Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dans v manjsi avto z bencinskim motorjem nalil preko 100l kurilnega olja! :D

 

Kdo si upa to ponovit? :)

 

Da ne bo suma na kako neumnost, je tule fotodokaz :)

post-185-0-85550000-1517940748_thumb.jpg

post-185-0-86965200-1517940767_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no je mesto na steni spet zasedel koledar mazdakluba ...  :jupiii:

 

skitched-20180212-193429.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem prav u?ival zadnjo tretjino, kako so stisnili naduvane ameri?ane.

He, he. Sem malo bral njihove komentarje in se sedaj 'tola?ijo' s tem, da kao je ta njihova reprezentanca sestavljena iz biv?ih in upokojenih nhl igralcev, pa polamaterjev, ki igrajo po svetu in nadebudnih mladcev, ki igrajo po kolid?ih.

Samo naj se oni tola?ijo.

Eden je humorno napisal, da jih je premagala manj?a dr?ava od New Jerseya.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ti ma? ?e spet neki proti na?im prijateljem Ameri?anom.

 

So vpra?ali najbolj znanega slovenskega zeta koga bodo na?i hokejisti na OI prvega premagali, pa je kar izstrelil odgovor: "America first!"

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e bodo p?a sedaj Jakovu pustili nositi zastavo na zaklju?ni prireditvi, ker se zna zgoditi, da bo edina...

 

Aja verjetno ne bo, saj ni zlata....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima a mu ploskajo tudi slovenski neandertalci ki so mu prepre?ili no?njo zastave.

Seveda da mu. Tako kot isti debili ploskajo in se tolcejo po prsih ko nasi zmagajo, ko jim pa ne gre, pa pametujejo in zalijo... seveda s pirom v roki pred tvjem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda da mu. Tako kot isti debili ploskajo in se tolcejo po prsih ko nasi zmagajo, ko jim pa ne gre, pa pametujejo in zalijo... seveda s pirom v roki pred tvjem...

Taki pacienti oz. slovenceljni so najbolj dejavni na 24 kur.Za nekatere ne ve?, ?e so sploh za med ljudi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me je Fak oreng presenetil, ker tako kot je deloval nezainteresirano na prvih dveh tekmah sem mislil, da ga je vse skupaj zjebalo - ampak ne mojster je pa? mojster. ?estitke in globok priklon.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Italiji uspesno aktiviral tole yeeeees

 

http://www.citroen.si/svet-citroen/tehnologije.html/citroen-connect-nav.html

 

Dela tudi v sloveniji, brez cen bencina in local searcha, ostalo pomembno pa vse

 

Hepppiiii

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupljena letalska vozovnica za po Aziji, med drugim grem v Bangkok malo s Tajci potrenirat njihov box, ceprov ne treniram te zadeve za kake 3 leta :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupljena letalska vozovnica za po Aziji, med drugim grem v Bangkok malo s Tajci potrenirat njihov box, ceprov ne treniram te zadeve za kake 3 leta :)

Fous sm! ?

Izkoristil lepo nedeljo, prebudil specialko iz krajsega zimskega spanja in odkolesaril od Ankarana do Savudrije in nazaj.

 

V Savudriji jedel fenomenalne testenine z morskimi sadezi.

 

Izlet uspel, zdaj pa pricakujem jebe.o naporen teden v sluzbi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fous sm! ?Izkoristil lepo nedeljo, prebudil specialko iz krajsega zimskega spanja in odkolesaril od Ankarana do Savudrije in nazaj.

V Savudriji jedel fenomenalne testenine z morskimi sadezi.

Izlet uspel, zdaj pa pricakujem jebe.o naporen teden v sluzbi.

Heh, v istri ne more? jest "testenin'.

Lahko je? fu?e, pa?to ali rezance. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemscina in logisticne zadeve v tem jeziku so zame se zmeraj konkreten zalogaj, a danes sem interno preverjanje znanja edini od celotne skupine odpisal 100%, pa je bilo vmes nekaj avtohtonih prebivalcev in tudi Turkov, ki se ze prakticno smatrajo za Nemce (se pravi dosti lazje od mene dojemajo stavke, sestavljene iz besed, ki premorejo lahko tudi po 40 in vec crk, hehe) :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.