Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Neki kjer sem se mogel peljat v obe smeri, z enim skretom P308 1,6d. skret za kozlat, nepremi?nina.


Trollsteigen.

 

post-3-0-07644000-1412836873-20141009-18

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uiiiiiii!

 

Jaz bi tudi. Mislim, se tu peljal, ne pa se peljal s P...

 

In kje je to?

 

Trollsteigen je ocitno kraj na Norveskem :) 

 

http://goo.gl/9EXrVf

 

http://goo.gl/2BlnYB

 

Google_Maps-20141009-181830.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trollsteigen je ocitno kraj na Norveskem :)

 

http://goo.gl/9EXrVf

 

http://goo.gl/2BlnYB

 

Google_Maps-20141009-181830.jpg

a

Prav ima?, trenutno pa sem Kristiansund-u.

Jutr pa ocean road norway.

Pi?em pa iz tukaj.

post-3-0-50373000-1412960590_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko v istem dnevu zmagata LORENZO in HAMILTON, je to vzrok za totalno navdu?enje!  :ouje:  :ouje:  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dans ?le s tamalo na prvo uro hip hopa (sicer malo bedno, ker imava veliko starostno razliko pa ne morva bit lepo v skupinah, tko da sm bla js pr mlaj?ih), bomo pa ?e vidli (odvisno od tamale, ali bova res hodile) :) me pa kr ene par stvari boli, ampak to je useen za pohvalit, ker sm migala :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v?eraj uspe?no naredil tehni?ni pregled plus zavarovanje na moji Mazdi  :prstgor:  :D ...samo zdaj je ?ebula v denarnici  :( ta cestna taxa je pa full ...glede kak?ne ceste imamo in itd... :punk: lp  :D  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v?eraj uspe?no naredil tehni?ni pregled plus zavarovanje na moji Mazdi  :prstgor:  :D ...samo zdaj je ?ebula v denarnici  :(ta cestna taxa je pa full ... glede kak?ne ceste imamo in itd... :punk: lp  :D  B)

?e gre pa vse u ?eleznce :vskalo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?eloma se samo re?e tko. Predvsem ker vsi tako prebirate iz medijev. Denar se pa steka v skupni prora?un dr?ave, pa? se pa zgodi da se ?eleznicam dolo?i ve? letnega prora?una. Potem bi lahko tudi rekel, da gre vse od cest v zdravstvo, ali ?olstvo...itd...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?eloma se samo re?e tko. Predvsem ker vsi tako prebirate iz medijev. Denar se pa steka v skupni prora?un dr?ave, pa? se pa zgodi da se ?eleznicam dolo?i ve? letnega prora?una. Potem bi lahko tudi rekel, da gre vse od cest v zdravstvo, ali ?olstvo...itd...

Ne sam prek medijev... Dejansko gre v zeleznice... ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?eloma me niti ne bi tako motilo, da gre v ?eleznice, ?e bi se tam kaj poznalo ...

 

Sej enim se sigurno pozna... na racunu ... oz. v denarnicah verjetno nimajo cebule :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sino?i naneslo, da mi je nekdo obljubil, da pride na prvi naslednji Mazdin piknik v Lokovec, ?e bo le mo?nost. Ima pa Mazdo RX8, predelano na elektriko.

 

Ne samo to, ?e bo mo?no, bo prepri?al ?e nekoga, ki ima pa Mazdo 5, ravno tako predelano na elektriko...

 

O?itno bomo res imeli posebno dober 5. Mazdin piknik v Lokovcu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?eloma me niti ne bi tako motilo, da gre v ?eleznice, ?e bi se tam kaj poznalo ...

 

in dela? kje, da ve? ?e se pozna ali ne? jaz delam na ?gp in lahko iz prve roke re?em, da imamo sedaj 2,3 leta toliko dela da enostavno nimamo zadosti ljudi niti mehanizacije, sem pa delal na vseh ve?jih projektih Lj-Koper, Ko?evka in Gorenjska. Da ne govorim za ?tajersko kjer ljudje enostavno delajo celo leto vse vikende. Lahko je iz avta gledat pa jambrat, da bi pa kdo se mal poglobu, pogledu kako se dela, kak?na je problematika, to pa ne. Najla?je je samo ?imfat:) pa ne zagovarjam S?-ja, ker to je tudi ?is nekaj drugega, ampak dejansko stanje na terenu je ?is druga?no kot misli?.

Ne sam prek medijev... Dejansko gre v zeleznice... ;)

 

No ajde, be a man pa doka?i, ampak gremo se tko, ne ?lankov iz medijev:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep esej. Zdej pa to?no citiraj, kje je navedeno da gre denar iz cestnin v prora?un S?ja. Potem te bom pa popravil z dokazi :)

 

Pa da ?e malo pomagam s ?tevilkami:

TRR od Letnih dajatev:

a ) 01100-8450169874    "Letna dajatev za uporabo vozil v cestnem prometu od pravnih oseb" in

b ) 01100-8450169971    "Letna dajatev za uporabo vozil v cestnem prometu od fizi?nih oseb in zasebnikov"

 

TRR od Slovenskih ?eleznic:

02923-0019346887

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.