Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Tako je. Cel podvig je bilo leta 2014 najti kolo z komplet deore za manj kot 800eur. Raje 26col z v brake , kot fancy 29col z plastik fantastik opremo in cenenimi diski. Zadovoljen ful:)

moj MTB je tud 26"...sicer letnik 2011, ampak isto sem se namatral dokler sem ga najdu, na koncu najdu v avstriji, tip poslal za 50 eur

(tuki pa, ko sem ga opral generalno :) )

13254153_10154219872364878_7815585281371

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj MTB je tud 26"...sicer letnik 2011, ampak isto sem se namatral dokler sem ga najdu, na koncu najdu v avstriji, tip poslal za 50 eur

(tuki pa, ko sem ga opral generalno :) )

13254153_10154219872364878_7815585281371

Lustna zadevca.

 

Pr men je tud mal zoprno ker mam sam 173cm in mi cenejse 29ke z slab?o geometrijo preprosto ne sedejo...

 

Sem pa vozil gianta 29ko za slaba 2jurja... Poezija... Noro dobro pleza... Ampak... Ni ni? hudega ?e se ?lovek mal bolj namatra s "slabsim" bajkom. Itk je treba tekmovati sam s sabo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Extrem vital na tr?a?ki?

Stvar je v tem da ta dimenzija nima sirokih gum. 700x44 al 45 je najvec

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po junijski operaciji me je bole?ina na drugi strani trebuha par dni nazaj konkretno prestrasila...

 

Uz je pokazal da je vse v najlepsem redu.

 

Mogo?e je krivec lauf po golovcu z bolj pripravljenimi od mene:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz imam trekinga 700x40C, pa imam problem najti kake konkretne gume za bele istrske ceste.

Jaz imam na trekingu schwalbe smart sam 47 ?irine. Lahko naro?i? v katerikoli pravi kolesarski ?tacuni. Druga?e pa, 29colarji imajo isti premer felten kot treking bicikli, tako da ima? na razpolago zares eno morje ?irokih gum. Omejitev je ?irina gi?tela.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se odpravljamo zdele na Oktoberfest,z javnim prevozom in za popotnco ter uvod eno super okusno pivo.:)

post-185-0-49962100-1506800861_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp...moram pohvaliti Mazda servis Avtoplus,,,koper

Pod garancijo so mi menjali usnjen,volan prej?nije bil zdrsan,in zlizan,,slabo usnje .

?astili so mi tudi novo ro?ko,od menjalnika,,,,avto plus mazda servis.ker uradna mazda je zavrnila novo,,,da sem jo po?kodoval z prstanom na desni roki,,,jaz ne nosim prstana na desni roki,,,noro????

Res pohvala g,branko,k,?efa.servisa.za novo ro?ko,tastaro,pa bom dal preble?t,v pravo dobro usnje.pri lokalnem mojstru,,,,cela JEBA..za to usnje,,,,he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp...moram pohvaliti Mazda servis Avtoplus,,,koper

Pod garancijo so mi menjali usnjen,volan prej?nije bil zdrsan,in zlizan,,slabo usnje .

?astili so mi tudi novo ro?ko,od menjalnika,,,,avto plus mazda servis.ker uradna mazda je zavrnila novo,,,da sem jo po?kodoval z prstanom na desni roki,,,jaz ne nosim prstana na desni roki,,,noro????

Res pohvala g,branko,k,?efa.servisa.za novo ro?ko,tastaro,pa bom dal preble?t,v pravo dobro usnje.pri lokalnem mojstru,,,,cela JEBA..za to usnje,,,,he he lp

A na koncu ti je le uspelo?

Sem ti rekel,da ne cedi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..Alex..res sem ?el ?e enkrat na avto plus mazda servis pogovorit in smo zrihtali kot treba...pohvala vsem na avto plus mazda servis.tudi nadomesto mazdo 6 novo sem dobil..super.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..Alex..res sem ?el ?e enkrat na avto plus mazda servis pogovorit in smo zrihtali kot treba...pohvala vsem na avto plus mazda servis.tudi nadomesto mazdo 6 novo sem dobil..super.lp

?zmeden? kaj za zamenjat ro?ko so ti dali nadomestno?

Slika nadomeste mazdurine

Kako se kaj pelje dizelco?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? kaj za zamenjat ro?ko so ti dali nadomestno?

Kako se kaj pelje dizelco?

Alex...ro?ko.sem dobil novo ?astil je na? avtobus mazda servis..staro,ro?ko,so mi dali zraven ,,,to sem ?e nesel k lokalnemu mojstru,da jo oble?e v pravo dobro usnje.

 

Ja ta nova nadomestna mazzdurina 6 dizel je ok,,,lepo se pelje lepo povle?e,tudi v nizkih obratih.

Samo sem navajen na mojo cx5 benz...tudi ok...ta je bla oprema najbolj?a top.poraba..7.5 do 8l..

Mestna vo?nja...tako da....podobno kot moja cx5 benz..je za premislit,,,lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se vedno iste hibe kot jih je imela mazda 6 prva generacija. Problem je edin to k so ti zamenjali z isto zadevo in bo cez par let spet isto. Je pa zanimivo da so ti to steli pod garancijo glede na to da gre za obrabo. No samo da si zrihtal :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se vedno iste hibe kot jih je imela mazda 6 prva generacija. Problem je edin to k so ti zamenjali z isto zadevo in bo cez par let spet isto. Je pa zanimivo da so ti to steli pod garancijo glede na to da gre za obrabo. No samo da si zrihtal :)

Ja res..o?itno se zavedajo pri Mazdi,da so dali slab material usnje,,,in ho?ejo to popravit,ker zdaj ta nov volana,je o?itno bolj?i material ,,,kvaliteta usnja je bolj?a - oprijem volana je ok.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.