Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 35 minutami je Janez007 napisal:

Glede na 24/7 aktivnost na tem forumu, ne vem kako sploh lahko ločiš dopust od tvoje "službe". 🤣

Šefi imajo verjetno "vse pod nadzorom".  :mipijemoo:

Veš kako pravijo:"bolje drži ga nego lovi ga". 😄

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Boss napisal:

Vstal ob šestih in pogledal tekmo s časovnim zamikom pa so glih tko suvereno zmagal 🤪

Noro... Sicer ne spremljam, ampak 2zaporedni suvereni košarkaški zmagi v eni noči... Svaka čast fantom. 

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Z M A J napisal:

Vstal ob 3h in mi ni zal, se vedno gredo nasi kosarkarji v zeljeni smeri, toooooooo!

Enakooooo...👍👍👍👍👍😉😉😉😉😉🤣🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je TiEn napisal:

Zadnje 14dni se učim in pečem napolitanske pice, milsim da me naša Vipavska picerija ne vidi več :D

čeprav tam nasproti veterinarske ambulante (mislim da se kliče na placu) so kar spodobne pice.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je FuManchu napisal:

Naročil klimo za hišo:punk:

Za letošnje vročinske vale malo prepozno... Bo pa za drugo leto.

Res pa je, da so od maja naprej baje monterji bili polno zasedeni in si čakal tudi po mesec dni na montažo.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je x-layer napisal:

Za letošnje vročinske vale malo prepozno... Bo pa za drugo leto.

Res pa je, da so od maja naprej baje monterji bili polno zasedeni in si čakal tudi po mesec dni na montažo.

Žal ja. Bo pa verjetno drugo leto podobno 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je FuManchu napisal:

Žal ja. Bo pa verjetno drugo leto podobno 

Pri nas na obali moraš imeti dobro, močno klimo. Mi se v bistvu pozimi, ki to pri nas v bistvu niti ni, veliko grejemo samo z njo. V bistvu imamo dve Daikin enoti Split sistem. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da vas malo ohladim. Evo dobil velikkkk paket z materialom za mazdo zdaj pa imam vse od vodne črpalke, svečk, filtrov, jermenov, napenjalcec, olja, sklopka, diski, sploščice, puše za stabilizator, tulke za zavorne čeljusti.... vseee 😁😁 (jaz sem tiste sorte ko mora imet vse na zalogi pa če se rabi ali se ne)

20210812_080107.jpg

  • Všeč 5
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nečak me je danes poklical, da je včeraj  kupil mazdo cx 5, 175 - dizel, avtomatik, 4X4, Letnik 2017, revolution, 60Kkm. Kar  nisem mogel verjeti, da je končno  prodal svojega bmw x5 in se po samih švabih( audi a4, audi a 5, audi TT, bmw x5), nazadnje je menjal avtomatski menjalnik na x5, odločil za mazdo. Verjetno je pripomoglo tudi to, da sem mu enkrat posodil mojo mazdo in tudi to, da so mu bile že od nekdaj vizuelno všeč. Ko je šel probat to CX-5 se je v trenutku  odločil, in jo kupil.

Poklical me je, ker ga je zanimalo  samo to, ali so tej avtomatski menjalniki zdržljivi.

Upam,da so. 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Alex napisal:

Nečak me je danes poklical, da je včeraj  kupil mazdo cx 5, 175 - dizel, avtomatik, 4X4, Letnik 2017, revolution, 60Kkm. Kar  nisem mogel verjeti, da je končno  prodal svojega bmw x5 in se po samih švabih( audi a4, audi a 5, audi TT, bmw x5), nazadnje je menjal avtomatski menjalnik na x5, odločil za mazdo. Verjetno je pripomoglo tudi to, da sem mu enkrat posodil mojo mazdo in tudi to, da so mu bile že od nekdaj vizuelno všeč. Ko je šel probat to CX-5 se je v trenutku  odločil, in jo kupil.

Poklical me je, ker ga je zanimalo  samo to, ali so tej avtomatski menjalniki zdržljivi.

Upam,da so. 

Odlično, čestitam. Upam da postane naš član foruma in da poslika novo makino. Menjalniki so top, jaz bi zdaj na 60000km menjal olje v karterju menjalnika (4litre) in filter. Če bos delal sam mi javi ti napišem navodila v

detajle 🙂

Glede dizlov pa tako veš na kaj je treba pazit da so večni, nima se kaj bat ti mu samo svetuj glede vzdrževanja 😉

 

Popravljeno od scania
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je scania napisal:

Odlično, čestitam. Upam da postane naš član foruma in da poslika novo makino. Menjalniki so top, jaz bi zdaj na 60000km menjal olje v karterju menjalnika (4litre) in filter. Če bos delal sam mi javi ti napišem navodila v

detajle 🙂

Glede dizlov pa tako veš na kaj je treba pazit da so večni, nima se kaj bat ti mu samo svetuj glede vzdrževanja 😉

 

Hvala. Sem mu že omenil za menjavo olja in je rekel, da bo to naredil prvo. Je pa avto top ohranjen in v dobri kondiciji. 

Upam, da mu bo dobro služil. 

Se je pa že pritožil, da si  je punca že nekako prisvojila to mazdo in težko pride do nje. 😊

  • Všeč 3
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.