Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 7 urami je Boss napisal:

No sem vedel... tipičen BMW driver... :hudicek: Drugač pa ne se sekirat najhujši BMW-jaši so tisti s KP tablicami. Me je včeraj en v Luciji na križišču skoraj naložil na havbo, ker se mu ni dalo počakat. Pol je pa še pizdoliral kaj počnem z biciklom v krožišču in da tam sploh ne smem biti. V glavnem preveč za razlagat - BMW-jaška logika pač.

Zna bit, da je res. Ravno zadnjič grem preverit tlak gum na petrolovo črpalko in za eno mizo sedi pet modelov. In plačajo, vstanejo in vsak se odpravi proti svojemu bmw-ju. Nisi mogel določiti, kateri avto je starejši letnik.in kateri lastnik ima bolj šuškavo adidas trenerko. In gasa, vsi so seveda  pustili gume na asfaltu oziroma so naredi po primorsko  "žgomade". In so dosegli svoje, da  so jim vsi za ostalimi mizami smejali. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Zna bit, da je res. Ravno zadnjič grem preverit tlak gum na petrolovo črpalko in za eno mizo sedi pet modelov. In plačajo, vstanejo in vsak se odpravi proti svojemu bmw-ju. Nisi mogel določiti, kateri avto je starejši letnik.in kateri lastnik ima bolj šuškavo adidas trenerko. In gasa, vsi so seveda  pustili gume na asfaltu oziroma so naredi po primorsko  "žgomade". In so dosegli svoje, da  so jim vsi za ostalimi mizami smejali. 

.......hahaha,sedim na promenadi lokala Kapetanija in pripelje rdeč,bolj nov Ferrari KP in pelje 5km,med tem pa turira ,da poka iz rorov kot na dirki v Imoli! V pol ure kofetkanja se je zvrstilo nekaj mrcin kot so Chevy,Mustang in seveda M3 ! ( to je moja Mazda,da nebo pomote ) :bravo:

@Alex-a pa od nikoder s svojo spedenano soul rdečo 6tko.....😊😃😂

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Zna bit, da je res. Ravno zadnjič grem preverit tlak gum na petrolovo črpalko in za eno mizo sedi pet modelov. In plačajo, vstanejo in vsak se odpravi proti svojemu bmw-ju. Nisi mogel določiti, kateri avto je starejši letnik.in kateri lastnik ima bolj šuškavo adidas trenerko. In gasa, vsi so seveda  pustili gume na asfaltu oziroma so naredi po primorsko  "žgomade". In so dosegli svoje, da  so jim vsi za ostalimi mizami smejali. 

To je SMK. Sindrom Malega... 

  • Všeč 3
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

.......hahaha,sedim na promenadi lokala Kapetanija in pripelje rdeč,bolj nov Ferrari KP in pelje 5km,med tem pa turira ,da poka iz rorov kot na dirki v Imoli! V pol ure kofetkanja se je zvrstilo nekaj mrcin kot so Chevy,Mustang in seveda M3 ! ( to je moja Mazda,da nebo pomote ) :bravo:

@Alex-a pa od nikoder s svojo spedenano soul rdečo 6tko.....😊😃😂

Mi je žal, da sem bil zaseden tisti dan. Bi drugače kako rekli in kako🍻spili. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes uzivam Desus tempo, ampak brez strehe se cloveku nikamor ne mudi, vreme ja pa stalno na meji. No ju3 kar nazaj v sluzbo, ker imam dost vremenskega podjeba in totalnega remixa, jebomast! :P

  • Všeč 1
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Peljal Cameron (dobra stara ALU specialka) na fajn krog. Čez Javor na Trebeljevo, Litijo, Vače, Limbarska Gora, dom na Uštah (prejšnji teden prvič slišal za ta dom), Kresnice, lj. 

 

Iz Moravč na Ušte mi višek testosterona ni dovolil, da nebi držal tempa s tremi majstri na E-Mtb. Fajn smo se imeli, pokazali pot, jaz njim prestavil STKP. 

 

In cel vesel, ker sem obrnil 4000i kilometer letos 😎😎😎 

 

 

IMG_20210513_152749.jpg

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Z M A J napisal:

Danes uzivam Desus tempo, ampak brez strehe se cloveku nikamor ne mudi, vreme ja pa stalno na meji. No ju3 kar nazaj v sluzbo, ker imam dost vremenskega podjeba in totalnega remixa, jebomast! :P

 

Ti se pocasi u penzion odpravljas, ker tolk Desus omenjas? 😁

  • Všeč 2
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Deeyan napisal:

 

Ti se pocasi u penzion odpravljas, ker tolk Desus omenjas? 😁

Mogoce, ce ETH se malo zraste, hehe.

 

Mah ne, to imamo s frendi fore, ce je nekdo "krsta na nogah" in potem Desus, ce je nekdo ful pocasen ali ne dojema, pa tako dalje, skratka DESUS je uporabna zadeva, obenem pa stranka povsem razpadla, tako je vse skupaj se bolj v nekem kontekstu. :)

 

Eto, se moram pohvalit, da ju3 grem pa delat, pa naj dez PERE, ko bom v pisarni, ce ze mora ga biksat, menda bo tako se nadaljnjih 7 dni, abnormalno, jebomast

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Z M A J napisal:

Mogoce, ce ETH se malo zraste, hehe.

 

Mah ne, to imamo s frendi fore, ce je nekdo "krsta na nogah" in potem Desus, ce je nekdo ful pocasen ali ne dojema, pa tako dalje, skratka DESUS je uporabna zadeva, obenem pa stranka povsem razpadla, tako je vse skupaj se bolj v nekem kontekstu. :)

 

Eto, se moram pohvalit, da ju3 grem pa delat, pa naj dez PERE, ko bom v pisarni, ce ze mora ga biksat, menda bo tako se nadaljnjih 7 dni, abnormalno, jebomast

Če so 'ledeni' možje odpovedali bo pa poscana zofka scala še en teden naprej in nazaj...😛

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dej no - jebita se vidva s temi negativnimi o vremenu... v soboto imamo roadtrip vidva pa take klamfe serjeta in kr kličeta slabo vreme. Sta tole, da je v teh časih potrebno bit negativem, vzela čist preveč resno. 🤪

 

Zmaj, zakaj se nam pa ti pa tvoja hčerka ne bi pridružila? Sej bo fun 🚗🚙🚕🚓🚗🚗🚙🚕

  • Všeč 3
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Pa dej no - jebita se vidva s temi negativnimi o vremenu... v soboto imamo roadtrip vidva pa take klamfe serjeta in kr kličeta slabo vreme. Sta tole, da je v teh časih potrebno bit negativem, vzela čist preveč resno. 🤪

 

Zmaj, zakaj se nam pa ti pa tvoja hčerka ne bi pridružila? Sej bo fun 🚗🚙🚕🚓🚗🚗🚙🚕

 

Je tako, kot v starih casih 😊

 

Btw, ma mogoce kdo se kako forumsko nalepko? 

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Feltne mi v stacuni vizualno niti niso potegnile in sem jih kupil "zgolj" zaradi res dobrih ocen (naj bi bile pisane na kožo mojemu načinu vožnje) ter ugodne cene, ampak.... Ne izgleda slabo. 

 

Bajk je shujšal za 550g 😂

IMG-3ee466e72631bebddbcefba9cf0709fb-V.jpg

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Nejc1986 napisal:

Ko zamenjaš čelado zgolj zaradi starosti. 

IMG-38e24ec32931306de9746c406ccd2476-V.jpg

 

Ti si čist prehiter, poglej kako ti je črno barvo dol posnelo. ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Boss napisal:

 

Ti si čist prehiter, poglej kako ti je črno barvo dol posnelo. ?zmeden?

Ne, to je bil nek ptič zelene barve, ki se je razlimal po čeladi... Leva je namreč nova:) 

pred 3 urami je Bini napisal:

 Lepa je in seveda varna,na koliko let se že menja preventivno?🤔 (5 let?)

Pravijo da na 5let... Narejena je bila februarja 2016, recimo da sem jo imel 4sezone in pol. Recimo da je to slabih 60.000.km in glede na to da naredim vsaj cca 600h neto kolesarjenja na leto (tako pravi števec, dodajmo še vse semaforje in kave, ko je čelada na soncu).... Skrajni čas je bil. Pomojem nebi ravno nudila neke top zaščite. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar sem opral mojo rdečo puščico. Je bila še kar blatna, ker je Jest-ov suv vztrajno metal blato nazaj na road tripu. 🤪

Zanimivo, črna barva, kjer je bil prej krom, je kar ostala gor. 

Se pravi, da je fuldip v redu stvar in ne gre kar tako z prvim dežjem dol. 🤗

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je FuManchu napisal:

Rudy Project?

Jp. Model "rush". Že ko sem jo 5let nazaj kupoval mi je noro dobro sedla na glavo, bistveno bolje kot kakšni dražji modeli. Pa obvezno gledam da je žive barve (varnost). 

 

Zdaj sem gledal še en njihov malo dražji model, pa mi preprosto ne sede na glavo. 

 

Sicer nima mrezice proti insektom, ampak glede na to da nosim RUTKO  (fak... Dober da preberem kaj pametni telefon napiše, jebemu pametni vnosi...) na glavi je preizkuseno ne rabim-oso odpeezdi preko zadnjih zracnikov :)

 

Skratka, priporočam :)

Pravkar je Alex napisal:

Pravkar sem opral mojo rdečo puščico. Je bila še kar blatna, ker je Jest-ov suv vztrajno metal blato nazaj na road tripu. 🤪

Zanimivo, črna barva, kjer je bil prej krom, je kar ostala gor. 

Se pravi, da je fuldip v redu stvar in ne gre kar tako z prvim dežjem dol. 🤗

Ja lej, Suvi so namenjeni blatnim terenskim podvigom :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Nejc1986 napisal:

Ne, to je bil nek ptič zelene barve, ki se je razlimal po čeladi... Leva je namreč nova:)

Saj... o desni stari govorim. Na novi maš še črno barvo gor na stari je pa že šla papa. 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Alex napisal:

Pravkar sem opral mojo rdečo puščico. Je bila še kar blatna, ker je Jest-ov suv vztrajno metal blato nazaj na road tripu. 🤪

 


 

To je zaradi brutalnega navora bencinarke ;)

  • Všeč 3
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.