Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Zdej pa kur?eve felge lep avto nardijo, al kaj. Se pravi, kupi? zaporo?ca, pa ornk alu felge, pa si car...

Ma ne, pogr?ajo izgled, avto ostane enako lep! Sigurno so pa ?rne na ?rnem vredu, ne pa na tej beli M3. To je pa? poceni varjanta za zimo...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejstvo je, da so jeklene lep?e od marsikaterih alu...

?e pa nekdo ne ?eli jeklene in ima alu, si marsikdo ?eli alu, pa jih ne more imet...

Marsikomu je avto prevozno sredstvo, nekaterim pa preseravanje...pa ne mislim mazda?e...da ne bo pomote...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj napregel na?ega minibusa, pripel tovorno prikolico, jo napolnil s smu?mi, pancerji, sankami, kombinezoni, rokavicami, kapami in obilno malico, pripel otroke (?ena se je pripela sama) v sede?e ter odpeljal na smu?i??e Cerkno. Vreme krasno, dam minil, kot bi ustrelil, zve?er avto in prikolico samo porinil v gara?o.

 

Danes pa prikolico najprej na sonce, da so se mokri kombinezoni odtalili, da sem jih lahko pobral iz prikolice... Nato prikolico pripel za drugo prikolico in vse skupaj za BTjko in v gozd po 4 prostorninske metre drv...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj se hecas, vreme idealno za bajk.

Meni je sicer idealno ko je 15-20stopinj,ampak ok...

 

Saj tudi zdaj gre,ampak v?eraj sem bil 3h na mtbju; ?e kak?na ura ve? bi ?la,ampak to je potem ?e max za tako vreme..

 

Je fajn ?e kak?en drug ?port prakticirat,vsaj meni

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja. ....morem pohvaliti Mazda servis kp..reklamiral sem oba ogledala- motor?ek v levm in desnem ogledalu...problem je tudi v elektronski not..gre vse pod garancijo...dva dni dobijo rez.del potem ..menjajo.baje je blo teh reklamacij precej...zoom zoom lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenija greeee napreeej (tokrat moram pohvalit odbojka?ke velemojstre, ki so izlo?ili Nemce). :ouje::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H?eri razkazal poti iz moje mladosti, ki so v bli?ini mojega bivali??a. Sprva je bila totalno nerazpolo?ena in ji je kasneje postalo v?e?, zlasti adrenalinski del, ko sva po-plezala.  :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub temu , da mi je bila ve?ji del ?ivljenja muka sploh pomisliti na branje, sem lani prebral kar nekaj knjig (ve se, katero zvrst).

 

Danes iz rok avtorice (carica!!) prejel knjigo s posvetilom... ?e toliko bolj?i filing,ker gre izkupi?ek za dobrodelne namene; ljudem in ?ivalim prizadetim v Avstralskih po?arih.

post-9068-0-40941400-1579029836_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub mrazu lastnorocno opral karavana, potem pa s prijateljico osvojil lokalni hrib in se ravno ujela soncni zahod. Ju3 bo dopust in na izlet, juhuhu :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lokalni hribi so tisti, na katerih stojijo lokali, ane.

Sv. Primoz v tem primeru :)

 

Danes se zbudil brez budilke, dan je lep, vse super in sledijo grici okrog Soriske planine s frendom :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj 2 mo?ica 2x osvojila Mo?ic-a, hrib 1602 mnm, iznad Sori?ke Planine. (2x sva z Uro?em pristala na vrhu, ker sva se rahlo izgubila v gosti megli in orkanskem vetru, noro). sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.