Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jaz tudi nisem bil več kot dva tedna skupaj nikoli na dopustu. Je kar dovolj, da si odpočineš. Jaz raje vzamem teden dni še pozimi za smučanje, ki mi je v bistvu bolj pomembno kot poleti. Itak se lahko  kopam vsak dan, tako da meni deluje, kot da sem na dopustu celo poletje. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še pow urce in konec za ta teden, sledi uživaški wikend, ponedeljek pa krvodajalsko akcijo, ko glih pridejo v Kamnik s terensko akcijo in so me prosili. :)

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Nejc1986 napisal:

Pri nas tudi... Ampak bolj potihem to povedo:)

Kokr kere... recimo Smrketa je še prepevala "ti dam ti dam ti dam" sam tega kot otrok nisem glih dobr razumel. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes biw izvoljen za predsednika obcinske organizacije ene glavnih politicnih strank (Bossu bo vsec), ceprav smo druzinsko tradicionalno bolj v desno usmerjeni, no kakorkoli, jaz sem bolj za sredinsko politiko in dobre medsebojne odnose. :)

  • Všeč 4
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Z M A J napisal:

Danes biw izvoljen za predsednika obcinske organizacije ene glavnih politicnih strank (Bossu bo vsec), ceprav smo druzinsko tradicionalno bolj v desno usmerjeni, no kakorkoli, jaz sem bolj za sredinsko politiko in dobre medsebojne odnose. :)

Sam, da nisi za tišlerjevo stranko. 🤪😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Alex napisal:

Sam, da nisi za tišlerjevo stranko. 🤪😬

Zensko predsednico imamo na celu stranke, ex stranka mojega soimenjaka :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Z M A J napisal:

Danes biw izvoljen za predsednika obcinske organizacije ene glavnih politicnih strank (Bossu bo vsec), ceprav smo druzinsko tradicionalno bolj v desno usmerjeni, no kakorkoli, jaz sem bolj za sredinsko politiko in dobre medsebojne odnose. :)

 

Sicer je Tanja čist v redu baba, a sam nisem nikoli bil volilec te stranke. Sploh pa trenutno tud ne, ker nimajo jajc, nabrcat Barbiko v rit in ga vršt iz stranke. Model je tak narcis in bluzator, da ga težko najdeš. Tolk škode kot je on naredu SD-ju je ni nihče, sam tega se v SD-ju žal ne zavedajo.

  • Všeč 1
  • Haha 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Alex napisal:

In kje vse je šla trasa? 

Trdkova (Kuzma), Ptuj, Ponikva, Celje, Trojane, Lj, Logatec, Predjamski grad pri Postojni oziroma nek kraj 3km prej, Kozina, Črni Kal, Koper, Portorož. 

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Nejc1986 napisal:

Trdkova (Kuzma), Ptuj, Ponikva, Celje, Trojane, Lj, Logatec, Predjamski grad pri Postojni oziroma nek kraj 3km prej, Kozina, Črni Kal, Koper, Portorož. 

Zdaj pa kopanje... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Bini napisal:

Zdaj pa kopanje... :jupiii:

Sem se samo usedel v senco, pojedel vola in pol in nemo sedel in zrl predse... In potem nazaj do Kopra... In potem na vlak za lj... 

 

Kako bo nekdo lačen jutri.

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Gelipter napisal:

Evo nekaj novega dodatek za obe Mazdi CX5 in CX3...😁

IMG_20210617_063648.jpg

IMG_20210616_194901.jpg

IMG_20210616_200953.jpg

IMG_20210616_194849.jpg

IMG_20210616_184507.jpg

Koliko časa si čakal? 

pred 7 minutami je Gelipter napisal:

Evo nekaj novega dodatek za obe Mazdi CX5 in CX3...😁

IMG_20210617_063648.jpg

IMG_20210616_194901.jpg

IMG_20210616_200953.jpg

IMG_20210616_194849.jpg

IMG_20210616_184507.jpg

Najlepši nastavki za mazde. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.