Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 3 minutami je Boss napisal:

Tko brutalno, da tisto sploh ni bilo blato.... 😲


Itak je bil asfalt… ker smo se skoraj povsod vozili po asfaltu ;) 😂

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

Tko brutalno, da tisto sploh ni bilo blato.... 😲

Saj se uradno reče "blato".  Moja xsara ima namreč tak navor, da mi vedno vse uide ven, ko pritisnem gas do konca. 

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Jest napisal:


Itak je bil asfalt… ker smo se skoraj povsod vozili po asfaltu ;) 😂

Samo, od kje pa potem spredaj na mojem avtu blato? 🤔 Ni vrag, da ste se kepali z blatom, ko nisem videl. 

 

pred 2 minutama je Nejc1986 napisal:

Saj se uradno reče "blato".  Moja xsara ima namreč tak navor, da mi vedno vse uide ven, ko pritisnem gas do konca. 

Aja. Misliš s tem tudi mašino? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Boss napisal:

Saj... o desni stari govorim. Na novi maš še črno barvo gor na stari je pa že šla papa. 😜

Aja... Ja ali pa je zelena barva spodaj in je črno barvo postrgalo dol iz nove. Nevem kaj so delali z njo v trgovini... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Apple Maps tudi v naši vasi… 👍

87AE88D2-630D-4E40-8C58-F11D5E097D28.jpeg
 

8663F2AD-57A5-42E5-B8F6-9CD8687707EE.jpeg

 

06C373F9-FCC0-41FD-94A6-F55E36E5E375.jpeg

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Jest napisal:

Apple Maps tudi v naši vasi… 👍

87AE88D2-630D-4E40-8C58-F11D5E097D28.jpeg
 

8663F2AD-57A5-42E5-B8F6-9CD8687707EE.jpeg

 

06C373F9-FCC0-41FD-94A6-F55E36E5E375.jpeg

 

 

 

 

 

A si tekel ven pa mu nago rit pokazal.... baje to po svetu ful pali. 🤣

 

Drugač pa tud Google od aprila do oktobra dela ponovno street view snemanje pri nas saj je že 8 let minilo od prejšnjih posnetkov in res je vse skupi zastarelo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvic letos s kabriom na delovnem mestu in morala je bila takoj druga prek celotnega delovnika. Nisem bil v DESUS-mode ucinkovitosti, hehe

  • Všeč 2
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro izkoriscen dan dopusta za mano: se znebil Unicredit in odprl racun na DH, Z4 registriral za nadaljnje leto, s kolesom v Kamnisko Bistrico, s frendi na pir, zdajle pa cakam obisk, tako da je ta dan lanskega dopusta kar dobro in prav prisel. Kmalu potem ze wikend, ki seveda tudi ne bo v znamenju Desus-a, itaaak :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Par dni nazaj sem naredil letošnji 5000i km na bajku. Lani isti čas 900km manj,leto poprej pa malo več, ampak jbg, mtb dela svoje :)

 

In pa danes... Sem si naredil stravo :) so se vsi čudili, kako da je nimam... Nisem čutil, da jo rabil (oziroma si jo želim... Rabim je še sedaj ne). Luštno je spremljati vožnje ljudi ki nas druži zgolj in samo kolo in se itak ne znamo dobiti drugje kot na kolesu ali tisti jutranji kavi nekje bogu izza nogu in imeti debate o vsem in ničemer. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Nejc1986 napisal:

Par dni nazaj sem naredil letošnji 5000i km na bajku. Lani isti čas 900km manj,leto poprej pa malo več, ampak jbg, mtb dela svoje :)

 

In pa danes... Sem si naredil stravo :) so se vsi čudili, kako da je nimam... Nisem čutil, da jo rabil (oziroma si jo želim... Rabim je še sedaj ne). Luštno je spremljati vožnje ljudi ki nas druži zgolj in samo kolo in se itak ne znamo dobiti drugje kot na kolesu ali tisti jutranji kavi nekje bogu izza nogu in imeti debate o vsem in ničemer. 

Jaz imam s travo za Tek. Dobra zadevca.👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Nejc1986 napisal:

A to maš povezano z uro al maš aplikacijo na telefonu in pač s telefonom laufas? 

Povezan telefon z garmin uro. Tudi, če nimaš telefona s sabo se ti vsi podatki pozneje, ko se zopet povežeš z telefonom, na voljo,da jih preneseš in pregledaš. Ja, je zanimivo, ko vidiš, kje si trenutno na lestvici. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še 4 urce na delovnem mestu in sledi wikend kabrio potepanje in kruzanje v dobri družbi, ob poslušanju linijske šestke :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.