Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

V kateri trgovini? Jaz vidim ?e najmanj panike v Me?katorjevih trgovinah, kjer sem opazil samo ene par FB smrkelj, ki so navlekle nase maske, kape s ?ildom (na FB-ju je napisano, da kapa s ?ildom za 50% bolj prepre?i vdor virusa v o?i in nos), dvojne rokavice. O?ala na nosu, dvignjen ovratnik in nervozno gledanje naokrog, da se ji ne bo kdo preve? pribli?al. Verjetno ima v ?epu tudi meter, da ga opozori in da mu z meritvijo doka?e, da je bli?je kot meter in pol.

 

Nejc, ja kolk pa ti wc papirja porabi?? Men je 10 pack dovolj za dva meseca, al si eden od tistih, ki se takoj userje, ko nekdo kihne?

Hofer Kranj?eva ulica. Pred vhodom ?enska (prostovoljka?) razku?i roke vsakemu posebej in vozi?ek vsakemu posebej...

 

Sem jo hotel vpra?ati a je to razku?ilo za roke ali povr?ine (ker je uporabljala istega) ,pa se mi ni dalo...

 

Je pa res , da v bliznjem malem merkatorju ni ljudi z maskami, so zgolj ka?ljajo?i upokojenci...

 

Skret papir... Napisal na pol v fori;10pack kupil... Pojma nimam koliko ?asa zdr?i.

 

V?asih sem kupoval rjavega,da je bil za ve?kratno uporabo zaradi varovalne barve :) tist je sele dolgo zdr?al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Medtem ko nekateri i??ejo krivce vse povprek in uzaljeno jokajo kako to ni fer (kaj pa je dandanes fer?), sem zjutraj (kot strasten ljubitelj narave in kolesarjenja v njej) parkrat konkretno zaklel ?ez vse skupaj, se sprijaznil , da ima svet ve?je tezave,kot do da nek Nejc ne bo mogel kolesariti zunaj...

 

In ?el po rabljen trenazer(dajmo rect da v domaco ob?ino) ter po?rl nekatera svoja prepri?anja...

 

Ampak... Adaptacija na sranja je uspeh v ?ivljenju...

post-9068-0-40033800-1585561390_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko bi pedaliral in proizvajal elektri?no energijo. :P

 

Se moram pohvalit, da sem kljub vsesplo?no more?i atmosferi, precej optimisti?no razpolo?en in nikakor ne ?irim slabe volje po kolektivu. Posku?am jih sprostit in zabavat. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko bi pedaliral in proizvajal elektri?no energijo. :P

 

Se moram pohvalit, da sem kljub vsesplo?no more?i atmosferi, precej optimisti?no razpolo?en in nikakor ne ?irim slabe volje po kolektivu. Posku?am jih sprostit in zabavat. :jupiii:

Jaz sem pa karseda distanciran od ve?ine kolektiva...

 

Ustreza vsem stranem :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.youtube.com/watch?v=53IsBQQELV8&t=0s

 

Miatanje okoli Dra?go?. Posneto pred....trenutno situacijo. Pismo, Vr?i? smo imeli v planu enkrat ta ?as; vpra?anje kdaj bo spet tako prazno tam.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oho, kaj spet malo "?agamo"?

Jaz imam mali 5W lampa? od Blackstar za vadit.Strup od fer?ta.Jaz sem tudi pre?altal iz digitalnih komponent komplet na analogne pedal?ke.To je "the sound".:)

Sem pa v tem ?asu, ko smo ve? doma dokon?al ?e eno kitaro, ki je ?akala na take ?ase,ko smo ve? doma. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.