Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pismo, medtem ko se samo lu?aj od nas "utapljajo v snegu je bilo danes pri nas na obali 10?C in sonce kot zgodaj spomladi. Ker sem imel avto na soncu sem si moral sle?i bundo v njem, ker je bilo pretoplo... neverjetno.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti vozi? v bundi? :ne vem: 

 

 

 

 

 

 

 

 

** ups sej res... primorci so bolj zmrzljive sorte :P

He, he, ve? da ne vozim v bundi... sem samo hotel napisati, da je bilo pasje vro?e v avtu in sem celo ?ipo odprl. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot ka?e v kratkem v novo slu?bo :)

 

V?eraj pa odli?en dan pre?ivela na Rogli, pohodni?ko :)

 

Tole me je pa drevo navdu?ilo, koliko debel na kupu, prava drevesna dru?inica :)

post-185-0-07352000-1547536161_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeee,vceraj kon?al s sihtom 1h prej kot ponavadi , kar sem izkoristil za uizi ve?er z dobro ve?erjo.

 

In mi zazvoni telefon okoli 21h; klice nadrejeni. Pravi,da kot ka?e, jutri (torej danes) dopoldne zagotovo ne bo gne?e in da lahko pridem 2uri kasneje (?e mi je to ok). In potem v smehu : "zihr gre? laufat zjutraj; dobro odlaufaj".

 

?efe je treba ubogati; zjutraj se je zelo fajn laufalo.

 

In zdaj ?ele v petek ob 11h v slu?bo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeee,vceraj kon?al s sihtom 1h prej kot ponavadi , kar sem izkoristil za uizi ve?er z dobro ve?erjo.

In mi zazvoni telefon okoli 21h; klice nadrejeni. Pravi,da kot ka?e, jutri (torej danes) dopoldne zagotovo ne bo gne?e in da lahko pridem 2uri kasneje (?e mi je to ok). In potem v smehu : "zihr gre? laufat zjutraj; dobro odlaufaj".

?efe je treba ubogati; zjutraj se je zelo fajn laufalo.

In zdaj ?ele v petek ob 11h v slu?bo...

Vidi?, da pa le niso vsi bumbarji okoli tebe.Bravo za tvojega ?efa. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako - ?ef, ki vidi ?e kaj drugega kot samo garanje je dober ?ef. Tak?en je bil tudi moj prej?nji ?ef. vendar ?al vse preve?krat to jemljemo kot dano in ?ele, ko dobi? kak?nega, ki ni niti blizu tega. se zave?, da to ni splo?no dejstvo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako - ?ef, ki vidi ?e kaj drugega kot samo garanje je dober ?ef. Tak?en je bil tudi moj prej?nji ?ef. vendar ?al vse preve?krat to jemljemo kot dano in ?ele, ko dobi? kak?nega, ki ni niti blizu tega. se zave?, da to ni splo?no dejstvo.

Se strinjam... Dobro je imeti ?efa, kateri ima jasno in ?arf komando ter zna vzpostaviti in dr?ati red , hkrati pa je ?love?ki in pusti delavcu da je predvsem ?lovek...

 

Jaz se v 13letih slu?bovanja pri tem istem podjetju niti 1x ?e nisem zapletel v nek konflikt z nadrejenimi, po drugi strani pa tudi ne v nek prijateljski pogovor z ljudmi, ki pac niso tam zato da bi mi bili prijatelji.

 

Pa? vsak naredi svoje delo, ko se kaj zajebe,se napako Javi in prizna krivdo in se dela na temu, da se to ne ponovi ve?...

 

Je pa res; dobri ?efi so precej?nja redkost,ampak... Verjamem,da je tudi dobrega delavca ?edalje te?je najti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pob, dobrodu?ni Mazdas s Polzele mi je v?eraj pomagal zvoziti zasne?en klanec.

 

Sne?ne nogavice so neverjetno u?inkovita re?itev, res fajn zadeva. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj je bil uspe?en dan; najprej Krvodajalstvo, potem homologacija LPG, potem pa N26 odprl ra?un in se z videoklicem fajn namatral (zahvala Lenovu A1000 s super zanikrnim fotoaparatom). Ampak urejeno. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil nov Mazdin koledar. :ouje:

 

 

Jaz tudi... ze krasi steno  :notworth:

 

skitched-20190201-072401.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko pride?, je vedno tako...ko gre?, pa...

Malo prej dobil ?e eno ponudbo za novo zaposlitev tako da se bo kar te?ko odlo?it (sladke skrbi bi se lahko temu reklo) in obe2 na precej visokem nivoju.  :ouje:

 

?elim lep wikend vsem in ga dobro izkoristite!  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.