Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Iz Audija na BMW... lebt in Deutschland einen mann ?ndern

Recimo da malo znam nemsko... ampak si ne znam razvozlati, kaj si hotel napisati ;):D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta teden sem naredil ze okoli 200 km z biciklom... vsak dan turca ene dve urci... ;)

 

Nedelja >> https://www.relive.cc/view/1052844683

Ponedeljek >> https://www.relive.cc/view/1054871655

Torek >> https://www.relive.cc/view/1056316150

Sreda >> https://www.relive.cc/view/1057856537

Danes >> https://www.relive.cc/view/1059424932

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo da malo znam nemsko... ampak si ne znam razvozlati, kaj si hotel napisati ;):D

To sem enkrat na enem stickerju videl, ki je bil naliman na ?vabskem avtu pa je ?ist mo?no, da sem narobe prebral al pa zapomnil, ker moja nem??ina je bolj v kurcu k ne..

 

Jaz sem razumel kot nekaj v stilu , da se ?lovek spremeni, ko ?ivi v Nem?iji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupljena je bila stara kista E46, touring, v okviru mesecne place, da ne bo kdo mislu da sem dost usekan za vzet kak kredit za svojo 15.kripco :D pa sibedah spet :)

 

Vanj gre LPG iz A3 in to bo zame super wagen, za ostala mnenja mi je precej vseeno :)

 

Gut und Gunstig (kot trgovine Edeka, hehe)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker motor? a je kaksen sestak

Ni, sem razmislju o vsaj 323i, ampak sej ves da brez plina ne gre pri men, pa eto da bo pasal sistem iz A3, je 318i :)

 

Touring pa da bo sel vsaj kak kolo noter, pa itak velik potujem in bi bil Compact ali limuzina premajhna.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni, sem razmislju o vsaj 323i, ampak sej ves da brez plina ne gre pri men, pa eto da bo pasal sistem iz A3, je 318i :)

 

Touring pa da bo sel vsaj kak kolo noter, pa itak velik potujem in bi bil Compact ali limuzina premajhna.

 

A bo? tudi smernike prelo?il iz Audija? Ker baje jih BMWji nimajo... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bo? tudi smernike prelo?il iz Audija? Ker baje jih BMWji nimajo... :P

Taki vozniki mene tako zivcirajo, pa opazam da niti ni v nujni povezavi z znamko vozila. Najvecji shit so krozni, ko niti ne ves da gre ven in se dlje cakas!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Taki vozniki mene tako zivcirajo, pa opazam da niti ni v nujni povezavi z znamko vozila. Najvecji shit so krozni, ko niti ne ves da gre ven in se dlje cakas!

 

Ali pa da smernik, ko zavija v kro?i??e, pa mislim, da gre takoj na naslednjem izvozu ven (sploh, ?e vozi po zunanjem pasu) in potegnem ven, pa ga imam naenkrat ob boku in trobi kot zverina...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prepustil nadaljnji razvoj dogodkov nasprotnemu spolu in se totalno zabavam, ko vidim kaj je na vidiku. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poroka?

Nic ne kaze na to, uzivam pa v sproscenosti folka v DE, ker sele zdej vidim kok smo v domovini omejeni, pa ne mislim financno. :)

 

Kolegi s HR me pa mnozicno sprasujejo, ce res v SLO zenske gospodarijo in sem se lahko le nasmejal ter pomislil na kolege, kdo od njih, ki je v neki zvezi, je dejansko suveren v bajti in ne telicek-kimavcek. :D

 

Dans mam frej in raziskujem jezera po Bavarski, v dobri druzbi, se razume. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

kok je fajn feeling, ko se ti za?ne jebat za vse :ouje: :ouje: :ouje:

kva si naredu oz kva si uzeu ... jest tud to rabm k drga? bom od Slivke rabu ene 3 lopate 3 krampe 2 ?ajtrge pa po mo?nosti kkdr bi si ?e BTko sposodu 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kva si naredu oz kva si uzeu ... jest tud to rabm k drga? bom od Slivke rabu ene 3 lopate 3 krampe 2 ?ajtrge pa po mo?nosti kkdr bi si ?e BTko sposodu

 

Rabis recept? Cist enostavno, prepustis se toku life-a... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.