Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Napeljal 100m cevi za elektriko, rabim pa ?e cca. 20m za internet  :danzoman:

Datacenter, kolokacija, osebni oblak?  :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa vem, vsekakor tole ni ?ate?, je na precej manj?i povr?ini vse skupaj, pa ?e zate (?e govoriva za 1 dan) presneto dale?, kar potegne za sabo konkretne stro?ke goriva. Od mene je recimo zadeva oddaljena manj kot 4km in je ?e to razlog za obisk. Grem pa sicer tja ?e najraje na no?no kopanje, v primerni dru?bi, ko imajo neko tako bolj romanti?no atmosfero. Skratke pejte enkrat pogledat, ker te?ko sodim zadevo v tvojem imenu.  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

malo manj las :D

 

Ple?asta?

 

 

Kaj pa vem, vsekakor tole ni ?ate?, je na precej manj?i povr?ini vse skupaj, pa ?e zate (?e govoriva za 1 dan) presneto dale?, kar potegne za sabo konkretne stro?ke goriva. Od mene je recimo zadeva oddaljena manj kot 4km in je ?e to razlog za obisk. Grem pa sicer tja ?e najraje na no?no kopanje, v primerni dru?bi, ko imajo neko tako bolj romanti?no atmosfero. Skratke pejte enkrat pogledat, ker te?ko sodim zadevo v tvojem imenu.  :aaaaa:

 

Tobogani? Otro?ka igrala? Globina bazena?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Globina glavnega zunanjega bazena bi jo ocenil na kakih 140cm (verjetno imajo tudi kje napisan ta podatek). Zunaj imajo 3 tobogane, noter pa seveda nobenega. No obstaja tudi ?etrti tobogan, ki pa je dejansko skoraj za dojen?ke, v dol?ini manj kot 3m, bazen?ek pa globine max. 30cm.

 

Ve? pa najde? tule;

 

http://terme-snovik.si/galerija/

 

Aja, ?lani MK imamo tam popust 10%, kar ni veliko, ampak nekaj pa le.  :dudek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha neee  :lol: samo MANJ jih je..

 

Aha, se pravi jih je dol?insko manj, ne ?tevil?no.

O, a ima? novo frizuro? Takoj sem opazil, da si druga?na (vsaj pri sodelavkah to vedno v?ge in jih spravi v dobro voljo).

 

 

Globina glavnega zunanjega bazena bi jo ocenil na kakih 140cm (verjetno imajo tudi kje napisan ta podatek). Zunaj imajo 3 tobogane, noter pa seveda nobenega. No obstaja tudi ?etrti tobogan, ki pa je dejansko skoraj za dojen?ke, v dol?ini manj kot 3m, bazen?ek pa globine max. 30cm.

 

Ve? pa najde? tule;

 

http://terme-snovik.si/galerija/

 

Aja, ?lani MK imamo tam popust 10%, kar ni veliko, ampak nekaj pa le.  :dudek:

 

Koliko je pa gu?ve?

Ja, pa tudi ?tiri tobogane potrebujemo. In enega ravno za dojen?ka...

In pri celem minibusu potnikov 10% ?e nekaj nanese...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gorenjci kar hodijo sem, pa iz Ljubljane je tudi veliko obiskovalcev, predvidevam da zato, ker so te dale? najbli?je terme na?i prestolnici. Danes je bil parking kar konkretno zafilan, je pa res da so bili ljudje ?e na fertig naveli?ani de?evja in se verjetno bojijo kdaj bo spet de?, pa raj?i potem danes malo namakanja in martin?kanja. Pondelk baje totalna ohladitev.  :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje invazija na morje, vse stalo, 2 uri na meji...

 

Nic ne vem :) Jelovice so zakon

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit. S familijo v enem tednu kar 2krat na otok Mljet. 

 

Na? nesojeno 14 dnevni dopust na Mljetu (Soline):
-  Mali po dveh dneh bivanja postane pikast od vodenih koz. Triletnika nekako dr?imo v senci in ne sme se kopat.
-  Na?a enoletna mal?ica izra?a "naklonjenost" izbiri destinacije z gladovnim ?trajkom in ?e peti dan zapored ne poje ni? (niti enega gri?ljaja).
- Po petih dneh v ?etrtek sledi umik z otoka z zadnjim ve?ernim trajektom (da bi otroci spali med vo?njo pono?i)
- Na jadranski magistrali (?e pred bosansko mejo) povpra?am mojo tanardra?jo za osebne izkaznice - ugotovi da jih je pozabila vzeti ko nas je odjavljala  .
- Sledi vo?nja z zadnjim ve?ernim trajektom nazaj na otok in spanje v tisti vukoj.. (v apartmaju ki ga imamo itak pla?anega za 14dni) in spet ponovno na kopno v?eraj zjutraj.
Tako da z dopusta nam je potem ratal priti ?ele v drugem poizkusu.

 

 

Ko smo v ?etrtek ob 8ih zve?er z enim bolnim in z enim napol bolnim mal?kom obti?ali  na jadranski magistralki brez osebnih izkaznic, ne morete vedeti kako neizmerno vesel sem bi, da nisem stvari zaj. jaz. Kajti sicer bi bil v tistem trenutku (pa ?e kak?en dan potem) za mojo najdra?jo vse, samo ?lovek ne.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mck tudi meni se ne enkrat zgodilo podobno. ?ena pozabila pasu?, in sem jo kurcal tam mimo Kopra. Sva ?la vseeno probat sre?o, pa mi na meji re?e policaj, vi imate pa preteceno osebno :-). Volk sit pa koza cela, pa sva obrnila nazaj :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se prav je bilo tud xxx :-P?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih je fajn imet tud mal sre?e, no tako mi gre v prtlja?nik poleg velikega LPG bojlerja "za mi?jega" ?e vedno noter tudi otro?ki bicikl, ampak res na milimetre.  :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram ZELO pohvalit Simona Pelka aka dr. Pelka, ki je za ?lane MK pridobil ugodnost v Tapos-u v Medvodah in sicer 25% popust ob predlo?itvi veljavne ?lanske izkaznice.

 

Pri tem sem ga posebej opozoril, naj opomni ?efa Taposa, da to sporo?i tudi vsem svojim PRODAJALCEM, saj vem da je pri njih lani JureS naletel na te?avo, saj niso vedeli za nikakr?en popust na?ih ?lanov. Tokrat bo druga?e in je tudi podpisana pogodba, ne le nek ustni dogovor. :danzoman:

 

Bravo Pele, temu se re?e, da mu ni vseeno za nas!  :rispekt:  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je zdj ?e dva dni od tega, ampak ?e zmer ve? kot aktualno za pohvalt se..rumenka je spet doma, z drugo ma?ino na kateri se je nardila generalka, se zamenjali mikrojermeni, sklopka, spotoma ?e ena roka in kon?nik, zrihtal se je auspuh, havba je pa tud ?e neki ?asa v tapravi barvi avta, zadn odbija? pa ni ve? spraskan od parkinga :bravo: Pa ker je slu?ajno po vsem tem ?e neki centov drobi?a ostal v denarnici, se je ?e registrirala, zavarovala in nardila tehni?ni, zdj pa ?ebula do nasledne pla?e :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej to je res pohvala doktorja.P.da je zrihtal tak pupust v Taposu ...super.samo ?koda da ni te trgovine Tapos tudi na obali...ker ta Euroton..ni preve? za popuste. LP ale?

Sicer je zdj ?e dva dni od tega, ampak ?e zmer ve? kot aktualno za pohvalt se..rumenka je spet doma, z drugo ma?ino na kateri se je nardila generalka, se zamenjali mikrojermeni, sklopka, spotoma ?e ena roka in kon?nik, havba je pa tud ?e neki ?asa v tapravi barvi avta, zadn odbija? pa ni ve? spraskan od parkinga :bravo: Pa ker je slu?ajno po vsem tem ?e neki centov drobi?a ostal v denarnici, se je ?e registrirala, zavarovala in nardila tehni?ni, zdj pa ?ebula do nasledne pla?e :D

Ga?per to je super da si porihtal Mazdurino...naj ti slu?i dobro.LP Ale??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Enkrat sem ene Dunlop SP WinterSport 3D pustil vulkanizerju za 20€...dve z 4mm,dve pa z 6mm profila...6let stare...za poleti za kakega "butlja" še za ponucati,pozimi pa za ubiti se...si malo zabremzal,in je kar letelo,kamor je hotelo😬. Od takrat naprej-6 let je pri meni meja,pol pa me ne zanima več,kaj bo kdo z njimi počel,samo znebiti se jih hočem,in nočen nič zajebancije prek bolhe ipd...pa nimam mira iz nočne-klici,SMSi,pa daj mi jih dostavi,pa...ma dobesedno jebe se meni za takšne "smeti"...mojega avta ne bodo več videle.
    • sam res, 2% jih ni naredilo je pa cela drama
    • Ampak, verjel ali ne, problem tukaj ni v meni, ampak v tem, da par let nazaj je bilo izbire še pa još, pa so enostavno nehal delat take avtomobile. Sej vem da je to zato ker so se manj prodajali kot SUVi, ampak takole vsa jajca dat v eno košaro (samo SUVe delat) jih bo enkrat drago koštal.    Po pravici, do konc leta bom vidu kaj bom naredu. Al bom kakšno leto staro M6 iz nemčije kupu, al pa bom primoran v nakup SUVa. Ko pride hibrid CX5 bo vsaj mal tolažbe, sploh če bojo zadržal dinozavrski motor notr
    • V Sloveniji bi nujno morali zaposliti vsaj kakšnih 10.000 urologov!   Ker veliko večino Slovencev že kronično boli kurac...
    • Vse se prodaja in tudi proda. Eni ne vedo da so stare gume za smeti😁
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.