Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes v strahu odprl po?to o odmeri dohodnine in prvi? po nevemkokih letih dobim VRNJENO. Ni neki znesek, pa vseeno 50? niso smeti.  :P

Kdo pa otroka prijavlja pri vama? Mene je letos pozitivno presenetilo vra?ilo 2000? za dva otroka, ker jih med letom niso prijavili. Pa mi je kar v?e? tak sistem, ma? sicer ene 200? manj pla?e ampak se ti zdi ko dobi? v kosu ....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa otroka prijavlja pri vama? Mene je letos pozitivno presenetilo vra?ilo 2000? za dva otroka, ker jih med letom niso prijavili. Pa mi je kar v?e? tak sistem, ma? sicer ene 200? manj pla?e ampak se ti zdi ko dobi? v kosu ....

Nekako imava razdeljeno za h?erko, vsak nekaj kot olaj?avo, jaz pa seveda redno pla?ujem pre?ivnino za ?verco. Me pa zanima kaj mi bodo prihodnje leto obra?unali, ker bom imel kot ka?e prihodke v domovini nula, ostalo pa z Nizozemske in Doj?e. No, ampak se ne bojim, da ne bodo neki pogruntal in zaslu?il za v prora?un.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je odvisno kje si prijavljen stalno. Ce si stalno prijavljen v slo delas pa na tuje bos delezen dvojne dohodnine oz celo trojne....slovenija je specificna drzava ...nobena eu ne pomaga...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes v strahu odprl po?to o odmeri dohodnine in prvi? po nevemkokih letih dobim VRNJENO. Ni neki znesek, pa vseeno 50? niso smeti.  :P

 

Ne skrb ti jo bom jaz pla?al... mam skoraj 100? za dopla?at. Sam sem si kriv kaj pa sem med letom hotel malenkost dodatno zaslu?it. V?asih je mogo?e bolj? met noge na mizi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne skrb ti jo bom jaz pla?al... mam skoraj 100? za dopla?at. Sam sem si kriv kaj pa sem med letom hotel malenkost dodatno zaslu?it. V?asih je mogo?e bolj? met noge na mizi.

Enako pri meni-?e ho?e? kaj dodatno zaslu?it ti enostavno ne pustijo. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto danes uspe?no re?il na DURS ali FURS, da nisem ve? dav?ni rezident SLO ter obenem na UE prijavil novo stalno bivali??e. Vse potekalo ekspresno, moram pohvalit osebje, datum pa smo dali ?e od za?etka leta, 1.1.2017.  :jupiii:

 

Seveda gre zahvala tudi JureS-u, ki me je v?eraj posredno spravil iz cone udobja, kar je razvidno iz tele teme.  :rispekt:  :danzoman:

 

Kar se pa povpre?nega Slovenca ti?e, mu pa itak nikoli ni prav; npr. ?e ima za dopla?at, bo bentil, ?e bo pa dobil nazaj je domnevno "kreditiral" dr?avo.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj sem se od 6h zjutraj (ok, 15 cez ker mi ni hotela vzgat) preganjal po vinogradu s stvarco, za katero resno sumim da ima wanklov motor. Nima ravno 230 konjev ampak tista 2 cela in nekaj (fotr ima novejso ki ima cele 3 konje) na 10k obratih zadostujeta da se imamo lusno dokler ne postane nevzdrzno vroce. 

 

Zoom zoom? XD

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po kak?nih dveh desetletjih spet usposobil gramofon.

Prav poseben ob?utek, ko je cela procedura, da se kaj zasli?i - in ni treba ni? klikat ali tapkat...

To je zame edini pravi zvok...digitalika pa? "po?isti" preve? zvokov, ki so del glasbe in naredi vse preve? sterilno.

?e poslu?a? enako muziko iz obeh nosilcev na res dobri aparaturi to tudi sli?i?. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PS: skoraj bi pozabil omeniti :blink: ...od sobote naprej ponosen lastnik nove mazde3 Revolution jet black :jupiii:

he, he, to je mimogrede...aja, pa ?e mazdo sem kupil. :D

Pazi samo, da ne bo? cele dneve zdaj po novem v slu?bi.

No,pa pejmo ?e drugo novoletno zaobljubo izpolnit

mamma mia, hai deciso di imparare l'italiano? Bravo. :prstgor:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,pa pejmo ?e drugo novoletno zaobljubo izpolnit

 

No, italijan??ina je pa zelo enostaven jezik. ?e zna? povedat "Ma vaffanculo" in "Ma vattelo a pigliare in culo!" potem zna? ?e skoraj eno ?etrtino besed, ki jih Italijani uporabljajo v vsakodnevnih pogovorih, predvsem pa v prometu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, italijan??ina je pa zelo enostaven jezik. ?e zna? povedat "Ma vaffanculo" in "Ma vattelo a pigliare in culo!" potem zna? ?e skoraj eno ?etrtino besed, ki jih Italijani uporabljajo v vsakodnevnih pogovorih, predvsem pa v prometu...

 

Mi smo zmeraj hodili na morje v Italijo, pa mi je fotr reku naj vedno re?em samo ''non capito Italiano'' :D ?e dons pomaga :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, italijan??ina je pa zelo enostaven jezik. ?e zna? povedat "Ma vaffanculo" in "Ma vattelo a pigliare in culo!" potem zna? ?e skoraj eno ?etrtino besed, ki jih Italijani uporabljajo v vsakodnevnih pogovorih, predvsem pa v prometu...

Ne rabis govoriti jezika. Dovolj je da sklenes prste na roki jo obrnas navzgor in gestikuliras

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalit moram mojstra Pelka, ki je dans zame opravil ogled enega Bmwja in ga tudi kupil, denar zalozil. Dobim pa ga sele cez slab mesec, ko bom v SLO. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.