Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pravkar poslal odpoved v nepopolni nemscini, ker sem nasel neki boljsega, logisticira naj pa dalje kdo drug namesto mene. :)

 

Zdele pa v navalu navdusenja na pivo. Na zdravje! :)

Od kar si gasterbajter, kolk slu?b si pa ?e zamenjal... mam ob?utek, da vsakih nekaj mesecev menja?? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, tezko sem pri miru in da bi uzival monotonijo :)

 

Obetam si odli?en wikend in ga ?elim TUDI VAM! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes v okviru Nebenjob-a po Autobahn divjal s ?tevilnimi novimi BMW, od tega sem enga 530i pognal do 253kmh.

 

Kar zanimivo in vse legalno :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se na delovnem mestu maw bl ?efa po?utim, ker bo zame zadnji dan tegale logisticiranja na MUC Flughafenu. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo pozno, ampak prej sem imel malo "musklfibra", pa nisem mogel tipkat...

 

V torek sem name?al 26 me?alcev betona.

V vsak me?alec nametal 24 lopat gramoza. Prva lopata je ?e lepo ?la, tista ta 624. je bila pa ?e presneto te?ka...

Vsak me?alec nasuje dve karijoli betona. Ki jih je bilo treba odpeljati okoli 40 metrov dale?. Prva je ?la lepo, tista ta 52. je ?la pa grozno te?ko...

Ostali heroji (?ena in otroci) pa so ves ta beton (okoli 3 kubike, torej okoli 7 ton materiala...) zmetali v opa?.

 

Ve?er je bil nenavadno miren in vsi s(m)o hitro zaspali...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem ze sicer nekaj casa nazaj nabavil logitech G502 proteus spectrum in loh recem samo top shit. Notri ima vgrajen najmocnejsi senzor na trziscu in prav tako lahko naredis do sedem profilov na miski. Vgrajeno ima tudi RGB led lucko in pa utezi dobis posebi, saj si lahko tezo miske nastavis po lastni zelji. Sicer nevem zakaj potrebujes misko, ampak meni osebno je to top of the top. Pred tem sem pa imel legendarno logitech mx518, katero je prej cas povozil, kot pa da bi crknila :)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta tvoja je gamerska mi?ka. Jaz take ne potrebujem. Rabim jo uglavnem za risanje in brskanje po netu. Prej?nja je bila logitech performance mouse MX. Odli?na mi?ka.

Ampak je svoje dala ?ez zgleda.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem na Logitechu ze dolgo dolgo, s kolegom sva ene 3 leta nazaj nabavila G502-ke in...mmmm. Super mi?. Imam pa ?e vedno mojo staro g400s ki potuje skupaj z laptopom in ?e vedno no?e crknit; dela bp. Pri nekaterih stvareh se splaca biti brand whore. #mazda

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.