Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes je bilo pa malo offroada... samo ne z Mazdo... ampak z Gorenje Muto ;) ...

 

 

post-10-0-21666600-1556288491_thumb.jpeg

 

post-10-0-99907600-1556288506_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je bilo pa malo offroada... samo ne z Mazdo... ampak z Gorenje Muto ;) ...

 

 

attachicon.gifB144514F-3CA5-473C-88FF-92C299FA7B86.jpeg

 

attachicon.gif24061B61-7B58-4483-8EAD-0F59E8C97454.jpeg

 

Vidim, da ste ?li od ograje do ograje in izkoristili ves razpolo?ljiv prostor. ?e bi radi ?e malo razmigavanja, pa ?e na sve?em zraku v hribih, dale? od mest, Vam ponudim dodatno povr?ino pri nas... In ?e Vam bo premalo, lahko tudi ledino prekopljete, ne bom ni? zamerila.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osvojil en nov hrib v bli?nji okolici. Temu se re?e izkori??eni 2 urci ko je vreme dovoljevalo :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izkoristil 2 frei dneva in kljub napovedanemu de?ju naredil kar nekaj kilometrov s kolesom,spucal stanovanje, gledal formulo, se dru?il s Kul osebkom... Danes fajn tura: lj-pecar-besnica-trebeljevo-smartno-bogensperk-temenica-radohova vas-ivancna gorica-pescenik-lu?e-grosuplje-pance-orle-skofljica-ig-matena-lj.

 

In potem lahen tek. In potem med drugim malo junk fooda; po ve? kot dveh letih spet pojedel burek; peezda je pasalo...

post-9068-0-62082100-1556554969_thumb.jpg

post-9068-0-69029500-1556554980_thumb.jpg

post-9068-0-20321200-1556555005_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pa 2dni frei.... In hvala mojim nadrejenim,da so mi ?li na roko in so mi zamenjali Sobotno no?no z dnevno , da se bom v nedeljo lahko udele?il breveta po ljubljanski okolici; ?e bo le vreme zdr?alo...

 

?e bi se le ?e s sodelavci pol toliko razumel ,kot se z nadrejenimi....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pa 2dni frei.... In hvala mojim nadrejenim,da so mi ?li na roko in so mi zamenjali Sobotno no?no z dnevno , da se bom v nedeljo lahko udele?il breveta po ljubljanski okolici; ?e bo le vreme zdr?alo...

?e bi se le ?e s sodelavci pol toliko razumel ,kot se z nadrejenimi....

Malo razmisli ?ez praznike..... Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na najbolj?i mo?ni na?in zaprl usta sodelavcu, ki je nekaj hotel pametovati glede mojega kolesarjenja sredi sluzbenega kosila....

 

Dru?ina,moja prehrana, kolo in moji prijatelji; stvari ki jih ne diraj....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na najbolj?i mo?ni na?in zaprl usta sodelavcu, ki je nekaj hotel pametovati glede mojega kolesarjenja sredi sluzbenega kosila....

 

Dru?ina,moja prehrana, kolo in moji prijatelji; stvari ki jih ne diraj....

KNOCK OUT?  :ph34r:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?ivam 5kov delovnik z najljub?o pija?o na mizi; Booster :)

 

?e ?e tega ne smem s fotke 2 (letali??u MUC, Airbrau,temno p?eni?no - Weissbier). :)

post-185-0-30937800-1557471026_thumb.jpg

post-185-0-99199100-1557471045_thumb.jpg

post-185-0-50609600-1557471063_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavka je v imenu znanke zbirala plasti?ne zama?ke in papir za rehabilitacijo otroka.

 

Sem jo povpra?al, ?e lahko list papirja obesim v na?em blokovskem vhodu.

 

V roku treh mesecev zbral skupaj s sosedi skoraj 150kg... Najve? zama?kov je prinesla zunanja ?istilka..

 

No , danes zjutraj dobil zelo iskreno in ?ustveno zahvalo mamice...

 

Sicer zama?ke zbiram ?e od nekdaj (ni potrebno neke velike umetnosti imeti 1kos ve? doma za njih) in tako bo tudi v bodo?e, tako da ?e bo kdo vedel za koga, ki jih potrebuje, jih z veseljem dam naprej...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.