Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 51 minutami je Alex napisal:

Ej, samo sem zdaj pomislil. Jaz bi šel lahko tudi na Slavnik, ki ni glih tako nizek hrib in je še vedno v moji občini.😎

 

 

Slavnik je zakon. :) Jaz pa ravno uživam v razgledu iz Javorja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od torka do danes se konkretno , konkretno nadelal... Nevem kdaj sem bil nazadnje tako utrujen...

 

Tisti lep občutek , ko se zleknes na sedežno in imaš plan: spati,spati,spati...

 

 

Zdaj pa upam, da mi nekaj dni ne zazvoni telefon...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Ja , saj jaz itak baje lenarim na sihtu..

Nisem nikjer zasledil s čim se ukvarjaš oziroma kaj delaš če ni skrivnost,ven da me sicer nič ne briga je pa fino vedet kaj počne negdo ki je toliko v službi......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Bini napisal:

Nisem nikjer zasledil s čim se ukvarjaš oziroma kaj delaš če ni skrivnost,ven da me sicer nič ne briga je pa fino vedet kaj počne negdo ki je toliko v službi......

Ma,saj na koncu meseca ni nevemkoliko ur.. verjamem ,da tudi nekateri tu naredijo konkretno več ur na mesečni ravni,kot jaz.

 

Bolj se gre za to,da so to večinoma 12urni šihti, tudi nočne in vikendi ,prazniki... saj potem je človek Frei,ampak opažam,da ni več tako lahko oddelati naporen delavnik,kot je bilo 10let nazaj... Staramo se :)

 

in prejšnji teden je bil res natempiran. Tako fizično ,kot psihično. Zdaj pa par dni počitka... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Končno spet ena lepa, sproščena , klancev in tišine polna fura...

 

Za kakšno fotko ni bilo časa (se je uživalo na max), tako da zgolj fotka tihožitja na Petrolu.

 

Jbg, po 5ih urah je želodec rabil Petrolovo kavo in tunin sendvič :)

IMG_20200428_133719.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je NevLado napisal:

Glede na napoved bo še par dni trajal, super.

 

Potem pa dokončno spucat in povoskat aute. :wub:

Potem kdaj? Po mojem ne bo konec dežja sedaj v maju. 

Sej je prav, da se napada. Ker drugače bo huda suša poleti. 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Tudi jaz sem  vesel dežja. Dobesedno cel dan prespal... kako malo je treba da je človek vesel , samo spanje, hrana, Tišina, fajn družba in nekje v kotu kolo ki čaka in čaka...

Kaj pa nasprotni spol, ki ti popestri ali zagreni dan? Razen, če si srečno samski :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Z M A J napisal:

Kaj pa nasprotni spol, ki ti popestri ali zagreni dan? Razen, če si srečno samski :)

Saj je vmes "fajn družba". Ja pa saj menda ne boš mislil,da Me zgolj služba in kolo utrudita do te mere, da prespim cel dan... 

  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Danes so nas presenetili v moji firmi z drugim delom kriznega dodatka. Sicer je bilo nekaj manj kot zadnjič a vseeno, super. In to kar vmes. Lepo od njih. 😁

Na dobrem konju jahaš....:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvisno od tega s katere strani pogledamo. Mogoče pa tistemu, ki ga rine ni všeč da ima prst tam in seveda je možno, da tistemu, ki ga dobi to paše. Tole je bolj tema za Slavoja Žižka, kjer bi znal filozofsko razložiti fenomen prstauriti. Lahko pa nama tudi Labi objasni bolj po domače, saj je ekspert v tej problematiki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.