Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?ez celotne praznike sem delal, jutri in v torek imam pa dopust, juhej.

Aja, pa to koristim lanski dopust, ker ga morm pocasi porabit. Bom pa doma, pa ?e se zna zgodit, da bom mogu delat za ?iht... Trololo.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil izpit za c kategorijo :) :)

Cestitke, a bos kolesa prevazal?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil v Cankarjevem domu.

Gostoval je svetovno znan Norve?ki pisatelj Jo Nesbo.Tip je totalen car, nosi usnjene jakne, igra kitaro v bandu in je free climber. Rad zahaja med drugim v Osp.

Sem si ?isto druga?e predstavljal pisatelja, ker ko vidim te na?e, misli?, da so vsi tako zapeti in da so pojedli vse znanje sveta.Res prijetno dru?enje z njim saj je tudi izredno duhovit.Pa ?e avtogram z posvetilom imam.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil v Cankarjevem domu.

Gostoval je svetovno znan Norve?ki pisatelj Jo Nesbo.Tip je totalen car, nosi usnjene jakne, igra kitaro v bandu in je free climber. Rad zahaja med drugim v Osp.

Sem si ?isto druga?e predstavljal pisatelja, ker ko vidim te na?e, misli?, da so vsi tako zapeti in da so pojedli vse znanje sveta.Res prijetno dru?enje z njim saj je tudi izredno duhovit.Pa ?e avtogram z posvetilom imam.

Big,big like! ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.