Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pripravil okusno jed po babičinem receptu in z njenim nadzorom :) ocvrti bezeg je fajn!

Lenovo_A1000_IMG_20210620_115532.jpg

Lenovo_A1000_IMG_20210620_115510.jpg

Lenovo_A1000_IMG_20210620_120025.jpg

  • Všeč 5
  • Haha 1
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

Sm pogledu z roba sveta, če naša 30-letnica še tako dobro zgleda in morm rečt, da je kar impresivna :)

20210625_132031.jpgurejena2.thumb.jpg.1134960b0ea99445f61adea38707e8c7.jpg

 

Ti mas tole wining blue barvo? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je g.Wankel napisal:

 

Ja, winning blue je 🙂

 

Svetovna barva, js sm jo mel na 3jki prve generacije 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Deeyan napisal:

 

Svetovna barva, js sm jo mel na 3jki prve generacije 😊

 

Je pa zanimivo to, da na RX-8 winning blue zgleda malenkost drugače. Moja je bila sicer nekaj barvana se mi zdi, ampak ne bi smela toliko odstopat...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

 

Je pa zanimivo to, da na RX-8 winning blue zgleda malenkost drugače. Moja je bila sicer nekaj barvana se mi zdi, ampak ne bi smela toliko odstopat...

 

Men se pa zdi, da je cist enaka 🤔

 

222396d1501211355-repaint-electric-blue-pearl-new-paint-grillntails-rearview2_zpsbedf8233.thumb.jpg.374bf0c891151dd69c050a5570bc808d.jpg

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm pa včeraj tko preživel enega najlepših dni v mojem življenju 😍😍 fak, ej.. Pomojem me bodo trebušne mišice se 2tedna bolele. 

 

Aja, reka Soča v Trenti ni dovolj topla za kopati se 😂😂

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Že kakšnih 10let poslušam, da bi bilo plezanje meni pisano na kožo... Vedno sem odvrnil, da ne upam... Ker vem da bi me zasvojilo...

 

Mir+tisina+sport v dvoje... Adrenalin brez hitrosti in zanašanje samega nase in sotrpina je pač nekaj kar ustreza mojemu karakterju in dojemanju športa in življenja... 

 

No... In se na1x nekaj malo spremenilo in... Ja... Hvala nekomu, da me je z enim pogovorom ob 3h zjutraj pripravil do tega, da sem danes šel izven cone udobja... In v tem faking noro brutalno užival... 

received_167044545444018.jpeg

received_998767537543262.jpeg

IMG_20210628_183023.jpg

  • Všeč 5
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sluzbe fertig za ta teden, zdele na izlet z odprtim kabrio sotorom, ju3 pa piknik na moji parceli in v nedeljo na kaksno kopanje. Fajno bo, imejte se tako TUDI VI! :)

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogacar, velemojster pedaliranja, neverjetno s kaksno hitrostjo se pelje in gre novi zmagi na TDF naproti. :)

  • Všeč 3
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Z M A J napisal:

OLIMPIJSKE IGRE, prihajajo nasi kosarkarji, toooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!

Bravoooooooo...naši tako naprej 👍👍👍👍👍👍👍👍😁😉😉😉😉😉

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.