Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Hvala mojemu ?ihtu,da me v?asih popelje tudi na manj obljudene , a zato meni toliko ljub?e kraje in jih seveda potem tudi v privat casu obi??em....

 

Edini gost, poleg zelo,zelo,zelo prijazne oskrbnice....

post-9068-0-88522700-1552997045_thumb.jpg

post-9068-0-43423500-1552997086_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jee,nedelja je padla ornk tura,sreda tudi, v?eraj in torek malo kraj?a.

 

Jp, je pasalo biti na kolesu... danes bo pa pasalo 1dan po?itka...

 

Zdrav zajtrk,kava,gledanje dobro jutro Slovenija, obiskati dobrega frenda s katerim se premalokrat vidiva, branje knjige v vise?i mre?i....

 

Popoldne Pizza meseca marca, zve?er pa akusti?en koncert moje najljub?e skupine,ki jo spremljam ?e 18let....

 

Tudi to pa?e...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz bom danes malo po?ival.

Podoben vrstni red, tudi pizza za kosilo, edino vmes moram ?e spojler?ka pobarvati drugo roko.

Me veseli, da poleg ?porta skrbi? tudi za kulturno udejstvovanje(obisk koncerta).

Vedno je dobro oboje za dobro po?utje.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz bom danes malo po?ival.

Podoben vrstni red, tudi pizza za kosilo, edino vmes moram ?e spojler?ka pobarvati drugo roko.

Me veseli, da poleg ?porta skrbi? tudi za kulturno udejstvovanje(obisk koncerta).

Vedno je dobro oboje za dobro po?utje.

Seveda, v zivljenju je potrebno biti dejaven na vecih podrocjih... samo pac razmerje stvari s katerimi se ukvarjamo , je razlicno od osebe do osebe... ko me je nekoc nekdo malo podjebal, da bi lahko oziroma MORAL po 12h sihta iti na 3pire namesto se dati na off na caj s kolesom , sem mu mirno rekel nazaj, da imam obcutek, da grem jaz veckrat na pivo kot on ?portat in da ne vem kdo je zdaj zaplankan v svoj svet.. pa smo bili zmenjeni

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ima? ob polno?i dilemo iti ali ne iti zgodaj na pot in dobi? sms prave osebe s pravo vzpodbudo....

 

In si ob 5h dela? makarone in mimogrede natan?no vse pripravis...

 

Koncert je bil pa super,pizza pa ?e bolj

post-9068-0-81063000-1553316010_thumb.jpg

post-9068-0-65159900-1553316023_thumb.jpg

post-9068-0-93573700-1553316037_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo da niste imeli sploh toliko toplo. Jaz morm kak dan tudi dol do Kopra malo se napohajat.

Pri nas dr?i morje temperaturo dol... to bo trajalo, dokler se mprje ne ogreje tam do 17 stopinj.Zato se mi po?asneje prilagajamo na vro?ino.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajn izkoristil 8dni dopusta. 1dan cel prespal , 1obisk koncerta, malo dru?inskega sre?anja, 7dni kolesa (jebemu je pasalo), v?eraj na kolesarski kavici spoznal 2Belgijca srednjih let,ki s kolesoma odkrivata na?e kraje .

 

Tudi zaradi mojih lanskoletnih izletov sem jima znal povedati kaj pametnega o na?i dr?avi. Fajn smo se pogovarjali...

 

Ta teden moja najljub?a izmena (11h-19h), ki se je sicer vsi otepajo.... Tezko je iti nazaj med... Sodelavce.

 

No,?e 6tednov do naslednjega dopusta....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vcerajsnji pohod po poti Valentina Stanica je bil fantasticen in v idealnem vremenu prehodili 30km visoko nad Soco. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem veseli uporabnik stresnega okna v teh dneh, ki se mi zdijo idealni za njegovo uporabo. :)

 

Obenem ze komaj cakam zalaufati voz se z vec prepiha in tudi zmogljivosti. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uceri sm si pa uzel ?as, da sm oba o?istu, kar se pri MTB redkokdaj zgodi, naj se vidi ?emu je namenjen :hohoho:

 

56120023_10213008208935527_4954331456965967872_n.jpg

"Oba o?istil"... Tukaj je ve? bajkov kot "le" dva . :) Beri: sem ti fous za tako zbirko :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Oba o?istil"... Tukaj je ve? bajkov kot "le" dva . :) Beri: sem ti fous za tako zbirko :)

 

haha, od tega sta sam 2 moja :D Beli Red Bullov in pa Cube :) ostala 2 specialaizeda sta pa od starsev :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.