Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dans se pa enmaw šefa počutm, ker mi je 20. obletnica zagovora diplomskega dela. :)

  • Všeč 4
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je dvorjan napisal:

V enem tednu rešil homologacijo in DMV. 3 dni + 1 dan. S temi našimi organi je res loterija. Včasih res presenetijo, spet drugič pijejo kri.

Kaj si pa tokrat nabavil? Če to počneš pogosto, potem se ti dan več ali manj res pozna. Meni nič. 😃

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Kaj si pa tokrat nabavil? Če to počneš pogosto, potem se ti dan več ali manj res pozna. Meni nič. 😃

To pa izvejo le tisti, ki se v nedeljo oglasijo na srečanju. 😃

  • Haha 4
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je dvorjan napisal:

VIN se začne na JM1 ...

 

OK, nabavil pa ga menda nisi v Hirošimi, ampak? Na licitaciji, katera spletna stran? Za koliko se da dobit "novo" 3-ko G122 ali G150 (2019-2024)? 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je dvorjan napisal:

V enem tednu rešil homologacijo in DMV. 3 dni + 1 dan. S temi našimi organi je res loterija. Včasih res presenetijo, spet drugič pijejo kri.

V Ljubljani rabijo en mesec, v Postojni 30 minut. 

  • Všeč 1
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Janez007 napisal:

Za koliko se da dobit "novo" 3-ko G122 ali G150 (2019-2024)? 

Lepa "nemška" trojka avtomatik z malo kilometri bo verjetno tam okoli 15 jurjev - suma sumarum na dvorišču.

null

image.png

  • Všeč 4
  • Ljubim 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvalit hči; 8-šolko, za zdravo in pametno razmišljanje in sicer sva bila na sprehodu pa sem imel v nahrbtniku edino MONSTER pločevinko, ko me vpraša če imam kaj za pit, povem da imam edino to pošast, pa mi odvrne, da je raje cel dan žejna kot da pije ta strup in da če mislim, da pa meni ta svinjarija koristi, da se krepko motim. Pametna 14-letnica, za razliko od fotra, hehe.

  • Všeč 5
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je dvorjan napisal:

Go, hatchback, go!

 

null

image.png

 

Mas spet drugo trojko?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.