Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ja Mare, ampak pe?, ne s kak?no ropotijo! :P:jezicek:

 

Pe? smo redni gostje slo hribov, z otroci. Z gondolo gor pol pa mal do doma...z 4 in 1 letnikom, kaj dosti ne mores, ata pa takoj fu? rata ker je mula za dol.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj te je pa na poti k Mangrtu zaustavilo, to pa res ni neka zahtevna zadeva? ?zmeden?

 

 

Nismo bili primerno opremljeni za naskok vrha, pa ?e megla je bila tko, da raje nismo raskiral in bi bili v kroniki. Se pa zna v kratkem zgoditi, da bomo ?li na vrh, tiste 2 ure do vrha bomo pa ?e zdr?al :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opreme ne rabi?, gor gre? kamot v supergah, razen ?e misli? na mraz, ki zna bit na taki vi?ini kar konkreten ?e zapiha! :blush:

 

Obvezno pojdite (predvidevam da niste ravno izku?eni) po levi (italijanski poti) in ne desni (slovenski), ki je kar precej te?ja. Za?etek z Mang. sedla pa imata tako ali tako skupen in se lo?ita ?ele po kak?nih pol urce hoje.

 

Aja pa italijanska je mi?ljena pot, ne ferrata (plezalna pot), ki se kmalu po sedlu odcepi strmo v dolino, spustu pa sledi vratolomna plezarija (vzpon)!!! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opreme ne rabi?, gor gre? kamot v supergah, razen ?e misli? na mraz, ki zna bit na taki vi?ini kar konkreten ?e zapiha! :blush:

 

Obvezno pojdite (predvidevam da niste ravno izku?eni) po levi (italijanski poti) in ne desni (slovenski), ki je kar precej te?ja. Za?etek z Mang. sedla pa imata tako ali tako skupen in se lo?ita ?ele po kak?nih pol urce hoje.

 

Aja pa italijanska je mi?ljena pot, ne ferrata (plezalna pot), ki se kmalu po sedlu odcepi strmo v dolino, spustu pa sledi vratolomna plezarija (vzpon)!!! :danzoman:

 

 

No vidi? tudi zaradi teh informacij raje nismo ?li naprej, je treba prvo se informirat, kje in kako pol pa naskok. A kaj ve? a se morje vidi iz vrha :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moral bi se videt, sam mora? pa imet idealno vidljivost (kakr?na je navadno ko de? izpere ozra?je, v kombinaciji z malo vetra po mo?nosti).

 

Po vsej verjetnosti pa bi videl italijansko morje, kokr si kote oz. lego hriba predstavljam! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opreme ne rabi?, gor gre? kamot v supergah, razen ?e misli? na mraz, ki zna bit na taki vi?ini kar konkreten ?e zapiha! :blush:

 

Obvezno pojdite (predvidevam da niste ravno izku?eni) po levi (italijanski poti) in ne desni (slovenski), ki je kar precej te?ja. Za?etek z Mang. sedla pa imata tako ali tako skupen in se lo?ita ?ele po kak?nih pol urce hoje.

 

Aja pa italijanska je mi?ljena pot, ne ferrata (plezalna pot), ki se kmalu po sedlu odcepi strmo v dolino, spustu pa sledi vratolomna plezarija (vzpon)!!! :danzoman:

 

na vrh mangrta v supergah?????

Ne seri ga, reci mu se da naj gre po Italijanski poti, pa ga bos imel na vesti!!!

 

V hribe samo po pameti! Cist prav ste imeli Marko.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nedeljo sem cel dopoldan ?olal in betoniral atrij v Kranju, druzina je sla v LJ k babici, ob 16:00 ko sem zalil beton, pa sem ugotovil da sem se frej in sem sel na kofe na Krvavec!

Objavljena slika

 

Pohvale za novo zelooo ?iroko cesto do Ambro?a pod Krvavcem, samo skale, ki so vrezane za ?iritev nujno potrebujejo mrezo!! Ker ze letijo dol veliki kosi....

 

A na Krvavcu nisi najdu lep?ega motiva za slikanje?

Gre? v hribe in tam gleda? ter slika? svoj smrde?i motor?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A na Krvavcu nisi najdu lep?ega motiva za slikanje?

Gre? v hribe in tam gleda? ter slika? svoj smrde?i motor?

 

 

Hehe... "motor hater" je rekel "howgh" :bravo:

 

A nisi na alterju tolk sprovociral motoristov, da so te celo iskali doma okoli tvoje zidanice? Se spomnim, da so celo izbrskali neke tvoje slike... Pol so pa vsi drugi "tagrdi", ko ti nekdo stopi na ?ulj ... :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure, lej bil sem na Mangrtu tko ene 7 ali 8 krat, iz vseh mo?nih smeri (odli?no poznam tudi ferrato - izpostavljeno plezalno pot) in mislim da sem ?e kako pristojen za povedat svoje mnenje, po kateri naj gre! :danzoman:

 

Sem pa napisal naj gre po italijanski (ne po ferrati - imenovana Via Italiana), pa? pa po italijanski (pi?e v sloven??ini, da ne bo pomote), potem ko se razcepita in so napisi na skalah; levo gre italijanska (la?ja) in desno slovenska (te?ja, v steno)! :bravo:

 

P.S. - ne samo da sem videl gor ljudi v supergah, kar za tako obljuden vrh ni ni? posebnega, pa? pa sem jih videl v poletnih obuvalih, tko da ne bo pomote - skratka zelo dobro vem o ?em sem mu govoril! Edina te?ava zna biti sneg na severnem pobo?ju, ki pa ga momentalno baje ?e ni! :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe... "motor hater" je rekel "howgh" :bravo:

 

A nisi na alterju tolk sprovociral motoristov, da so te celo iskali doma okoli tvoje zidanice? Se spomnim, da so celo izbrskali neke tvoje slike... Pol so pa vsi drugi "tagrdi", ko ti nekdo stopi na ?ulj ... :ne vem:

 

So pri?li ja, tile ti?i na motorjih. Vsi pre?vicani ter zanetani v ledrastih in po?e?kanih cunjah so pri?li. So s svojimi motorji neke ?pure pisali po mojem dvori??u, pa vse so popljuvali in poscali okol moje zidance. Pa pozadnjem kolesu so se vozili in razne pizdarije zganjali. Sem pol mojega psa Reksita spustu za njimi. ?e zdaj imam eno odtrgano in razcefrano ledrasto hla?nico enega be?ajo?ega ter prestra?enega motorista, ki jo je moj pes Reksi za trofejo prnesu nazaj. Zdaj ta hla?nica visi obe?ena na koli?ku na konc vinograda v spomin in opomin vsem motoristom, ki bi si ?e drznili prit z motorjem po mojem dvori??u ?e?kat, pljuvat in scat.

Dobro lekcijo jim je dal ta moj Reksi. Od takrat naprej mojemu psu kupujem samo najbolj?o pasjo hrano in najbolj?e pasje brikete. Fejst pes je ta moj Reksi in laja na vse motoriste, ki se pripeljejo mimo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Psu bi mogu od ?istega za?etka kupovat najbolj?o hrano, ki je najbolj primerna zanj in mu najbolj odgovarja. Ne pa, da je to nagrada za razcefrano hla?nico. Pazi se, da ne bo naslednja hla?nica tvoja.

Pa vseeno. Po?ohej ga ?e zame :D

 

Jaz imam druga?no strategijo pasje prehrane.

Dokler je pes mlad, ga fotram z fi?olom, ?ebulo, ?esnom, sirotko (teko?ina, ki ostane pri predelavi sira) govejimi vampi in svinjskimi ?revami. Tako dobi pes ob?utek za "oster" vonj, ki je podoben kot pre?vicani motoristi. In ko pes zavoha vonj zanemarjenih motoristov, ki ga spominja na omenjeno hrano, potem postane napadalen in se zapodi za temi nepridipravi.

No zdaj je moj pes ?e vzgojen, zato ga ne rabim ve? fotrat s tem sranjem, saj je njegov voh ?e izostren in dodelan.

Hvala, ga bom po?ohal ?e zate.

 

PS: No zdaj bodo pa ?e vsi tukaj?nji motoristi na anketi obkljukali DA. Jaz se bom po?rl zarad tega!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe Lojzek moj!!!

Ve? kaj se po?ne s takimi cucki ki se zaganjajo v na?e motorje???

 

Vse tisto s ?imer ga ti futra? oz si ga futral mu iztrgamo ven ,potem se gre malo preluftat tam okoli 290km/h

potem pa ga kot fa?iran meso prodamo kitajcem ali italjanom!!!

 

 

No nekateri cicki pa majo to sre?o da jih enostavno no? uzame!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe Lojzek moj!!!

Ve? kaj se po?ne s takimi cucki ki se zaganjajo v na?e motorje???

 

Vse tisto s ?imer ga ti futra? oz si ga futral mu iztrgamo ven ,potem se gre malo preluftat tam okoli 290km/h

potem pa ga kot fa?iran meso prodamo kitajcem ali italjanom!!!

No nekateri cicki pa majo to sre?o da jih enostavno no? uzame!!!

 

Ohohohoho, a ti si tud motorist? A ti se tud pelje? z motorjem v planine, pol pa gor v planinah svoj motor puca?, glanca? in ga slikari? noter v za?gan auspuh? Moram priznat, zanimivo planinarjenje in podo?ivljanje planin.

Drga? pa uni motoristi, ki jih je moj Reksi nagnal, niso bli tako koraj?ni kot si ti. Hitri so bili res tako kot ti, zato se je pa eden ?e v prvem ovinku ulegel in pokril s svojim motorjem. Predvidevam da je tista raztrgana hla?nica njegova.

 

PS: A si ti ?e glasoval?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nop!

js pa ne pucam motorja ker ne zgleda!

vozim se pa samo po hosti ker u?ivam kako pla?im divjad in razkopavam planinske ceste kjer si potem taki kot si ti (ki hodijo pe?) polomijo kako nogo (dej bot mal resn no)

Ja dragi moj sm ?e glasoval in glasoval sm NE ?e te zanima.

 

Te zanima zakaj? ZATO KER SI MI V?E? na slikah si prav ?edn kRa se pa ti?e hla?nic nekajkrat so se kolegi pa pelali tam mimo tebe (ki te poznajo) pa ni blo nobenga rex-ija-so se pa res nasmejali enemu ??enetu!

 

Povej kdaj bo? doma se morda pripeljem mimo in celo pozdravim tvojega cucka-a ?e diha ???

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.

 

Te zanima zakaj? ZATO KER SI MI V?E? na slikah si prav ?edn kRa se pa ti?e hla?nic nekajkrat so se kolegi pa pelali tam mimo tebe (ki te poznajo) pa ni blo nobenga rex-ija-so se pa res nasmejali enemu ??enetu!

 

 

 

Hehe, tisto je bil sosedov cucek, ki se dru?i z mojim Reksijem. Zgleda da je tud on druga?en tako kot ti, saj se mu tud dopade pasja vrsta, ki je istega spola kot je sam. Ta cucek in moj pes sta zmenjena, da ga cucek samo pazi takrat, ko Reksi spi in po?iva. Cucek ga zbudi, Reksi pa potem sko?i za motoristom.

N? bat je to vse dodelano, tako da to zelo lepo in uglajeno funkcionira, tako kot tvoj motor.

 

Hehe Lojz, vidm da si mel pravo "mad Max" (1. del) sceno! :D

 

Je blo precej krvavo za pogledat ja.....To sceno ne bi smeli gledat tisti, ki imajo slab ?elodec.

?e zdaj se spomnim, kako je moj pes Reksi s krvavim gobcem in mahajo?im repom prnesu na hi?ni prag tisto raztrgano in razcefrano hla?nico....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se lahko prosm nehate spravlat na cucka! Uklopko :angry2: Pes ni ni? kriv. :( Kriv je gospodar. :angry2:

?e mal pa se mi bo Rexi za?el smilt. Btw, mam ?tevilko od dru?tva proti mu?enju ?ivali :angry2:

 

A mi da? ?e tvojo ?tevilko? Telefonsko mislim. Lahko pa pove? tud ?tevilko tvojga modr?ka ?e ho?e?.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zdaj se spomnim, kako je moj pes Reksi s krvavim gobcem in mahajo?im repom prnesu na hi?ni prag tisto raztrgano in razcefrano hla?nico....

 

 

Pa ve? kak je pravni postopek v takem primeru? Oziroma kak?na je dol?nost lastnika takega psa v primeru ugriza?

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ve? kak je pravni postopek v takem primeru? Oziroma kak?na je dol?nost lastnika takega psa v primeru ugriza?

 

Vem. Dol?nost lastnika takega psa je, da psa po takem opravilu pohvali in ga po?oha za podbradek ter nastavi nove brikete in sve?o vodo. Vse to sem mu naredu.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e v tvoji glavi.... sicer si pa pravno odgovoren ?e tvoj pes recimo mene ugrizne. Da ne govorim o vseh in?pekcijah ki si jih na glavo lahko nakoplje? zaradi tega..... ampak... verjamem da si v pravem koritu ljudi, kjer taki zakoni, ?al ne veljajo.

 

 

Good for you

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e v tvoji glavi.... sicer si pa pravno odgovoren ?e tvoj pes recimo mene ugrizne.

 

?e recimo moj pes tebe ugrizne, ta ubogi pes tvega, da bo od tebe staknu kak?no nalezljivo bolezen, kot je steklina, vnetje mo?ganske ovojnice, ali pa gonorejo, sifilis itd.... ali v zadnjem ?asu popularno, pra?i?jo gripo... Za enkrat je moj pes cepljen samo proti steklini ostalih cepljenj, ?al, nisva iopravila, zato je tveganje veliko. Priznam.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.