Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

To bi bil pa jackpot....samo glede na to da sem levak za fuzbal bo kar za nakup stanovanja....kon?no.

?e za njih podpi?e? ti poleg pla?e pripada ?e vila.......

 

?estitke

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V gara?o parkiral za ta wikend izposojeno Rx8 Revolution. ?e re?em, da me je vo?nja samo navdu?ila, bom premalo reku.  :danzoman:

 

Kak?na odzivnost, ulaaaaalaaaa  :ouje:  :ouje:  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V gara?o parkiral za ta wikend izposojeno Rx8 Revolution. ?e re?em, da me je vo?nja samo navdu?ila, bom premalo reku.  :danzoman:

 

Kak?na odzivnost, ulaaaaalaaaa  :ouje:  :ouje:  :ouje:

Zmaj ima? pa veze he he ...previdno ker to je hitra Mazdurina Rx8..u?ivaj v vo?nji LP Ale? ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj ima? pa veze he he ...previdno ker to je hitra Mazdurina Rx8..u?ivaj v vo?nji LP Ale? ?

Moram pazit, da od nekje zadaj ne prileti tvoj Rosberg in mi preluknja gume.  :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pazit, da od nekje zadaj ne prileti tvoj Rosberg in mi preluknja gume.  :hudicek:

Ej saj ga bo? prej videl v ogledalu...he he pa ?e rezervno gumo ima? da zamenja?.LP ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med redno kontrolo prometa me je zaustavil  :policaj: , pa mu predlo?im prometno in vozni?ko, poka?em ?e popolno obvezno opremo ter ko me vpra?a po predelavah na vozilu, s ponosom odprem prtlja?ni prostor in poka?em LPG bojler 90 litrov. Mo?akar postane popolnoma navdu?en, da koliko sem dal in me spra?uje, ?e bi se to spla?alo tudi za njegovo ?kodo (pri tem pripomni, da nima v mislih policijske ter oba planeva v glasen smeh).  :hohoho:

 

Seveda sem mu takoj omenil, da mi je zadevo vgradil mojster iz SIGAS-a d.o.o. in da obstaja tudi mo?nost cenej?e vgradnje, za ?lane Mazdakluba (imamo 20% popusta na vgradnje). Je rekel, da si bo pogledal na?e popuste in razmislil o zadevi.  :D

 

No, takih sre?anj s  :policaj: si pa vsekakor ?e ?elim.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med redno kontrolo prometa me je zaustavil  :policaj: , pa mu predlo?im prometno in vozni?ko, poka?em ?e popolno obvezno opremo ter ko me vpra?a po predelavah na vozilu, s ponosom odprem prtlja?ni prostor in poka?em LPG bojler 90 litrov. Mo?akar postane popolnoma navdu?en, da koliko sem dal in me spra?uje, ?e bi se to spla?alo tudi za njegovo ?kodo (pri tem pripomni, da nima v mislih policijske ter oba planeva v glasen smeh).  :hohoho:

 

Seveda sem mu takoj omenil, da mi je zadevo vgradil mojster iz SIGAS-a d.o.o. in da obstaja tudi mo?nost cenej?e vgradnje, za ?lane Mazdakluba (imamo 20% popusta na vgradnje). Je rekel, da si bo pogledal na?e popuste in razmislil o zadevi.  :D

 

No, takih sre?anj s  :policaj: si pa vsekakor ?e ?elim.  :ouje:

ej Zmaj to je super  :prstgor: ..take  :policaj:  rabimo ...lp ale? :D  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ZMAJ, si upgrejdal biznis v prodajo na terenu  :bravo:

 

 

 

Imam pa tud js spet mal za pohvalit..potem, ko se je v kanar?ka vgradil drug motor in nardila generalka, spotoma zamenjala ?e sklopka, mikrojermeni, roka in kon?nik ter zrihtal auspuh, so se danes pri SIGASu ponovno izkazal in po nekaj malega te?av z uparjalnikom namontiral LPG, da se spet vozi poceni. :danzoman:

 

Da pa je bil dan ?e bol zanimiv, je po vgradnji za?el konkretno cukat, tko da je potem po sistemu hitri pit-stop postanek v Medvodah vsko?il ?e doktor Pelko in smo zamenjal v?igalne kable in sve?ke.

 

Zdj pa kon?no vse zrihtan in se ?e zoomzooma dalje..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ZMAJ, si upgrejdal biznis v prodajo na terenu  :bravo:

 

 

 

Imam pa tud js spet mal za pohvalit..potem, ko se je v kanar?ka vgradil drug motor in nardila generalka, spotoma zamenjala ?e sklopka, mikrojermeni, roka in kon?nik ter zrihtal auspuh, so se danes pri SIGASu ponovno izkazal in po nekaj malega te?av z uparjalnikom namontiral LPG, da se spet vozi poceni. :danzoman:

 

Da pa je bil dan ?e bol zanimiv, je po vgradnji za?el konkretno cukat, tko da je potem po sistemu hitri pit-stop postanek v Medvodah vsko?il ?e doktor Pelko in smo zamenjal v?igalne kable in sve?ke.

 

Zdj pa kon?no vse zrihtan in se ?e zoomzooma dalje..

SRE?NO, VARNO in UGODNO vo?njo!  :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebemu le kako mu je uspelo se usest na mlaj :)

 

No takle mlaj je dobil brat ko se je ?enil za vikend ;) ?ista 10-ka

https://www.dropbox.com/sc/gpyk2yqybhg82ml/AABop4nojHNx1hlTu7idnJbZa

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noo kljub de?ju se lahko pohvalim, da sem imela dober dan :D .. ko je bla ura 15.00 sm kr zletela iz slu?be, vesela, da je kon?no vikend.. pohitela v BTC, ker me je ?akala mami, ki je mlaj?o sestrico in njeni dve so?olki peljala tja, da so ?le mal po trgovinah. Proti temu, da se je na polno uscal d? dve postaji pred izstopom, pa da me je kljub mareli zalilo v ?evlje, se moje veselje ?e zmer ni ohladilo :D Z mami sva pa ?le malo po svoje, sva se imeli super fino, no brez novih ?evljev nisem pri?la domov (pa nisem strastna nakupovalka ?evljev! :D ), tako da imam zdaj ene tople za de?evne dni recimo :D po celodnevnem iskanju prevoza ga dobila za jutri :D potem ?e kosilo :)) (lososov file s pope?eno polento in omako), na koncu ?e pobrale spet tamale, ki so v Adidas trgovini sre?ale Gogija :D in to je potem zgledalo tako, da so vse vre?ke letele na tla, one pa se hotle slikat.. :glare: in dobile slikco,noo koga vse ne sre?a? tam :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se nimam s ?im pohvalit, si pa to zaslu?i dr. Pelko, ki mi je PODARIL sve?ke NGK za Korejca.  :rispekt:  On ni samo mehanik, ampak tudi dober in prijazen ?lovek. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se nimam s ?im pohvalit, si pa to zaslu?i dr. Pelko, ki mi je PODARIL sve?ke NGK za Korejca.  :rispekt:  On ni samo mehanik, ampak tudi dober in prijazen ?lovek. :punk:

Ej zmaj ti pa ma? sre?o in veze pri dr.pelkotu...he he.LP Ale?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Spektr, o Pelkovem zna?aju mi je ?e prvi obisk pri njemu precej povedal, ko sem ?e Laguno vozil in smo po?timali neko ve?jo zadevo za cca. 500?, potem pa mi je ?e na?el popolnoma razpadajo?e zglobe in me klical ali naj jih menja ali ne. Povedal sem mu, da nimam cekinov in bo to po?akalo vsaj ?e 1 mesec in nove finance. Simon pa mi je to vseeno zamenjal, pri tem pa dodal: "Ima? majhnega otroka, avto mora biti varen za vo?njo, zato sem po?timal, denar pa mi bo? dal ko ga bo? imel." Seveda sem mu ga prinesel takoj naslednji mesec. :danzoman:

 

Me zanima koliko ljudi je v tej dr?avci, da bi dobesedno neznancu zaupalo zadevo v vrednosti cca. 200?, ko ne ve? ali ga bo? ?e kdaj videl ali ti bo "zdimil" z denarci in je to potem zaklju?ek zgodbe za zmeraj.  :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za zakljucek vikenda bi spet pohvalil hrvasko zdravstvo, ki je doniralo 3 sive nasemu kaskaderju.

 

14:40 ga je premagala gravitacija na skalah na otoku

15:20 smo pripluli v marino

15:40 so nas v Rovinju napotili na Pulo aradi sivanja

16:20 je bil sivan

16:50 smo jedli kosilo

 

Vse prioritetno, prijazno in clovesko, sploh nikoli ni pomislil na grozo sivanja. Brez kakrsnegakoli kompliciranja samo modro kartico so vzeli.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za zakljucek vikenda bi spet pohvalil hrvasko zdravstvo, ki je doniralo 3 sive nasemu kaskaderju.

 

14:40 ga je premagala gravitacija na skalah na otoku

15:20 smo pripluli v marino

15:40 so nas v Rovinju napotili na Pulo aradi sivanja

16:20 je bil sivan

16:50 smo jedli kosilo

 

Vse prioritetno, prijazno in clovesko, sploh nikoli ni pomislil na grozo sivanja. Brez kakrsnegakoli kompliciranja samo modro kartico so vzeli.

 

Pri nas bi bilo pa:

 

15:40 prihod na urgenco

23:20 pregled in napotitev na slikanje

02:30 slikanje

03:40 ponovni pregled in ugotovitev da je treba ?ivat

07:30 ?ivanje

 

:D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas bi bilo pa:

 

15:40 prihod na urgenco

23:20 pregled in napotitev na slikanje

02:30 slikanje

03:40 ponovni pregled in ugotovitev da je treba ?ivat

07:30 ?ivanje

 

:D

?alostno ampak kar nekako resni?no...So brata po?iljali na urgenco pa sam niti ni bil zmo?en priti do nje. Ko pa je padel dol pa so ga lahko peljali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.