Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dobri ste! Ne pa kot nekateri ki komplicirajo za vsako stvar in pol so raje doma....:) Atu manjka samo ?e en moto guzzi v prikolci :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne samo v prikolici, tudi v gara?i... Sicer ni bil Guzzi, a vseeno. Zdaj imam od dvokolesne motorizacije samo ?e ta bicikl in Tomosa... Ja, komplicirali smo tudi mi. Ko smo imeli enega otroka. Pri drugem je bilo ?e bolj v smislu: "Tudi fantki lahko nosijo roza". Pri ?etrtem je pa: "Saj so otroci, zato so popackani." Zato je pa toliko manj prtljage, toliko manj pakiranja in toliko la?je se prepri?amo, da kam gremo. In vsi od kraja smo sladkosnedi, tako da se na koncu vedno ustavimo v Kavarni na Zaharco in vro?o ?okolado. Da se otroci do konca popackajo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne samo v prikolici, tudi v gara?i... Sicer ni bil Guzzi, a vseeno. Zdaj imam od dvokolesne motorizacije samo ?e ta bicikl in Tomosa... Ja, komplicirali smo tudi mi. Ko smo imeli enega otroka. Pri drugem je bilo ?e bolj v smislu: "Tudi fantki lahko nosijo roza". Pri ?etrtem je pa: "Saj so otroci, zato so popackani." Zato je pa toliko manj prtljage, toliko manj pakiranja in toliko la?je se prepri?amo, da kam gremo. In vsi od kraja smo sladkosnedi, tako da se na koncu vedno ustavimo v Kavarni na Zaharco in vro?o ?okolado. Da se otroci do konca popackajo...

priporo?am psa, umije otroke po vsem cukru :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Psi ne smejo preve? sladkega, jim ?kodi za zobe in prebavo ...

res je, sam povej to ti ?ivali...........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram te pohvalit Zmaj, da si zgodaj vstal in si ?e aktiven na forumu. :-)

No, ?e je kak?na korist od mene v tem primeru, to je pa ?e druga zgodba.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ?e je kak?na korist od mene v tem primeru, to je pa ?e druga zgodba.  :hohoho:

Ej to je rana ura ...zlata ura he he ima? zjutraj ve? mo?i in energije ...LP?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mmm. Kje to postre?ejo? Mogo?e naredimo kak?en izlet z dru?inico. Tako kot smo ga danes:

Ti, tole s prikolico ni slaba ideja.....................kljuko mam.

post-2637-0-43950400-1411932398_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj na Menini krasno vreme in krasen ambient - drevesa ?e za?enjajo dobivat jesenske modne barve. Na?a dru?inska odprava je bila na koncu kar utrujena, je mali od utrujenosti ene dvakrat poljubil cesto ko se je s poganjal?kom peljal s planine.   

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem prvic koristil Mazdaklub popust... in sicer pri Avto Krka na tehnicni pregled za Mercedesa  :jezicek:  ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvalit dr. Pelka oz. pomo?nik Darjana, ki mi je brezpla?no saniral predrto pnevmatiko. O?itno ta mojster obvlada tudi injekcije.  :rispekt:  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha  pa ne da si se  potepal po na?ih koncih!?

Ja na igu ti brezpla?no odre?ejo streho ?e ho?e? met kabri?a :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans takoj po zajtrku sem se povzpel do sv. Primo?a nad Kamnikom. V nadaljevanju mi je pa Simon zamenju senzor glavne gredi in zdej Korejc s5 laufa K ZMAJ!  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.