?e to?il LPG po sme?ni ceni; 0,539? za liter.  :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, dobra ideja. Bom predlagala mo?u, da bi naslednje leto peljali katerega od na?ih avtov v njegov "rojstni kraj". Koliko pa je to? Kak?nih 10.000 km, ve? najbr? ne.

 

Ko sva ?e imela samo dva otroka, smo najeli avtodom in ?li v ?panijo, Gibraltar, Portugalsko in Andoro. In smo naredili 8.000 km. Torej bi jih bilo samo 2.000 ve?. Pa po poti bi bilo gotovo kaj zanimivega za pogledat...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj do?ivel enga najbolj?ih oz kar najbolj?i car meet do sedaj, povrhu vsega je biu ?e celo mednarodni MX-5 meet kar mi je ga?o povedal ?ele na pol poti kar je blo sploh presene?enje. Dan je biu definitivno fenomenalen, zelo dobro organizerano pa tud kultura ljudi na samem meetu presenetljivo zelo dobra, nobenga ?ganja gum, nobenga nabijanje blokade v trikrasne, kak?nega prerivanja in zmerjanja sploh nisi opazu nikjer, ljudje so se enostavno dr?al pravil ki jih je postavil organizator, najmo?nej?i alkohol ki si ga lahko kupil je biu nek mad?arski "radler" druga?e pa tudi jaz nisem opazil nikjer alkohola nasploh, ljudje ki so pri?li so bili zelo rasposanjeni idino komunikacija v angle??ini jim ne gre ravno najbolje, ampak smo se vseeno vse zmenil pa kak?no rekli  B) najbolj me je presene?alo da so ljudje odlo?ili "odve?no te?o" ( rezervne gume, dvigalke in podobne stvari ) zraven avtomobila in jo pustili tam ko so ?li vozit na progo, slalom ali pa na poligon varne vo?nje. Dogajalo se je vglavnem cel dan, dovh?as nam sploh ni bilo in smo bili skos v pogonu, edino kar mi je falilo je biu kak?en ?tant z kak?nimi obeski, majicami in podobnimi spominki ki bi jih lahko kupil. Za drugo leto naj bi se isto organizeralo idino na drugi lokaciji tako da bi bili vsako leto na drugi progi, z ga?otom sva sicer ?e dobila namige katere proge imajo v planu ampak bom rekel pustimo se presenetit  :prstgor:

tuki pa za okus ?e par slik  :bravo:

attachicon.gif20170909_025426.jpgattachicon.gif20170909_075832.jpgattachicon.gif20170909_080353.jpgattachicon.gif20170909_105907.jpgattachicon.gif20170909_110151.jpgattachicon.gif20170909_151920.jpg

Ni? alkohola? softi?i  :danzoman:

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.